WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

  Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

 Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? Empty
MesazhTitulli: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???    Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? EmptyFri Feb 04, 2011 12:39 am

Thuhet se koha është ilaçi me i mire ne këso rastesh . Koha shëron dhe harron plagët e dashurisë , po sa kohe do marri ajo nuk dihet ???

Po ju harroni shpejtë personin që e keni dashur ???

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

 Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???    Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? EmptyFri Feb 04, 2011 11:31 am

Boooo nuk them se mundem ta harroj ndoshta me kujtohet ndo nje qast i bukur me te por nuk do ta kisha problem te jetoj pa te. Dashuria mundet te shedrrohet edhe ne urretje Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

 Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???    Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? EmptyTue Feb 08, 2011 3:56 am

Me harruar do kalonte nje kohe e gjate , po per te jetuar do jetoja ashtu disa dite i merzitur .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories


Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

 Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???    Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? EmptySun Mar 20, 2011 12:46 am

nuk inumroj dittet as muajt..Koha sheron plaget...e kujtimet mbesin gjith tek ne...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

 Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???    Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? EmptyThu May 19, 2011 3:17 am

nuk ka kohe per te sheruar plaget e dashurise dhe personi nuk harrohet lehte se kalon ne vende ku ke shkuar me te dhe te kthehen kujtimet e lumtura......vetm ti je ai qe e harron duke bere perpara dhe duke jetuar te tashmen qe ke se e kaluara iku.....mendo per te ardhmen qe po vjen....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

 Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???    Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? EmptyFri May 18, 2012 12:39 am

mua me eshte dashur 3 vite qe te harroj at ftyre shimpazene

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

 Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???    Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ??? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: