WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Beckham, 900 sterlina në minutë te Tottenhami

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Beckham, 900 sterlina në minutë te Tottenhami Empty
MesazhTitulli: Beckham, 900 sterlina në minutë te Tottenhami   Beckham, 900 sterlina në minutë te Tottenhami EmptySun Jan 09, 2011 1:08 am

Londër, 8 janar - 900 sterlina në minutë, përfshirë të drejtat e imazhit dhe paga, kjo është shifra, sipas medieve britanike, që do të marrë David Beckham për 8 javë që do të kalojë tek skuadra e Tottenham.
Pritet që skuadra e drejtuar nga Henri Redknap të zyrtarizojë këtë blerje brenda kësaj fundjave dhe të ketë në gatishmëri lojtarin për ndeshjen e së dielës në FA Cup përball Carltonit, njofton TCH.

Të njëjtën shifër pritet të fitojë edhe ekipi i White Hart Lane, sipas parashikimeve, vetëm nga fanellat që do të shesë, fitimet do të arrijnë shifrën e 2 milionë sterlinave.

Skuadra amerikane që ka kartonin e Beckhamit, LA Galaxy, duke kujtuar problemet që pati vitin e shkuar te Milani ku u dëmtua e qëndroi jashtë për 6 muaj, ka kërkuar edhe një siguracion të posaçëm për të për dëmtimet e mundshme.

_________________
Beckham, 900 sterlina në minutë te Tottenhami W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Beckham, 900 sterlina në minutë te Tottenhami
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: