WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë Empty
MesazhTitulli: Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë   Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë EmptySun Dec 05, 2010 8:12 pm

Kaliforni, 1 dhjetor - I vogli Jamal White Jr. ka ardhur në botë, duke arritur diçka të pabesueshme – është i lindur në të njëjtën ditë si dhe prindërit e tij, Tiara dhe Jamal White Sr.

Djali është lindur të mërkurën 24 nëntor, data që është shumë e njohur për prindërit e tij. “Ai është dhurata më e mirë e mundshme për ditëlindje”, thotë e gëzuar Tiara. Ndërsa babai i tij thotë se kjo është thjesht fat.

Që gjërat të jenë të pazakonta, kur u takuan para një viti, Tiara dhe Jamal ndanin mbiemrin e njëjtë. “Në fillim nuk i besova, u detyrua të më tregojë patentën e shoferit dhe atëherë pamë se nuk ndanim vetëm mbiemrin, por edhe ditëlindjen”, deklaroi Tiara për mediet amerikane.

Gjasat që tre anëtarë të familjes të kenë ditëlindjen në të njëjtën ditë, sipas matematikanëve, sillet rreth 133155:1.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë Empty
MesazhTitulli: Re: Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë   Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë EmptySat May 19, 2012 6:14 pm

dmth te tre e festokan ditelinjen ne te njten dite;e ku ka me mire keshtu

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: