WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Viktima e katërt e 21 janarit, trupi i Aleks Nikaj nesër në Tiranë .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Viktima e katërt e 21 janarit, trupi i Aleks Nikaj nesër në Tiranë . Empty
MesazhTitulli: Viktima e katërt e 21 janarit, trupi i Aleks Nikaj nesër në Tiranë .   Viktima e katërt e 21 janarit, trupi i Aleks Nikaj nesër në Tiranë . EmptySun Feb 06, 2011 1:32 am

Viktima e katërt e 21 janarit, trupi i Aleks Nikaj nesër në Tiranë . Luledemonstrues


TIRANE – Lajmifundit – Trupi i pa jetë i viktimës së katërt të demonstratës së 21 janarit, shtetasit Aleks Nikaj, 35 vjeç, nga

Lezha, pritet të mbërrijë nesër në Tiranë, nga Turqia.
Burime nga grupi parlamentar i PS, kanë thënë se mbërritja e trupit të pa jetë do të bëhet në ora 13:30 në aeroportin e Rinasit.
Një deputet i PS, në qarkun e Lezhës, Gjovalin Kadeli, ka thënë se grupi parlamentar socialist do të organizojë një ceremoni nderimi në aeroport për të ndjerin.
Aleks Nikaj ishte plagosur me plumb në kokë pasditen e 21 janarit dhe prej atëherë, për 16 ditë me radhë mbeti në gjendje kome e më pas në vdekje klinike në spitalet shqiptare dhe prej një jave në Turqi.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Viktima e katërt e 21 janarit, trupi i Aleks Nikaj nesër në Tiranë .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE :: :: LAJME NGA SHQIPËRIA-
Kërce tek: