WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Mourinho paralajmëron kthimin në Angli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Mourinho paralajmëron kthimin në Angli  Empty
MesazhTitulli: Mourinho paralajmëron kthimin në Angli    Mourinho paralajmëron kthimin në Angli  EmptyThu Jan 27, 2011 9:30 pm

Madrid, 27 janar - Jose Mourinho do të kthehet së shpejti në Premier League.
Trajneri portugez i Real Madrid flet për një rikthim të tijin në Angli në verën e ardhshme.
Sipas “The Sun”, ish-trajneri i Chelsea kërkon të rifitojë edhe njëherë “pasionin për të stërvitur” të cilën mund ta ketë humbur në Madrid.
“Kam vendosur të kthehem në Angli. Nuk e kam vendosur ende të ardhmen time, por thjesht dua të jem i lumtur. Nuk kam preferenca midis Manchester United, Manchester City apo Chelsea”, tha Mourinho, transmeton TCH.

_________________
Mourinho paralajmëron kthimin në Angli  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Mourinho paralajmëron kthimin në Angli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: