WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi Empty
MesazhTitulli: Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi   Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi EmptyMon Jan 24, 2011 5:23 am

Hajde thuani thashethemet e fundit per anetaret e forumit ....!!!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
MelKarramel
Anëtar/e
Anëtar/e
MelKarramel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/01/2011
Postime Postime : 10
Vendodhja Vendodhja : Pejë
Mosha Mosha : 31

Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi Empty
MesazhTitulli: Re: Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi   Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi EmptyTue Jan 25, 2011 7:25 am

Whiscky ish martu qashtu ndiva ekish mar grun e dyt Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ejatiteune.com
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi Empty
MesazhTitulli: Re: Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi   Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi EmptyWed Jan 26, 2011 9:51 pm

Hajde more perhajr i koft , po mire koka ba

Edhe une kam ni qe Meli ish ba drejtoreshe e Radios hahah

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
Gona

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi Empty
MesazhTitulli: Re: Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi   Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi EmptySun Jan 30, 2011 10:40 pm

Jane shpernda fjal se mondi i ka 35 vjet Exclamation
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi Empty
MesazhTitulli: Re: Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi   Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi EmptyFri May 18, 2012 7:26 pm

jan shpernda fjal se kjo ketu siper esht tullace

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi Empty
MesazhTitulli: Re: Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi   Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: THASHETHEME-
Kërce tek: