WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot...

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... Empty
MesazhTitulli: Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot...   Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... EmptyMon Jan 31, 2011 10:07 am

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot...

Po filloj un e para une paramendoj veten keshtu...

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... 1998975869_small_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot...   Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... EmptyMon Jan 31, 2011 8:14 pm

Nora

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... 2ag7os1

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot...   Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... EmptyFri May 06, 2011 3:03 am

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... Bad-boy-quiz-img

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot...   Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... EmptyFri May 06, 2011 9:54 pm

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... 24et094

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot...   Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... EmptyFri May 06, 2011 11:23 pm

Mondi shkruajti:
Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... 24et094
keshtu me paramendon ti?po te jem ndryshe?

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot...   Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... EmptyFri May 06, 2011 11:33 pm

Po keshtu mund te jesh

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... 2d17pc7

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot...   Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... EmptyFri May 06, 2011 11:43 pm

Mondi shkruajti:
Po keshtu mund te jesh

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... 2d17pc7
po/

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 37

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot...   Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... EmptyTue Nov 08, 2011 11:53 pm

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... 206609_165657473490459_113231255399748_370213_3132861_n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content

Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... Empty
MesazhTitulli: Re: Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot...   Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si e paramendoni Antarin/en Me Lart fotot...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: GALERIA FOTOGRAFIKE-
Kërce tek: