WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gjokoviq, finalisti i parë i “Australian Open”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Gjokoviq, finalisti i parë i “Australian Open” Empty
MesazhTitulli: Gjokoviq, finalisti i parë i “Australian Open”   Gjokoviq, finalisti i parë i “Australian Open” EmptyThu Jan 27, 2011 8:29 pm

Melbourne, 27 janar – Novak Gjokoviq është finalisti i parë i “Australian Open”. Tenisti serb e mundo zviceranin Roger Federer me tri seta 7:6 (3), 7:5, 6:4.
Gjokoviq kishte fituar këtë Grand Slam në vitin 2008.
Gjysmëfinalja e dytë është planifikuar për të premten në ora 9:30, ku do të përballen David Ferrer dhe Andy Murray.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Gjokoviq, finalisti i parë i “Australian Open”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: ÇDO GJË RRETH SPORTIT-
Kërce tek: