WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ngacmimi në rrugë, parandalohet rrëmbimi i 16-vjeçares, dy në pranga .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Ngacmimi në rrugë, parandalohet rrëmbimi i 16-vjeçares, dy në pranga . Empty
MesazhTitulli: Ngacmimi në rrugë, parandalohet rrëmbimi i 16-vjeçares, dy në pranga .   Ngacmimi në rrugë, parandalohet rrëmbimi i 16-vjeçares, dy në pranga . EmptySun Feb 06, 2011 1:27 am

Ngacmimi në rrugë, parandalohet rrëmbimi i 16-vjeçares, dy në pranga . Policiatirane

KORÇE – Lajmifundit – Dy persona janë arrestuar nga policia lokale në Pogradec me akuzën se kanë tentuar të rrëmbejnë në një makinë një vajzë 16-vjeçare nga ky qytet.
Policia informoi se ka arrestuar në flagrancë shtetasit: 1-Denis Cekici 26 vjeç, banues në lagjen 4 Pogradec, 2-Aurel Alia 31 vjec,banues ne lagjen 5 Pogradec.
Sipas të dhënave të fundit, dy personat ne bashkepunim me njeri-tjetrin me dt 05.02.2011 rreth ores 21.30 ne unazen e Pogradecit ne lagjen 5 kane tentuar te marrin me force ne mjetin e tyre tip VVolksvagen-golf me targe PG2870B shtetasen V.H 16 vjec banuse ne Pogradec.
Policia tha se mes tre te rinjve nuk ka pasur asnje njohje me perpara, dhe ky veprim i dy djemve te rinj ka erdhur si pasoje e kundershtimit te fjaleve ngacmuese ndaj 16 vjecares.Vepra penale e konsumuar ne kete rast eshte ajo e “Rrembimit te personit ne bashkepunim e mbetur ne
tentative” parashikuar nga nenet 109,25 dhe 22 te Kodit Penal. Materialet i kaluan Prokurorise Pogradec per hetime te metejshme.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ngacmimi në rrugë, parandalohet rrëmbimi i 16-vjeçares, dy në pranga .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE :: :: LAJME NGA SHQIPËRIA-
Kërce tek: