WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MelKarramel
Anëtar/e
Anëtar/e
MelKarramel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/01/2011
Postime Postime : 10
Vendodhja Vendodhja : Pejë
Mosha Mosha : 31

A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? Empty
MesazhTitulli: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? EmptyMon Jan 24, 2011 5:08 am

A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ejatiteune.com
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? EmptyMon Jan 24, 2011 5:18 am

Ndoshta po , por me para mendoj se nuk do kisha mbetur shok me te.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
MelKarramel
Anëtar/e
Anëtar/e
MelKarramel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/01/2011
Postime Postime : 10
Vendodhja Vendodhja : Pejë
Mosha Mosha : 31

A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? EmptyMon Jan 24, 2011 8:13 am

Nuk k shoqeri aty kur dikur ka pasur dashuri prej shoqeris ne dashuri eshte shume e leht ta shendrrosh mirepo prej dashuris ne shoqeri kurrr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ejatiteune.com
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
Saranda

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 34

A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? EmptyThu Jan 27, 2011 9:26 pm

MelKarramel shkruajti:
Nuk k shoqeri aty kur dikur ka pasur dashuri prej shoqeris ne dashuri eshte shume e leht ta shendrrosh mirepo prej dashuris ne shoqeri kurrr

Edhe une pajtohem me karramelen se prej shoqris ne dashuri mundesh me kalu e prej dashurise ne shoqri nuk mundesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? EmptyFri May 18, 2012 1:06 am

aspak nuk do te mbetesha shoqja e atij;kur ne te vertet e dua per me shum se nje shtrengim dore apo per nje puthje ne faqe

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? EmptyMon May 21, 2012 2:11 am

Nuk mendoj se do kisha mbetur shok me te pasi te ndahesha

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: