WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cili eshte filmi i fundit qe keni pare dhe cfare pershtypjesh ju ka lene

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Cili eshte filmi i fundit qe keni pare dhe cfare pershtypjesh ju ka lene Empty
MesazhTitulli: Cili eshte filmi i fundit qe keni pare dhe cfare pershtypjesh ju ka lene   Cili eshte filmi i fundit qe keni pare dhe cfare pershtypjesh ju ka lene EmptyFri Feb 04, 2011 11:21 am

Cili eshte filmi i fundit qe keni pare dhe cfare pershtypjesh ju ka lene
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Cili eshte filmi i fundit qe keni pare dhe cfare pershtypjesh ju ka lene Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte filmi i fundit qe keni pare dhe cfare pershtypjesh ju ka lene   Cili eshte filmi i fundit qe keni pare dhe cfare pershtypjesh ju ka lene EmptyMon Jun 04, 2012 6:18 pm

nje film aksion,edhe trillesh(te lindesh per te vdekur)film shum i tmerrshem

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili eshte filmi i fundit qe keni pare dhe cfare pershtypjesh ju ka lene
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI KULTUROR (¯`♥´¯) :: KINEMAJA DHE TELEVIZIONI-
Kërce tek: