WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Edha Shkova...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Edha Shkova... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Edha Shkova...   Edha Shkova... - Faqe 3 EmptyWed Jan 04, 2012 8:54 am

Erdha dhe shkova tani
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Edha Shkova... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Edha Shkova...   Edha Shkova... - Faqe 3 EmptyThu Jan 05, 2012 1:48 am

erdha po skam ik akoma...

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Edha Shkova... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Edha Shkova...   Edha Shkova... - Faqe 3 EmptyFri Jan 06, 2012 9:35 am

Erdha ketu jam ne cdo kohe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Edha Shkova... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Edha Shkova...   Edha Shkova... - Faqe 3 EmptyThu May 17, 2012 4:46 pm

mireserdhe edhe mire se te shkosh

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Edha Shkova... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Edha Shkova...   Edha Shkova... - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edha Shkova...
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PËRSHËNDETJE DHE URIME-
Kërce tek: