WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 E kapën duke bere sex me kafshe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

E kapën duke bere sex me kafshe Empty
MesazhTitulli: E kapën duke bere sex me kafshe   E kapën duke bere sex me kafshe EmptyFri Jan 28, 2011 11:59 pm

E kapën duke bere sex me kafshe Wat4yd

Derek Woods nga Glasgow është dënuar për seks me kuajt, pasi që e kapi kamera me rreze infra të kuqe gjatë marrëdhënieve me një pelë në një fermë në Devon, njoftoi BBC.

Kamerat i vendosi policia me kërkesë të pronarit të fermës, i cili kishte vërejtur se diçka e çuditshme po ndodhte.

Djaloshi 20 vjeçar pranoi fajin për keqtrajtimin e kafshëve dhe seks me kuaj. Gjykatësi ia caktoi paraburgimin. Pronari i kuajve lajmëroi për herë të parë policinë në dhjetor të vitit 2009 kur e gjeti Woodsin duke fjetur në kashtë.

Kamerat e rrejshme dhe alarmi nuk mjaftuan për ta larguar Woodsin. Pronari në dhjetor të vitit 2010 vërejti ca lëndime në trupat e kuajve.

Policia e kapi “me pelë për dore” Woodsin në gusht të vitit 2010 kur aktivizoi kamerën dhe alarmin.

“Woods nuk dëshiron të flas për arsyet e sjelljes së tij. Por secili e ka të vështirë të zbulojë motivet e një akti të tillë”, tha avokati mbrojtës. Woodsin e përshkruan si një djalosh i vetmuar i cili ka probleme me alkoolin.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

E kapën duke bere sex me kafshe Empty
MesazhTitulli: Re: E kapën duke bere sex me kafshe   E kapën duke bere sex me kafshe EmptySat May 19, 2012 5:50 pm

cfare njerez te apsionuar pa s......... i ka len mendja njerezit e sotshem mesa duket

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
E kapën duke bere sex me kafshe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: