WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Juventus me ofertë për Ekotton

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Juventus me ofertë për Ekotton Empty
MesazhTitulli: Juventus me ofertë për Ekotton   Juventus me ofertë për Ekotton EmptySat Feb 05, 2011 10:41 pm

Torino, 6 shkurt - Skuadra e Juventusit ka bërë gati një ofertë prej dhjetë milionë eurosh për mbrojtësin e Tottenhamit, kamerunasin Benoit Assou-Ekotto, shkruan të shtunën e përditshmja "Tuttosport". Krerët e Juventusit janë të bindur se me këtë ofertë mund të transferojnë kamerinasin 26-vjeçar në Torino, në fund të këtij edicioni. Assou-Ekotto me londinezët ka kontratë të vlefshme deri në qershorin e vitit 2014.


_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Juventus me ofertë për Ekotton
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: