WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer Empty
MesazhTitulli: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer   Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer EmptyMon Jan 31, 2011 1:22 am

Doja te dija sa te sinqert jeni me personat qe ju rrine afer.... i thoni gjithmon te verteten.


Un per vete jam shume i sinqerte.por deri ne nje fare mase qe fundja nuk prish ikonen time...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer   Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer EmptyMon Jan 31, 2011 1:24 am

Une mund te them se mundohem te jem i sinqert , porse seshte mire te jemi gjithmone te sinqerte se nga personat tjere mund te keqpërdoret sinqeriteti yt.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer   Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer EmptyMon Apr 18, 2011 12:40 am

Mundohem deri ne maksimum por siq ka cek Mondi sinqeritet i tepert edhe keqperdoret shpesh her...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer   Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer EmptyTue Nov 08, 2011 11:43 pm

E sinqert 100 %
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer   Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer EmptyWed Nov 09, 2011 12:37 am

Laksi shkruajti:
E sinqert 100 %

A keqeperdoret ndonjeher ky siqeriteti yt nga te tjeret ??

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer   Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer EmptyWed Nov 09, 2011 9:49 am

Po me ndodh shume here,,dhe ate nga mbesa ime,,por une prap se prap ja dua te miren asaj dhe tregohem e sinqert,,sepse nuk jam zemerkeqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer   Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer EmptyThu May 17, 2012 5:49 pm

Jam shum e sinqerte,por jam edhe e zgjuar qe te tjeret mos te perfitojn nga sinqeriteti im.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer   Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: