WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Bayern Munchen, Robben godet me grusht Mullerin (FOTO LAJM)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Bayern Munchen, Robben godet me grusht Mullerin (FOTO LAJM) Empty
MesazhTitulli: Bayern Munchen, Robben godet me grusht Mullerin (FOTO LAJM)   Bayern Munchen, Robben godet me grusht Mullerin (FOTO LAJM) EmptyMon Jan 31, 2011 10:39 am

Fitorja në fushën e Werder Bremen me rezultatin 3-1 nuk ka qetësuar situatën tek Bayern Munchen. Provë për këtë është debati i ashpër që ndodhi midis Arjen Robben dhe Thomas Muller në fushën e lojës.

Robben goditi me grusht në fytyrë futbollistin gjerman dhe ishte ndërhyrja e menjëhershme e lojtarëve të tjerë të Bayern që qetësoi situatën.

Duket se Robben nuk e ka pritur mirë një gjest ironik të Muller pasi hollandezi goditi keq një goditje dënimi që kërkonte ta ekzekutonte gjermani.

Bayern Munchen, Robben godet me grusht Mullerin (FOTO LAJM) Robbenmullerrrahje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bayern Munchen, Robben godet me grusht Mullerin (FOTO LAJM)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: