WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 cili eshte libri i fundit qe keni lexuar..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. Empty
MesazhTitulli: cili eshte libri i fundit qe keni lexuar..   cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. EmptyFri Feb 04, 2011 11:11 am

Si thoni ia vlen ta lexojme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte libri i fundit qe keni lexuar..   cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. EmptyFri Feb 25, 2011 9:12 pm

Libri i fundit qe e kam lexuar eshte

"K.G.B. Historia e organizatës më të madhe të spiunazhit në botë"

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte libri i fundit qe keni lexuar..   cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. EmptySat May 07, 2011 4:12 am

LIBRI I FUNDIT QE KAM LEXUAR ESHTE " LAHUTA E MALSISE" DHE " PIEDESTALE PA STATUJE"

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte libri i fundit qe keni lexuar..   cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. EmptyThu Sep 29, 2011 8:21 pm

AKSIDENTI ( Ismail Kadare)

_________________
cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte libri i fundit qe keni lexuar..   cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. EmptyFri May 18, 2012 7:49 pm

Lahuta e malcis(gjergj fishta)

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte libri i fundit qe keni lexuar..   cili eshte libri i fundit qe keni lexuar.. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
cili eshte libri i fundit qe keni lexuar..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI KULTUROR (¯`♥´¯) :: LETËRSIA-
Kërce tek: