WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Federer fiton turneun e Dohas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Federer fiton turneun e Dohas  Empty
MesazhTitulli: Federer fiton turneun e Dohas    Federer fiton turneun e Dohas  EmptySun Jan 09, 2011 1:07 am

Doha, 9 janar – Tenisti i famshëm zviceran, Roger Federer, ka fituar turneun “Qatar Open”, që tashmë është tradicional dhe mbahet në kryeqytetin e Katarit, në fillim të çdo viti.
Federer ka mundur në finale rusin Nikolai Davidenko me rezultat 2:0 (6:3, 6:4).
Ky është titulli i 67-të në karrierën famoze të Federerit.

_________________
Federer fiton turneun e Dohas  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Federer fiton turneun e Dohas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: ÇDO GJË RRETH SPORTIT-
Kërce tek: