WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shumica e tiranasve dënojnë dhunën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Shumica e tiranasve dënojnë dhunën  Empty
MesazhTitulli: Shumica e tiranasve dënojnë dhunën    Shumica e tiranasve dënojnë dhunën  EmptySat Jan 22, 2011 1:05 am

Tiranë, 22 janar - Pas dhunës së djeshme në qendër të kryeqytetit të Shqipërisë, sot situata duket e qetë, ndërkohë që paniku ka rënë disi.

Në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” gjenden ende mbeturinat e dhunës, si automjete të djegura, tulla dhe mjete të tjera të forta që demonstruesit e dhunshëm hodhën mbi forcat e rendit.

Bulevardi qendror është i hapur sot për automjetet, teksa për qytetarët kryefjalë është ngjarja e ndjeshme, ku shumica e dënojnë atë. Opozita premtoi se dita e shtunë do të jetë ditë zie dhe nuk do të kishte përkeqësim të situatës, shkruan gazeta elektronike Start.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Shumica e tiranasve dënojnë dhunën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE :: :: LAJME NGA SHQIPËRIA-
Kërce tek: