WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Murrey, finalisti i dytë në Melbourne

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Murrey, finalisti i dytë në Melbourne Empty
MesazhTitulli: Murrey, finalisti i dytë në Melbourne   Murrey, finalisti i dytë në Melbourne EmptyFri Jan 28, 2011 9:31 pm

Melbourne, 28 janar – Në takimin e dytë gjysmëfinale të grand slam turneut Australian Open në Melbourne është plasuar tenisti skocez Andy Murrey, pasi sot mundi spanjollin David Ferrer me 3:1 në sete (4:6, 7:6, 6:1, 7:6).
Në finale tenisti skocez do të ndeshet me serbin Novak Gjokoviq, i cili në gjysmëfinalen e djeshme të parë mundi zviceranin Roger Federer.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Murrey, finalisti i dytë në Melbourne
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: ÇDO GJË RRETH SPORTIT-
Kërce tek: