WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Liverpool e gjen partnerin e Torres në sulm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Liverpool e gjen partnerin e Torres në sulm Empty
MesazhTitulli: Liverpool e gjen partnerin e Torres në sulm   Liverpool e gjen partnerin e Torres në sulm EmptyFri Jan 14, 2011 1:03 am

Liverpool synon rikthimin e Zarates në Premier League, përkatësisht dëshiron t’a bëjë partner të fortë me Torresin.

Klubi Anglez do t’i ofrojë Lazios rreth 14 milion Funta, pasi që janë të vendosur për t’a gjetur partnerin ideal të Fernando Torresit në sulm.

Zarate është i njohur në Angli për huazimin e suksesshëm të kaluar në Birmingham City vitin 2008, duke shënuar katër gola edhe pse Birmingham ra nga liga atë vit.

Zarate ka shkëlqyer me Lazion 18 muajt e fundit, duke u bërë lojtari kryesor tek ekipi kryeqytetas i Italisë.

Aftësia e tijë për të asistuar e ka shtyrë Liverpoolin të interesohet për lojtarin në fjalë dhe mendojnë se dyshja Zarate-Torers do të funksiononte deri në perfeksion.

_________________
Liverpool e gjen partnerin e Torres në sulm W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Liverpool e gjen partnerin e Torres në sulm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: