WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rihanna lakuriq para pasqyrës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Rihanna lakuriq para pasqyrës  Empty
MesazhTitulli: Rihanna lakuriq para pasqyrës    Rihanna lakuriq para pasqyrës  EmptySat Feb 05, 2011 10:13 pm

Rihanna lakuriq para pasqyrës  Oks8ys

Seksi këngëtarja Rihanna, e cila ka qejf të fotografojë veten, nuk është kujdesur shumë për celularin e saj, andaj fotot e nxehta të saj kanë depërtuar në internet.

Diçka e ngjashme asaj i ka ndodhur edhe para disa vitesh, kur arsyetohej se foto i ka bërë për hatër të të dashurit të saj.

Ylli nga Barbadosi këto ditë, me spotin e aj të ri ka ndarë botën në dysh. Derisa njëra palë vlerëson se kripi është përplot skena eksplicite të dhunës dhe se duhet ndaluar emetimi i tij, të tjerët thonë se bëhet fjalë vetëm për një lojë fëmijësh karshi kolegeve të saj, Madonna apo Lady Gaga.

Pos në Split në verë, Rihanna ndoshta do të mbajë një koncert edhe në Lubjanë të Sllovenisë, kurse ende nuk dihet se a do të gjenden në listën e saj edhe Beogradi dhe Durrësi apo Vlora.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Rihanna lakuriq para pasqyrës  Empty
MesazhTitulli: Re: Rihanna lakuriq para pasqyrës    Rihanna lakuriq para pasqyrës  EmptyMon Jun 04, 2012 6:35 pm

e moj rihana te mir e ke trupin pa merak

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rihanna lakuriq para pasqyrës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: