WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Has, gjendet i vetëvarur në banesë një 30-vjeçar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Has, gjendet i vetëvarur në banesë një 30-vjeçar Empty
MesazhTitulli: Has, gjendet i vetëvarur në banesë një 30-vjeçar   Has, gjendet i vetëvarur në banesë një 30-vjeçar EmptySun Jan 16, 2011 9:22 pm

Has, gjendet i vetëvarur në banesë një 30-vjeçar 20hsg0y

Një 30-vjeçar nga një fshat i largët i rrethit të Hasit është gjetur i vetëvarur të dielën në mbrëmje në banesën e tij.

Burime zyrtare të policisë lokale bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjinaj, rreth 30 km larg qytetit të Krumës, ku familjarët kanë gjetur të varur në një nga dhomat e shtëpisë djalin e tyre Korab Selaj.

Me gjithë ndërhyrjen e familjarëve, 30 vjeçari nuk arriti të mbijetonte. Mësohet se në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë, të cilat kanë nisur hetimin për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Has, gjendet i vetëvarur në banesë një 30-vjeçar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: