WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa do te pagonit per...

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Sa do te pagonit per...  Empty
MesazhTitulli: Sa do te pagonit per...    Sa do te pagonit per...  EmptyWed Feb 02, 2011 10:04 pm

Sa do te pagonit per....

Sa do te pagonit per...  200EUROR

nje dark çift ne restorant?vazhdo...po me te njejten pyetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Sa do te pagonit per...  Empty
MesazhTitulli: Re: Sa do te pagonit per...    Sa do te pagonit per...  EmptyFri May 18, 2012 7:26 pm

nje nat ne nje hotel me 5 yje?

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa do te pagonit per...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: THASHETHEME-
Kërce tek: