WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Genta dhe Dafina kërcënojnë njëra tjetrën?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Genta dhe Dafina kërcënojnë njëra tjetrën?  Empty
MesazhTitulli: Genta dhe Dafina kërcënojnë njëra tjetrën?    Genta dhe Dafina kërcënojnë njëra tjetrën?  EmptyTue Jan 25, 2011 2:38 am

Genta dhe Dafina kërcënojnë njëra tjetrën?  Jim69i
Gjatë natës finale të “Miss Universe Kosova”, përveç sfilimit të bukurosheve pjesëmarrëse, në skenë duhej të paraqiteshin edhe këngëtaret Genta Ismajli e Dafina Zeqiri, si pjesë e programit argëtues.

Por në vend të performancave në skenë, duket se performanca më interesante ka ndodhur prapa skenës. Në momentin kur Genta Ismajli i është dashur të dalë në skenë për ta kënduar këngën “Femrat shqiptare”, kënga kishte filluar të transmetohet por këngëtarja nuk ishte paraqitur.

Në atë moment kishin lindur shumë dyshime, të cilat edhe ngjallnin përsëri “konfliktin” që po vazhdon mes Dafina Zeqirit dhe Genta Ismajlit. Vonesa e saj në performancë thuhej se ishte bërë pikërisht në momentin e fundit, pas disa kërcënimeve që ajo dhe stafi i saj iu kishin bërë organizatorëve të spektaklit, pasi këto të fundit kishin pranuar që në skenë të paraqitet edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, e jo vetëm Genta të jetë ylli i mbrëmjes.

“Është dashur të jetë vetëm Genta dhe gjithë spektakli të shndrisë vetëm me praninë e saj”, kështu janë dëgjuar fjalët e tezes së Gentës, që bën pjesë në stafin e saj, drejtuar të pranishmëve prapa skene, siç shkruan Panorama.

E gjithë ngjarja ka precipituar kur Genta ka kërcënuar se do të braktisë spektaklin dhe do të niset drejt shtëpisë nëse organizatorët nuk përmbushin aty për aty kushtet, të cilat ajo i kishte kërkuar më herët.
Genta dhe Dafina kërcënojnë njëra tjetrën?  Qybsxv
Në anën tjetër organizatorët e kishin të patjetërsueshme të futin në program edhe Dafinën, së cilës ia kishin dhënë fjalën më herët. Me të dëgjuar këto kërcënime, edhe bashkëpunëtorët e Dafinës kishin dhënë “ultimatum” që nëse nuk paraqitet edhe Dafina, madje në fillim si ylli i vërtetë i mbrëmjes, ata do të bëjnë “skandal” dhe i gjithë organizimi do merrte kahe negative.

“Dafina i bërtiste Gentës duke e akuzuar për shkrimet që kishin dalë në media për aferën e saj dhe të Xhuli Nurës, por i kishte ndaluar Agroni (organizator i spektaklit), një kameraman, mandej kishin ndërhyrë edhe këta të TV21”, ka bërë të ditur një punonjës i TV21 për mediat shqiptare.

I gjithë ky skandal i përfolur më lart është bërë për shkak të konkurrencës së madhe që po bëhet kohëve të fundit mes këtyre dy yjeve të estradës. Thuhet që Gentës i janë ndërprerë gati të gjitha kontratat me diskotekat më të mëdha në Zvicër, vend ku realizonte një pjesë të madhe të fitimit, dhe në vend të saj flitet se është angazhuar Dafina.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Genta dhe Dafina kërcënojnë njëra tjetrën?  Empty
MesazhTitulli: Re: Genta dhe Dafina kërcënojnë njëra tjetrën?    Genta dhe Dafina kërcënojnë njëra tjetrën?  EmptyMon Jun 04, 2012 6:37 pm

leje mangujt moj dafina,genta gjithmon ka qen e manget nga trut e kokes

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Genta dhe Dafina kërcënojnë njëra tjetrën?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: