WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa eshte gjatesia e shtylles

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Sa eshte gjatesia e shtylles Empty
MesazhTitulli: Sa eshte gjatesia e shtylles   Sa eshte gjatesia e shtylles EmptyMon Jan 31, 2011 11:40 am

Sa eshte gjatesia e shtylles?
Nje shtylle eshte e ngulur ne toke ne nje te treten e gjatesise se saj, gjysma eshte ne uje dhe mbi uje kane mbetur edhe 1,5m. Sa eshte gjatesia e shtylles?

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa eshte gjatesia e shtylles
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI SHKENCOR (¯`♥´¯) :: MATEMATIKË & GJEOMETRI-
Kërce tek: