WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gjendet trupi i pajetë i një kosovareje në kufirin BeH – Kroaci

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Gjendet trupi i pajetë i një kosovareje në kufirin BeH – Kroaci  Empty
MesazhTitulli: Gjendet trupi i pajetë i një kosovareje në kufirin BeH – Kroaci    Gjendet trupi i pajetë i një kosovareje në kufirin BeH – Kroaci  EmptySun Jan 23, 2011 11:25 pm

Bihaq, 24 janar - Në vendkalimin kufitar midis Bosnjës e Hercegovinës dhe Kroacisë, Izaçiqi afër Bihaqit, në anën kroate të kufirit, është gjetur trupi i ngrirë i një femre të re nga Peja. Ajo kishte tentuar ilegalisht të kalojë kufirin, raportojnë mediat boshnjake dhe ato kroate. Ajo është gjetur bashkë me fëmijën e saj dyvjeçar, i cili raportohet të jetë në gjendje të mirë. Në anën tjetër të kufirit atë po e priste i vëllai i saj.
Trupi i pajetë i të ndjerës është gjetur nga policia kufitare kroate.
Mediat nuk japin hollësi e as identitetin e plotë të viktimës.
Në bazë të deklaratës së të vëllait të viktimës, mediat boshnjake njoftojnë se janë arrestuar dy meshkuj dhe një femër nga kantoni i Unës, të dyshimtë se kanë qenë të përzier në këtë rast dhe në raste të tjera të kalimit ilegal në kufirit boshnjako-kroat.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Gjendet trupi i pajetë i një kosovareje në kufirin BeH – Kroaci
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE-
Kërce tek: