WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kapen me marihuanë të transportuar nga Peja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Kapen me marihuanë të transportuar nga Peja Empty
MesazhTitulli: Kapen me marihuanë të transportuar nga Peja   Kapen me marihuanë të transportuar nga Peja EmptySat Jan 22, 2011 12:22 am

Beograd, 22 janar - Policia kriminalistike serbe ka arrestuar N. M., B. Lj. Dhe I. SH. Që të tre nga Peja, te të clët është gjetur sasia prej një kilogrami marihuane.

Këta tre persona janë arrestuar në fshatin Vitkovac, në rrugën Kralevë-Kragujevc pardje rreth orës 16:30 me një veturë “Fijat doblo”, me targa të Beogradit.

Policia ka bastisur automjetin dhe ka gjetur dy paketa me gjithsej 965 gramë marihuanë, që ishte fshehur në pjesën e bagazhit të automjetit.

Sipas medieve serbe, këtyre tre personave u është caktuara masa e paraburgimit prej 48 orëve, kurse pas këtij afati ata do të paraqiten paa gjykatësit hetues në Kralevë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Kapen me marihuanë të transportuar nga Peja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE-
Kërce tek: