WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Edhe une me ju

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xixillonja
Anëtar/e
Anëtar/e
xixillonja

Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2011
Postime Postime : 34
Vendodhja Vendodhja : Ne zemren tende

Edhe une me ju Empty
MesazhTitulli: Edhe une me ju   Edhe une me ju EmptyMon Feb 07, 2011 4:11 am

Mirembrema te gjitheve pa perjashtim...dhe mire se ju gjej.

Quhem Agnesa jam 24 vjece..jetoj dhe punoj ne Kosove.


Shpresoj te kaloj mire ne mesin tuaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Edhe une me ju Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une me ju   Edhe une me ju EmptyMon Feb 07, 2011 5:41 am

Mire se ke ardhe xixillonje . Te urojme qendrim te kendshem ne forum.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Edhe une me ju Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une me ju   Edhe une me ju EmptyTue Mar 22, 2011 11:21 pm

agnesa mir se ke ardh ...kalo bukur ktune...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Edhe une me ju Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une me ju   Edhe une me ju EmptyThu May 17, 2012 4:39 pm

mireserdhe dhe kalofsh sa me bukur ne mesin tone

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Edhe une me ju Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une me ju   Edhe une me ju Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edhe une me ju
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: