WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... Empty
MesazhTitulli: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... EmptyMon Jan 31, 2011 1:17 am

Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... Empty
MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... EmptyMon Jan 31, 2011 1:30 am

Pika ime e dobte eshte nese fillon tme marresh me te mire ben cfar te duash me mua.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... Empty
MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... EmptyMon Apr 18, 2011 12:53 am

Jam shum endjeshme....per cdo gje lendohem leht Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... Empty
MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... EmptyMon Apr 18, 2011 12:55 am

Mirësjellja

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... Empty
MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... EmptyThu Apr 21, 2011 1:51 am

kur me bejn nervoz jam shum agresive Evil or Very Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... Empty
MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... EmptyThu May 19, 2011 3:04 am

nuk me pelqen kur me thua sdo flasim pa ndonje arsye....une dua te di pse-ne..dhe nuk te shqitem lehte derisa te marr pergjigje........

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... Empty
MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... EmptyThu May 17, 2012 6:03 pm

jam shum e ndjeshme nis te qaj shpejt;jam shum nervoze me bo me be me nerva a ke me mdal para?

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... Empty
MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja.... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: