WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët Empty
MesazhTitulli: Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët   Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët EmptyMon Feb 07, 2011 2:05 am

Një gjykatës në Londër ia ndaloi një burri me emrin Alan, seksin pasi u vërtetua se ka nivel të ulët të inteligjencës.

Burrit 40 vjeçar iu ndalua seksi pasi IQ e tij është vetëm 48. Alan thuhet se ka jetuar me një të dashur, por në vendimin e gjykatës thuhet se ai ka “dëshirë të fortë seksuale” të panatyrshme për marrëdhëniet me partner, kështu që gjykata ia ndaloi të jetojë me të dashurën e tij.

Gjykatësi tha se IQ e tij është gjithsej 48 dhe ai nuk është i vetëdijshëm për veprimet e veta. Vetë Alan pranoi se nuk ka kapacitet të pamjaftueshëm mental për të ditur dhe kuptuar rreziqet shëndetësore të cilat transmetohen gjatë marrëdhënieve seksuale, shkruajnë mediat britanike.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët Empty
MesazhTitulli: Re: Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët   Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët EmptySat May 19, 2012 5:49 pm

aahahaahahah i shkreti po a do rezistoje dot?aahahaaaha

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: