WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto Empty
MesazhTitulli: Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto   Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto EmptyMon Jan 31, 2011 10:04 am

Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto Ver-keinGLueck-400400-220147_L
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto Empty
MesazhTitulli: Re: Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto   Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto EmptyMon Jan 31, 2011 8:05 pm

Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto F5cev5

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto Empty
MesazhTitulli: Re: Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto   Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto EmptySun Oct 02, 2011 9:24 pm

Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto 11rsxdy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 37

Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto Empty
MesazhTitulli: Re: Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto   Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto EmptyTue Nov 08, 2011 11:49 pm

Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto 228438_153948131339660_149076668493473_319147_5891708_n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content

Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto Empty
MesazhTitulli: Re: Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto   Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shpreheni Ndjenjat Me Nje Foto
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: GALERIA FOTOGRAFIKE-
Kërce tek: