WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Abramovich ofron 110 milionë euro për Torresin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Abramovich ofron 110 milionë euro për Torresin  Empty
MesazhTitulli: Abramovich ofron 110 milionë euro për Torresin    Abramovich ofron 110 milionë euro për Torresin  EmptySun Jan 30, 2011 11:26 pm

Abramovich ofron 110 milionë euro për Torresin  Jpzczc

Londër, 31 janar – Chelsea do të përpiqet sot të transferojë spanjollin Fernando Torres, duke i ofruar Liverpoolit 110.7 milionë euro, transmeton "Daily Mail".
Abramovich po përpiqet të luajë me kartën e klauzolave në kontratën e sulmuesit të Liverpoolit, e cila bëhet aktive në rast të ofertës prej 58.3 milionë euro. Shuma shtesë prej 52.4 milionë euro shkon në xhepin e Torresit, nëse nënshkruan kontratën pesëvjeçare, me të cilën do të fitojë rreth 204 100 euro në javë.
Në Liverpool tashmë janë pajtuar për humbjen e Torresit. Deri tani kanë blerë Luis Suarezin, dhe do të përpiqen të sjellin edhe Ashley Young nga Aston Villa.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Abramovich ofron 110 milionë euro për Torresin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: