WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lind me dy dhëmbë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Lind me dy dhëmbë  Empty
MesazhTitulli: Lind me dy dhëmbë    Lind me dy dhëmbë  EmptyFri Jan 14, 2011 10:42 pm

Lind me dy dhëmbë  15fhbp4

Londër, 14 janar - Një bebe e sapolindur befasoi prindërit dhe jo vetëm ata, pasi lindi me dy dhëmbë. Kjo ka habitur prindërit dhe mjekët, pasi siç dihet procesi i daljes së dhëmbëve te foshnjat nis diku nga mosha 6 muaj e mbi.
Mirëpo, Oliver James, foshnja e ardhur në jetë vetëm disa ditë më parë, ka dy dhëmbë në nofullën e poshtme. Prindërit e tij, Joanne Jones, 31 vjeçe, dhe Lee, 32 vjeç, thanë se vizitën e parë të foshnjës së tyre nuk e bënë te pediatri, por te dentisti.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Lind me dy dhëmbë  Empty
MesazhTitulli: Re: Lind me dy dhëmbë    Lind me dy dhëmbë  EmptySat May 19, 2012 5:53 pm

ou se lindin femije me dhembe tashi po e marr vesh;habi me then te drejten

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lind me dy dhëmbë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: