WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lista e deputetëve të “Vetëvendosjes”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Lista e deputetëve të “Vetëvendosjes”  Empty
MesazhTitulli: Lista e deputetëve të “Vetëvendosjes”    Lista e deputetëve të “Vetëvendosjes”  EmptyThu Jan 27, 2011 8:25 pm

Lista e deputetëve të “Vetëvendosjes”  23m20y8
Prishtinë,27 janar - Albin Kurti, Florin Krasniqi e Glauk Konjufca janë më të votuarit në Vetëvendosje. Deputetë të kësaj partie do të jenë edhe dy anëtarët e Lëvizjes për Bashkim. “Express” ka publikuar listën e deputetëve të Vetëvendosjes, pa votat e Mitrovicës dhe ato me kusht. Sipas këtij burimi, 15 më të votuarit e Vetëvendosjes janë:

1. Albin Kurti ka fituar 54 mijë e 885 vota;

2. Florin Krasniqi 16 mijë e 899 vota;

3. Glauk Konjufca 15 mijë e 633 vota;

4. Rexhep Selimi 12 mijë e 930 vota;

5. Afrim Hoti 10978 vota;

6. Liburn Aliu 8414 vota;

7. Albana Fetoshi 7544 vota;

8. Agim Kuleta;

9. Visar Ymeri 6240;

10. Afrim Kasolli ;

11. Faton Topalli;

12. Alma Lama 4606;

13. Aurora Bakalli 3197;

14. Albana Gashi 3176;

15. Albulena Haxhiu 2975

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Lista e deputetëve të “Vetëvendosjes”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: