WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pepe një muaj jashtë fushës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Pepe një muaj jashtë fushës Empty
MesazhTitulli: Pepe një muaj jashtë fushës   Pepe një muaj jashtë fushës EmptyFri Jan 07, 2011 11:08 pm

Mbrojtësi portugez i Real Madridit, Pepe, pritet të qëndrojë jashtë fushës një muaj, pasi ka marrë një dëmtim të pulpës. Ai u lëndua në humbjen e së enjtes nga Levante në kuadër të Kupës së Spanjës me rezultatin 2:0. Pepe do t'i mungojë Realit në ndeshjet kundër Villarrealit, Almerias, Mallorcas dhe Osasunas. Reali përkundër disfatës prapë siguroi me lehtësi kalimin në çerekfinale të Kupës së Spanjës, pasi kishte fituar ndeshjen e parë me rezultatin 8:0.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Pepe një muaj jashtë fushës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: