WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj?

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj?    Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? EmptyMon Jan 31, 2011 1:29 am

Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories


Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj?    Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? EmptyMon Apr 18, 2011 12:44 am

Emocione negative apo pozitive..?


Ateher kur takova nje person te familjes mbas 6 viteve....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj?    Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? EmptyMon Apr 18, 2011 12:47 am

Memories shkruajti:
Emocione negative apo pozitive..?


Ateher kur takova nje person te familjes mbas 6 viteve....

Emocion me te madh se bashkimi me familje pas një kohe te gjate nuk ka.

Kete e kam provuar edhe vete dhe është me te vërtet emocion qe rrallë here provohet.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories


Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj?    Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? EmptyMon Apr 18, 2011 12:48 am

Mondi shkruajti:
Memories shkruajti:
Emocione negative apo pozitive..?


Ateher kur takova nje person te familjes mbas 6 viteve....

Emocion me te madh se bashkimi me familje pas një kohe te gjate nuk ka.

Kete e kam provuar edhe vete dhe është me te vërtet emocion qe rrallë here provohet.
Po walla edhe tash kur kujtohet ai moment ndihem hmm....se nuk jan raste te perditshme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
melisa
Anëtar/e
Anëtar/eAnëtarësuar Anëtarësuar : 01/08/2011
Postime Postime : 124

Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj?    Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? EmptySun Aug 07, 2011 10:54 pm

Kur kam takuar-motren dhe vellain pas-5-vitesh.Ishte nje emocion shum i madh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj?    Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? EmptyThu May 17, 2012 6:02 pm

Kur kam takuar kusheririn pasi kisha tre vjewt pa ja pa ftyren./..........

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj?    Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili ka qene momenti kur keni perjetuar emocione te medhaja ne jeten tuaj?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: