WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shqiptari i dehur vret dy italiane të reja dhe shokun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Shqiptari i dehur vret dy italiane të reja dhe shokun Empty
MesazhTitulli: Shqiptari i dehur vret dy italiane të reja dhe shokun   Shqiptari i dehur vret dy italiane të reja dhe shokun EmptySun Jan 23, 2011 11:24 pm

Piaccenza, 23 janar – Dy vajza të reja italiane dhe një shqiptar 25 vjeçar kanë mbetur të vdekur si pasojë e një aksidenti rrugor pranë qytetit Piaccenza. Shqiptari tjetër, i cili ishte duke drejtuar automjetin, ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Si raporton NEWS24, dy të rinjtë shqiptarë udhëtonin me një veturë Peugeot, bashkë me dy vajza italiane, kur automjeti u përplas me një mur.
Tre viktimat sipas Tg.com, janë shqiptari 25 vjecar Elpion Kasapi, dhe dy shtetaset italiane, Sara Frasani e Elisa Bonomini, respektivisht 18 dhe 20 vjeç. Nuk dihet ende identiteti i shqiptarit tjetër që ndodhet në spital. Menjëherë ka mbërritur në vendngjarje policia, e cila deklaroi se niveli i alkoolit tek shoferi i automjetit ishte 6 herë më i lartë se sasia e lejuar. Aksidenti ndodhi rreth orës 5 e 30 të mëngjesit, kur vetura doli nga rruga, për shkak të shpejtësisë së lartë dhe u përplas me një pallat.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Shqiptari i dehur vret dy italiane të reja dhe shokun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE-
Kërce tek: