WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Perez nuk i blen sulmues Mourinhos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Perez nuk i blen sulmues Mourinhos  Empty
MesazhTitulli: Perez nuk i blen sulmues Mourinhos    Perez nuk i blen sulmues Mourinhos  EmptySun Jan 09, 2011 1:08 am

Madrid, 9 janar - Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka shuar shpresat e trajnerit Jose Mourinho për të angazhuar një sulmues gjatë afatit të janarit, shkruajnë mediumet spanjolle të shtunën. Perez i ka thënë Mourinhos se nuk do të transferojë asnjë futbollist dhe se trajneri portugez duhet të pajtohet me fondin e lojtarëve që ka në dispozicion. "Nuk do të transferojmë asnjë sulmues në janar", ka deklaruar Perez. Skuadra madrilene aktualisht ka vetëm sulmuesin Karim Benzema, pasi argjentinasi Gonzalo Higuain është i lënduar dhe nuk do të kthehet deri në muajin mars.

_________________
Perez nuk i blen sulmues Mourinhos  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Perez nuk i blen sulmues Mourinhos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: