WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 MIRË SE JU GJEJË

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Anëtar/e
Anëtar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 21

MIRË SE JU GJEJË Empty
MesazhTitulli: MIRË SE JU GJEJË   MIRË SE JU GJEJË EmptyMon Jan 31, 2011 10:29 am

Përshëndetje
Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,përkohësisht jetoj në Gjermani
Shpresoj të kaloi mirë me ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MIRË SE JU GJEJË Empty
MesazhTitulli: Re: MIRË SE JU GJEJË   MIRË SE JU GJEJË EmptyMon Jan 31, 2011 10:42 am

pershendetje edhe per ty mire se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

MIRË SE JU GJEJË Empty
MesazhTitulli: Re: MIRË SE JU GJEJË   MIRË SE JU GJEJË EmptyMon Jan 31, 2011 7:57 pm

Pershendetje dhe mire se ke ardhe Shaban Cakolli. Te deshirojme caste te mira ne Forum.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MIRË SE JU GJEJË Empty
MesazhTitulli: Re: MIRË SE JU GJEJË   MIRË SE JU GJEJË EmptyTue Mar 22, 2011 11:20 pm

baci shaban mir se erdhe miko..uroj te kalojm ktu mir se bashku si kohrat e kaluara....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

MIRË SE JU GJEJË Empty
MesazhTitulli: Re: MIRË SE JU GJEJË   MIRË SE JU GJEJË EmptyThu May 17, 2012 4:41 pm

mireserdhe e kalofsh sa me bukur ne mesin tone

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MIRË SE JU GJEJË Empty
MesazhTitulli: Re: MIRË SE JU GJEJË   MIRË SE JU GJEJË Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
MIRË SE JU GJEJË
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: