WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Çka prisni nga qeveria e re

Shko poshtë 

Çka prisni nga qeveria e re
Ndryshime rrënjësore
Çka prisni nga qeveria e re Vote_lcap117%Çka prisni nga qeveria e re Vote_rcap1
 17% [ 2 ]
Ndryshime të vogla
Çka prisni nga qeveria e re Vote_lcap158%Çka prisni nga qeveria e re Vote_rcap1
 58% [ 7 ]
Njejtë si më parë
Çka prisni nga qeveria e re Vote_lcap117%Çka prisni nga qeveria e re Vote_rcap1
 17% [ 2 ]
Jam i/e zhgënjyer dhe nuk pres asgjë
Çka prisni nga qeveria e re Vote_lcap18%Çka prisni nga qeveria e re Vote_rcap1
 8% [ 1 ]
Totali i votave : 12
 

AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Çka prisni nga qeveria e re Empty
MesazhTitulli: Çka prisni nga qeveria e re   Çka prisni nga qeveria e re EmptyMon Jan 24, 2011 3:25 am

Çka prisni nga qeveria e re ????

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Çka prisni nga qeveria e re Empty
MesazhTitulli: Re: Çka prisni nga qeveria e re   Çka prisni nga qeveria e re EmptySun Feb 06, 2011 2:10 am

Njejtë si më parë...As gje nuk ndryshon kur politikanet tan jan Hajduda Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Çka prisni nga qeveria e re Empty
MesazhTitulli: Re: Çka prisni nga qeveria e re   Çka prisni nga qeveria e re EmptySun Feb 06, 2011 10:07 pm

Duhet te kete disa ndryshime te vogla , por fatkeqësisht nuk pritet ndonjë gje e madhe nga ta.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Çka prisni nga qeveria e re Empty
MesazhTitulli: Re: Çka prisni nga qeveria e re   Çka prisni nga qeveria e re Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çka prisni nga qeveria e re
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: