WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ankesa...www.eja-ti.albanianforum.net

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Ankesa...www.eja-ti.albanianforum.net Empty
MesazhTitulli: Ankesa...www.eja-ti.albanianforum.net   Ankesa...www.eja-ti.albanianforum.net EmptySun Feb 06, 2011 10:30 pm

Pse tema Ankesa

Ketu do te behen Ankesa vetem mbi www.eja-ti.albanianforum.net

1. Nëse te editohet ndonjë postim apo fshihet, e mendone që është bërë padrejtesishte.
2. Nëse mendone se je fyer apo keqperdorur nga ndonjë anetare.
3. Nëse dikush temën që ke hapur ta zhvijone apo ta banalizone.
Për ta bërë forumin sa me te mirë për te gjithë..


Kur te ankohem?

1. Je bindur se te është bërë padrejtësi.
2. Kerkon shpjegim nga moderatori, dhe përgjigjja e dhënë te duket jo-adeguate.
3. Ke kërkuar shpjegim nga moderatori dhe nuk te është pergjigjur.


Si te ankohem?

1. Sjellja e linkut te postimit, apo temës ku je edituar apo je ofenduar nga ndonjë anetare. Ankesa duhet te jetë:
- Objektive
- E qartë
- Vullnetmire
- JO sulm ndaj forumit.

Pse ankesa mund te editohet/fshihet?

- Subjektive
- E paqarte
- Banale
- Sulm ndaj forumit


Stafi do mundohet te pergjigjet sa me shpejt e ne menyre efikase kerkesave tuaja.

Për te miren e te gjithëve!

Ju lutem cdo Ankese bejeni ketu dhe mos hapni tema te reja per nje ankese te veteme sepse temat qe hapen per nje problem te vetem do te fshihen
Na ndihmoni edhe ju te dashur antare qe te kemi nje bashkpunim te mire Staf Anatare.

Flm per mirkuptimin ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ankesa...www.eja-ti.albanianforum.net
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime :: NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESA-
Kërce tek: