WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nokia N9, një super-telefon nga Nokia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Nokia N9, një super-telefon nga Nokia  Empty
MesazhTitulli: Nokia N9, një super-telefon nga Nokia    Nokia N9, një super-telefon nga Nokia  EmptySun Jan 23, 2011 12:22 am

Ditëve të ardhshme pritet që kompania finlandeze Nokia të zbulojë modelin e e ri të telefonit Nokia N9, të cilin parashihet që ta prezantojë në Kongresin Botëror Mobil në Barcelonë.

Deri më tani ne kemi parë vetëm disa pamje të telefonave Nokia të serisë N, mirëpo pritet që së shpejti të dalin edhe specifikat e këtij modeli të ri të telefonit i cili është i integruar me MeeGo.

Mirëpo, ajo që është e rëndësishme lidhur me këtë telefon është procesori me 1.2 GHz, si dhe kamera me 12 mega-piksel, të ngjashme me atë të modelit N8.

Në anën tjetër, thuhet se karakteristikë tjetër e këtij modeli të Nokia’s do të jetë edhe lidhja që vjen nga LTE, mirëpo për momentin këto janë vetëm pritje nga prodhuesi finlandez, ndërsa ende nuk është zyrtarizuar asnjë nga këto specifika për Nokia N9.

_________________
Nokia N9, një super-telefon nga Nokia  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Nokia N9, një super-telefon nga Nokia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI SHKENCOR (¯`♥´¯) :: TË REJAT E TEKNOLOGJISË-
Kërce tek: