WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kasillas ambasador i vullnetit të mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Kasillas ambasador i vullnetit të mirë  Empty
MesazhTitulli: Kasillas ambasador i vullnetit të mirë    Kasillas ambasador i vullnetit të mirë  EmptyMon Jan 24, 2011 8:14 pm

Gjenevë, 24 janar - Portieri i klubit spanjol Real, Ilker Kasillas, është emëruar sot ambasador i vullnetit të mirë i Programit të Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP).
"Sot është detyrë e rëndësishme që të tërhiqet vëmendja për kushtet e vështira të njerëzve në mbarë planetin. Besoj se kështu do të kontribuojmë për ndryshimet", u tha Kasillas gazetarëve në Gjenevë.

Para tij, ambasadorë të vullnetit të mirë të UNDP-së ishin emëruar Ronaldo, Zidan, Drogba dhe Marija Sharapova.

_________________
Kasillas ambasador i vullnetit të mirë  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Kasillas ambasador i vullnetit të mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: