WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa Shpejt Bini Ne Dashuri

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Sa Shpejt Bini Ne Dashuri Empty
MesazhTitulli: Sa Shpejt Bini Ne Dashuri   Sa Shpejt Bini Ne Dashuri EmptyThu Feb 03, 2011 3:33 am

Jo gjithkush bie ne dashuri!
Une kam rene kok e kembe!E s`po di me dal ma
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Sa Shpejt Bini Ne Dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Shpejt Bini Ne Dashuri   Sa Shpejt Bini Ne Dashuri EmptyThu Feb 03, 2011 5:37 am

Mire qenka puna Nora , rri aty se mire eshte hahah

Edhe une kam rene ne dashuri jame duke notuar ne te

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories


Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Sa Shpejt Bini Ne Dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Shpejt Bini Ne Dashuri   Sa Shpejt Bini Ne Dashuri EmptySun Mar 20, 2011 12:47 am

phiiii jo shpejt por dashuri te vertet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Sa Shpejt Bini Ne Dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Shpejt Bini Ne Dashuri   Sa Shpejt Bini Ne Dashuri EmptyMon Mar 28, 2011 12:13 am

Nuk bie ne dashuri shpejt , me shume është se me tërheq dikush por dashuri s'mund te them se është.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Sa Shpejt Bini Ne Dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Shpejt Bini Ne Dashuri   Sa Shpejt Bini Ne Dashuri EmptySun May 08, 2011 5:58 am

jo se bie ne dashuri por ne fillim me terheq pastaj kalon ne hapin tjeter....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Sa Shpejt Bini Ne Dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Shpejt Bini Ne Dashuri   Sa Shpejt Bini Ne Dashuri EmptyFri May 18, 2012 12:51 am

sbij me ne dashuri sepse vec lot dhe zhgenjim kam perrfituar

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Sa Shpejt Bini Ne Dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Shpejt Bini Ne Dashuri   Sa Shpejt Bini Ne Dashuri EmptyMon May 28, 2012 7:47 pm

Simpatikja shkruajti:
sbij me ne dashuri sepse vec lot dhe zhgenjim kam perrfituar

Do e provosh perseri po tash do mundohesh te mos gabosh

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content

Sa Shpejt Bini Ne Dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Shpejt Bini Ne Dashuri   Sa Shpejt Bini Ne Dashuri Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa Shpejt Bini Ne Dashuri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: