WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 C fare simbolizon nje puthje per ju

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyMon Jan 31, 2011 1:06 am

C fare simbolizon nje puthje per ju...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyMon Jan 31, 2011 2:15 am

Ndjenja, dashuri , emocione qe smund te pershkruhen. Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptySun Mar 20, 2011 12:50 am

Mondi shkruajti:
Ndjenja, dashuri , emocione qe smund te pershkruhen. Very Happy
eh dee...spo epershkruaj asun :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyWed Nov 09, 2011 9:36 am

Puthja ka g'dhendur buzet.(Xoxa)


Puthjet jane lajmetaret e zemres.(MIdeltoni)Momenti me i bukur ne dashuri,qe vertete na deh,eshte hyrja: puthja.(Zheraldi)Duhet ditur se puthja e pare nuk jepet me buze,por me sy.(T Bernardi)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyThu Nov 10, 2011 10:57 pm

Laksi shkruajti:


Momenti me i bukur ne dashuri,qe vertete na deh,eshte hyrja: puthja.(Zheraldi)

Sa e embel eshte puthja

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyThu Nov 17, 2011 10:03 am

E embeL si mjaLta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
xixillonja
Anëtar/e
Anëtar/e
xixillonja

Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2011
Postime Postime : 34
Vendodhja Vendodhja : Ne zemren tende

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyFri Nov 18, 2011 4:26 am

fillimin e dashurise
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyTue Nov 22, 2011 10:36 am

Puthja deshmon dashurin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptySun Dec 04, 2011 10:11 pm

Simbolizon shume gjera , dashurine , pelqimin , terheqjen , simpatine etj etj

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyWed Dec 07, 2011 6:43 am

Per mua simboLizon dashurin,,pasionin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyMon Dec 26, 2011 4:22 am

dashuri dhe p asion...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyMon Dec 26, 2011 8:31 am

Knaqesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyFri Dec 30, 2011 11:25 pm

Pak si pyetje adoleshentesh gjithsesi po i pergjigjem shkurt....Puthja eshte menyra me e bukur per te shprehur ndjenjat atij qe dashuron...Mjet i pasionit...

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyMon Jan 02, 2012 3:41 am

Eshte nje bashkim buzesh,,ku me ane te saj ndjen knaqesi Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
kingjaburrrel
Anëtar/e
Anëtar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2012
Postime Postime : 23
Vendodhja Vendodhja : burrrel
Mosha Mosha : 25

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyFri Jan 06, 2012 3:49 am

Nje puthje per mua simbolizon nje emocion qe mundesh me ia shpreh dashurine nje personi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyFri Jan 06, 2012 3:53 am

terheqje ndaj dikujt, nje menyre simbolike per tja treguar atij se e plq!Mardhenia me nje ndjesi brenda vehtes mund te intrepetohet edhe nepermjet nje puthje, por duhet te ndajme menyren e puthjes dhe intesitetin e saj..e para permban brenda saj edhe miqesi dhe shoqeri dhe ndjenje, kurse e dyta permbledh nje madhesi ndjenje te shperbere ne nje puthje qe madhesia e gojes percjell me shume dashuri rrenqethese...nje puthje per mendimin tim eshte nje funksjonim perfekt i organeve te nje organizmi qe e perjeton me epsh kete puthje..

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyFri Jan 06, 2012 9:33 am

Shume dashuri ndaj dy te dashurave
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju EmptyThu May 17, 2012 11:56 pm

shprehja e dashurise,e emocionit te momentit

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
C fare simbolizon nje puthje per ju Empty
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   C fare simbolizon nje puthje per ju Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
C fare simbolizon nje puthje per ju
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: