WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Tregime Erotike

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptyTue Dec 07, 2010 1:03 am

Bashkë me gruan time shkuam te prindërit e saj, pasi që të nesërmen gruaja ime, prindërit dhe vëllau i saj do të shkonin te daja i gruas time për një ceremoni fejese.
Gruaja e kunatit tim nuk do të shkonte pasi që duhej të shkonte te prindërit e saj sepse pas disa ditësh po i fejohej vëllau.
Të nesërmen nëmëngjes rreth orës 08:00 gruaja ime dhe familja e saj u nisën për në Prishtinë. Derisa ata bëheshin gati, mua më doli gjumi dhe rrija ashtu shtrirë. Ata dolën nga shtëpia. Ashtu shtrirë nisa ta paramendoj gruan e kunatit tim e cila ishte në dhomën ngjitur me atë ku isha unë. E paramendoja të shtrirë në shtrat, me fustan nate të tejdukshën ku i shiheshin brekët e vogla, cicat e rrubullakëta dhe kofshët e forta.
Isha ashtu në mendime, me sy të mbyllur. Kari më ishte ngritur dhe me dorën e djathtë e fërkoja.
Në moment u hap dera dhe hyri Vesa, gruaja e kunatit.
- A je për kafe, Doni.
Dora më mbeti mbi kar, por fati që isha i mbuluar me një çarçaf.
- Po, Vesa, tash po zbres poshtë.
- Nuk ka nevojë, e sjelli këtu dhe e pijmë bashkë.
Pas disa minutash Vesa i solli kafet, u ul anash në cep të shtratit dhe pinim kafenë e mëngjesit.
Të veshur kishte një bademantel të hollë i cili ishte i hapur te gjoksi dhe më shumë se gjysma e gjinjëve të Vesës ishin jashtë. Këmbët i kishte vendosur mbi njëra-tjetrën dhe bademanteli i ishte hapur dhe i shihej kofsha e djathtë. Të gjitha këto ma turbulluan mendjen dhe kari përsëri mu forcua. Çarçafi u ngrit pak dhe me qëllim nuk u mundova ta fsheh.
Vesa e drejtoi shikimin nga kari im dhe gjuha e saj i lëpiu buzët të cilat fituan një shkëlqim gjë që edhe më fort më kalli.
- Si duket kafja po ka efekt të mirë në ty, a Doni?- dhe duke më shikuar në kar, ngriti pakëz vetullat.
- Paj, nuk mendoj se është meritë e kafes...- e piva kafen deri në fund dhe e largova filxhanin.
Vesa me dorën e majtë tërhoqi çarçafin tim. Nën brekët e mija dallohej kari i ngritur dhe i forcuar. Dora e Vesës rrëshqiti nëpër këmbët e mija dhe u vendos mbi kar. E fërkonte ngadalë dhe hipi mbi shtrat. Me të dyja duart mi tërhoqi brekët. Kari im u ngrit lirshëm. Vesa u tërhoq prapa, hoqi bademantelin dhe rrinte ashtu e drejtuar. Sytë i shkëlqenin, thithkat e cicave i ishin forcuar, i lëpinte buzët dhe me duar edhatonte belin dhe kofshët e veta.
Unë i zgjata të dy duart, e kapa për qafe dhe e tërhoqa nga vetja.
U shtri mbi mua, më puthi me epsh në buzë, gjuhë na u përzien nëpër gojë. Vesa nisi të lëshohej poshtë trupit tim, duke më puhtur në çdo pjesë. Arrijti deri në fund të barkut, ngriti kokën dhe shikonte karin e forcuar, koka e të cilit ishte fryrë nga gjaku i mbledhur. Damarët ishin të mbushur plot dhe dalloheshin që të gjithë. Vesa uli kokën, me dorën e djathtë më kapi për kari dhe nisi ta puhtë kokën e fryrë. E futi ngadalë në gojë, me pështymë e lagte dhe me dorë e tundte. Dora e saj e majtë kapi koqet e mija. E thithte karin aq mirë sa nisi të më errësohej para syve.
-Vesa, ndalu se do eksplodoj.
Ajo u ndal dhe unë me duar e largova nga unë dhe e shtriva në shtrat. Me të dy duart ia tërhoqa brekët. WOW, pidhi i saj i rruar dhe vetëm me një vijë të hollë mbi pidh, më ndezi edhe më tepër. Me duar nisa t'ia ledhatoj cicat e rrubullakëta dhe belin e ngushtë.
- Doni, ma lëpij pidhin, më lëpij derisa ta përjetoj orgazmin, dua që të më qijsh me gjuhë.
-MMMmmm, duhet të më lutesh, më lut që të të qij me gjuhë...
- Ohh, të lutem Doni, ma qi pidhin me gjuhë, futma gjuhën në pidh dhe bëj bëj të kallem e tëra.
Me duar ia hapa këmbët dhe pidhi i Vesës u hap. Buzët e pidhit kishin një ngjyrë të kuqrremtë, klitorisi i ishte fryrë dhe kishte qitur kokën jashtë. Me buzë iu afrova dhe i dhashë një puthje të lehtë, Vesa u dridh. Pidhi i ishte lagur dhe ishte nxehur tej mase. Me gjuhë nisa ta lëpij anash buzëve të pidhit, nga pjesa e jashtme Kjo gjë e kalli Vesën. Më lutej ta fusja gjuhën mes buzëve, t'ia lëpija pidhin nga brenda, t'ia thithja klitorin.
Gjuhën e shtrëngova fort dhe nisa të luaj me klitorin e saj. Lëngjet e pidhit nisën të rrjedhin poshtë pidhit dhe binin mbi çarçaf. Vesa ngriste kokën dhe më shikonte se si po ia lëpija pidhin.
Lëvizi si një ngjalë dhe u vendos me kokë nga këmbët e mija. Morrëm pozitën 69 dhe tani kari im ishte thellë në gojën e saj, kurse pidhi i saj lëpihej nga buzët dhe gjuha ime. Pasi që unë isha mbi Vesën, e kisha më të lehtë kontrollimin e situatës. Ngrita pjesën e poshtme të trupit dhe kari im ishte jashtë gojës së Vesës.
- Ohhhh, ama karin në gojë, të lutem Doni. E dua të tërin në gojë, dua të ma mbushësh gojën me spermën e nxehtë, mmmm...
Trupat tanë nisën të lëvizin më shpejt, gjuha ime në pidhin e Vesës rrotullohej nga të gjata anët, kari im futej deri në fytin e Vesës.
Në moment erdhëm deri te shpërthimi, lëngjet e nxehta rrodhën nga pidhi i Vesës, sperma vërshoi nga brendia e karit tim dhe mbushi gojën e saj. Metëm ashtu për ca kohë, nuk mund të ngopeshin frymë nga epshet e forta të asaj shprazjeje të furishme.
Pasi u qetësuam dhe ndezëm nga një cigare, na u dha një e qeshur që as vet nuk e dinim pse po qeshnim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptyTue Dec 07, 2010 1:07 am

Kahere une dhe bashkeshortja ime udhetojme per ne bregdet dhe ate banojme vazhdimisht ne te njejtin vend (shtepi private). Per cdo vjet disa dite i rezervonim per t'i kaluar ne plazhin nudistik. Plazhi ishte perplot nudiste te cilet shetiteshin lirisht duke mos u turperuar nga trupat e tyre te lakuriquar. Shkuam ate dite ne plazhin nudisitik me qellim qe ate dite ta kalonim duke u kenaqur ne diell dhe duke bere dashuri ne natyre, ne pike te dites, duke shikuar se si rreth nesh te njejten gje e bejne edhe pjesmarresit tjere te nudizmit. Se pari u lame dhe u shtrime njeri prane tjetrit. Kishm dale heret dhe ate ne nje vend te vecante, keshtu qe ishm te vetem ne plazh. Nuk mundem shume te permbaheshim. Fillova ta ledhatoja Zanen. Ajo u leshua duke i perjetuar kenaqesite maksimale derisa ia puthja cicat, stomakun per te kaluar me ne fund ne pidhin e saj te lengshem. Me pelqen ta lepij pidhin. Ia leiva me kenaqesi, ngadale, gjate dhe ne detaje. Ajo u derdh njehere e pastaj e mori ne goje karin tim te ngritur dhe ashtu filloi ta perpunonte. Perjetoja kenaqei ne buzet e saja, ne diell, ne det, ne liri. Kaluam ne poziten 69 dhe per nje kohe te gjate perjetuam kenaqei duke e ekscituar njeri-tjetrin me gjuhet e nxehta. Kur me nuk mundem te permbaheshim ashtu, ajo u ul ne karin tim te lagesht dhe duke u perdredhur ne menyre epsharake, qe te dyve na solli shume shpejt deri te orgazmi. Te ekscituar nga ajo loje e dashurise, nuk e kishim verejtur se nja dhjete metra me larg po zhveshej djaloshi rreth te njezetepestave, i gjate, me floke te zeza dhe me trup te bukur te muskuluar. Ishte dukshem i ekscituar me ate qe e kishte pare. Une dhe Zana vetem u shikuam, qeshem dhe u shtrime me kembe te kthyera kah uji, duke e ndezur nga nje cigare.
Edhe ai ishte nudist. Hyri ne uje dhe notoi pak me lar. E veshtronim dhe fantazonim dicka ne fshehtesi. Duke u kthyer, ai notoi ne drejtimin tone. E verejtem se shpesh na shikonte. Deshiruam qe pak ta trimeronim. U shtrime ne shpine dhe u shtirem kinse po koteshim, duke deshiruar qe te na afrohej. Notoi deri te ceketina prane nesh, gjithnje e me shume duke e hedhur shikimin kah ne. Zana i lakoi kembet te gjunjhet dhe i hapi, duke ofruar pamje te mrekullueshme ne pidhin e saj. Ajo e lejoi qe ai te perjetonte kenaqesi nga ajo pamje, duke u kenaqur edhe vet. Ne flisnim qete. jemi mjaft te lire ne seks dhe ishim te kenaqur me zhvillimin e situates.
Djaloshi nuk e largonte shikimin nga pidhi i Zanes, duke menduar se ne po koteshim, ndersa ne tashme kishim vendosur qe te argetoheshm pak edhe me te, sepse qe sa kohe fantazojme rreth kesaj, rreth seksit ne treshe. Deshironim qe ta shfrytezonim rastin pasi qe e verejtem se ai ishte i nexehte pas Zanes. Edhe asaj ai i pelqeu. E menduam planin se si ta benim tere aktin, ne menyre qe te mos e shqetesonim djaloshin.
Pas nja pesembedhjete minutash kenaqesjeje ne shikimin e pidhit te Zanes, djaloshi doli nga uji dhe u ul ne peshqirin e vet, duke shikuar si me faj kah ne. Une u shtriva ne bark, njeren dore e vendosa nen kohe dhe u shtira kinse po flija, ndersa Zana e mori nje liber kinse po lexonte Qendruam ashtu te shtrie edhe pak dhe pastaj vendosem qe te niseshim ne "aksion". Une mbeta qe te "flija", ndersa Zana i mori cigaret pa shkrepese dhe u nis kah djaloshi, me arsyetimin se i kishte humbur shkrepesja. Une me bisht te syrit cdo gje e percillja.
U afrua deri tek ai dhe e pyeti se a kishte shkrepese. Ia ofroi shkrepesen, ndersa ajo atij ia ofroj nje cigare. E pranoi. E pyeti se a eshte e lire qe te qendronte bashke me te, me arsyetimin se ishte merzitur duker qendruar vetem, derisa burri i saj po flinte. Ai ia beri nje vend ne peshqirin e vet. Ajo u ul para tij, keshtu qe pidhi i saj tani i ekspozohej drejperdrejt shikimit te tij. Ata u desh qe te vendoseshin krejt prane njeri-tjetrit, pasi qe, qe te dy ishin ne te njejtin peshqir.
E filluan biseden duke e pire nga nje cigare. Pastaj i ndezen edhe te dytat. Zana, gjate bisedes, gjithnje e me shpesh e kapte djaloshin per supi. Ai filloi qe te hidhte shikime te shqetesuara kah une, por Zana ia vendose doren ne kofshe dhe filloi ta qetesonte me fjalet se si une nuk jam xheloz, qe te mos frikesohe, se edhe po te zgjohesha dhe po t'i shihja duke bere dashuri, nuk do te hidherohesha, por perkundrazi, do me vinte mire. Derisa ia foli keto fjale, ajo e ledhatonte lehte ne kofshe dhe arriti deri te kari i tij tanime i ngritur. Filloj qe me levizje te lehta t'ia ledhatonte karin. Para vetes e kisha nje pamje te shkelqyeshme. Djaloshi u qetesua. Me nuk shikonte kah une. E pyeti se a deshironte te bente dashuri me te. Ai pohoi me koke. Zana u berrylezua ne shpine, duke i hapur kembet, duke ia ofruar pidhin e saj tashme te lagur. I tha se mund ta merrte lirisht ate qe e deshironte. Ai nuk mundi te rezistone me. U perkul dhe filloi ta puthte brendesin e kofsheve te saja te hapura, se pari njeren, e pastaj edhe tjetren. Ngadale erdhi deri te pidhi i saj. Shihej qarte se ishte teper i kallur. E lepinte me kenaqesi, ngadale.
Verejta se Zana po kenaqej dhe se nuk do te mund te perballonte shume. Edhe une isha i ekscituar dhe gjithnje e me shume po kenaqesha me ate pamje.
Ajo arriti t'u permbahej gjate sulmeve te gjuhes se tij. U derdh bujshem e pastaj u shtri ne shpine duke e terhequr djaloshin kah vetja.
Shume mire e pashe se si kari i atij djaloshi hynte ne pidhin e Zanes sime. Ai punonte palodhshem, derisa Zana ime perpelitej nga epshet dhe nga kari i tij i forte. Pas nje kohe, Zana u derdh per here te dyte. As ai nuk priti gjate. Sperma e tij e lyjti stomakun dhe cicat e Zanes, derisa ajo me njeren dore e shprendante spermen neper trupin e saj, ndersa me doren tjeter e shtrydhte karin e tij.
Djaloshi shikoi ne drejtimin tim dhe ishte teper i kenaqur qe ende nuk isha "zgjuar". U kapen perdore dhe hyne ne uje per t'u pastruar nga lengjet e tyre te dashurise, duke u puthur dhe u ledhatur neper uje. Dolen nga uji dhe u shtrine njeri prane tjetrit ne ate hapesire te ngushte. Vazhduan te ledhatoheshin. Zana qellimisht u shtri ne ate pozite, ashtu qe djaloshi ta kishte shpinen e kthyer kah une qe te mos me shihte kur do te ngritesha dhe te shkoja tek ata.
U zgjova dhe u nisa kah ata, derisa ata po kenaqeshin me ledhatime...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptyTue Dec 07, 2010 1:09 am

E dija se fqinjin tim tetëmbëdhjetëvjeçar e mundonte vetëm një gjë: si t'i fuste hundët nën brekët e mia kallëse, prandaj une kisha kujdes lidhur me këtë, por si duket, jo edhe sa duhet. Para se gjithash, une as që mund ta fajësoj atë për asgjë, sepse, thënë thjesht, isha e vetëdijshme se pothuajse çdo mashkull kur inë shikon, fillon të jargëzohet pas meje, që të bluajë diçka rreth rajonit të karit. Unë jam, sic thuhet, "e sajuar mirë" edhe kah gjinjët, e edhe ne pjesën e kukave dhe isha mësuar që meshkujt të përqyrreshin pas meje. Mirëpo, shumica e meshkujve irikësohen kur me afrohen. Ndoshta për ta jam një kënaqësi tepër e forte. Ngan-jëherë ata sillen ne mënyrë thjesht qesharake, e ndjen-jat, të cilat janë ne linjën e skajshme të ndjenjave të tërheqshmërisë, ne vend se kah une, i refuzojnë ata nga une, andaj çak kam përjetuar që një djalosh i bukur, i cili fitoi ereksion të fuqishëm kur me shikoi, ne vend se të hidhej ne përqafimin tim, ai vetëm me shikonte. Une thjesht ndjej kënaqësi ne përqëndrimin e vëmendjes që e shkaktoj të meshkujt dhe nuk iritohem. Burrit tirn i kam qëndruar relativisht ne besë, kurse jeta jonë sek-suale ishte e mirë. Une e dua, e ai e çmon atë që e ka. I di të gjitha rreth kompleksit të edipit dhe ngarkesës natyrale të meshkujve adoleshentë që të kalo-jnë nëpër fazën e dashurisë ndaj nënës. Kështu që une nuk u befasova aspak kur vërejta se fqinji im Toni me shikonte me sytë e tij rinorë. Ai i ndryshoi edhe sjelljet. Nga ana tjetër, mendova se nuk do të ishte ndonjë dëm nëse une e gostis hère pas hère, kështu që une nuk ia zura për të madhe kur ai përkulej për të m'i shikuar kof-shët nën fustan, apo gjinjët e mi nën bluzë. Une lejova që ai edhe të me spiunonte derisa vishesha. Bile mundo-hesha që të vishesha e të zhvishesha ngadalë dhe ne mënyrë provokuese, ne mënyrë që atij t'i jepja rast për një pamje të mirë seksi. E kuptova se puthjet dhe përqafimet tona të zakonshme, për të kishin një kuptim krejtësisht tjetër, e nganjëherë bile arrija që ta ndija edhe penisin e tij të erektuar, ne momentin kur përqafo-heshim. E dija se ai shpesh masturbonte, gjë kjo shumë normale, me siguri shpeshherë duke me fantazuar mua. Une thjesht u ndjeva si lajkatare. Shikimi i tij për mua ishte sikur një kompliment i madh. Me kalimin e kohës, Toni u rrit dhe u zhvillua, kurse interesimi i tij për mua u rrit. Ai u bë një mashkull bukur i zhvilluar, me i lartë se 180 centimetra dhe filloi që të merrej me futboll. U bë me të vërtetë një djalosh i pashëm. Vashat bëheshin copë e grime pas tij, por si duket atij ato nuk i interesonin dhe ai sillej ne mënyrë .^. relativisht të çuditshme ndaj tyre. E dija se dëshirat e tij seksuale ishin kryesisht të orientuara kah une. Përcillte vazhdimisht çdo lëvizje timen, duke e shfrytëzuar çdo moment që të me afrohej dhe që të me prekte, kinse rastësisht. Me duhet të pranoj se ai me kënaqësi me ndihmonte, sa hère që e kërkoja ndihmën e tij. E dija se sa hère që une nuk e shikoja, sytë e tij ishin të ngulitur ne trupin tim. E ai kishte problème (ë mëdha që ta fshi-hte ereksionin ndërmjet këmbëve. Dhe, si do të ishit ndier ju, zonja e zonjusha të nderuara? Ç'do të kishit menduar për të gjitha këto? Me duhet të pranoj se mua me pëlqente adhurimi i tij ndaj meje. Isha e fascinuar me fytyrën e tij të bukur dhe me trupin e tij të fuqishëm dhe e doja sinqerisht dhe thellë. Por, oh zot, ai është ende fëmijë, fqi, i biri i shoqes sime. Dhe, mbase nuk mund të qihem me këtë fëmijë!? Kjo nuk bën. Gradualisht m'u desht që t'ia pra-noja vêtes që atë ta konsideroja vetëm si një djalosh të bukur e shtatthedhur, dhe se një ditë ndoshta edhe do të isha ne shtrat se bashku me të. E tërë situata me shtyri që une të thellohesha ne mendime. Si do të ishte që ne pidhin tim ta ndjeja karin e fqinjit tim? Nuk mund t'u ikja fantazive. Kur me qinte burri. une e paramendoja Tonin, e ai përjetonte një kënaqësi që kurrë me pare nuk e kishte përjetuar. Sepse une fillova që të kallesha jashtë mase, gjithnjë duke imagjinuar kinse me qinte Toni. E kur une do ta përqafoja Tonin dhe kur do ta ndjeja atë kar ne brendinë time, dhe kur duart e tija të mëdha e le mqishme do të m'i shtrëngonin cicat e mia bashkë me thimthat e tyre, une do të çmendesha e tëra. Me ne fund, çështja u konkretizua kur burri im shkoi ne Prishtinë lidhur me disa punë personale. Toni, sapo dëgjoi se burri im nuk do të ishte aty për një kohë, une menjëherë e vërejta ndryshimin ne qëndrimin e tij. U bë shumë agresiv ndaj meje dhe qartë i tregoi dëshi-rat e veta. Filloi që haptaz të zgurdullohej ne mua, duke me vështruar qëllimisht, që nga koka e deri të thembrat, e duke e ndalur shikimin posaçërisht të gjinjët dhe kof-shët e mija. Ai dinte edhe të fishkëllonte ne shenjë të pëlqimit dhe ma bënte me sy. Kur me përqafonte, m'i kapte kukat dhe me shtrëngonte, kështu që une e ndjeja fort mirë karin e tij ne bregun tim të vénères, e nganjëherë, kur me ngriste lart ne ajër, une e ndjeja topuzin e tij ndërmjet këmbëve, e sidomos kur i zgjeroja ato. Une këtë, si duket pa qëllim, vazhdimisht e kisha bërë. E dija se ai përgatitej për kohën kur do të mbetemi të vetëm ne shtëpi gjatë kohës se mungesës se burrit tim. Burri im shkoi dhe mu ne atë mbrëmje Toni erdhi tek une, me qëllim që ta zëvendësonte shokun tim të jetës. Ne të vërtetë, qëndroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Ai u ul krejtësisht pranë meje. Kjo edhe nuk ishte ndonjë risi, por kësaj hère ishte disi me ndryshe. Me tërhoqi kah vetja gjithnjë derisa koka ime nuk u gjend mbi supin e tij. Dora e tij përreth qafës sime lëshohej gjithnjë e rnë poshtë, derisa me ne fund nuk arriti deri të gj'injët e mi. Pastaj me pëllëmbë butë-sisht e kumcoi cicën time dhe me gishtërinj leht e shtypi majën e saj. Buzët e tij puthën ballin tim. E ngri-ta shikimin dhe ai atëherë me puthi ne gojë. Isha aq shumë e befasuar sa që gjuha ime ne mënyrë automatike depërtoi ndërmjet buzëve të tij. Ne këmbën time ndjeva dorën tjetër të tij. Ma shtrëngoi kofshën, menjëherë aty afër pidhit, i cili u bë krejtësisht i quilur dhe valë i nxehtë. Por pas një çasti tjetër une ndjeva njëfarë panike dhe fillova që të brengosesha. - Ndal, Toni - tentova që t'ia ndalja hovin. - Kësh-tu nuk veprohet me fqinjen! - mezi fola. - Por, une të dua - tha ai. Une vetëm bëra me kokë, u tërhoqa dhe nxitova kah dhoma e fjetjes. Vendosa që të shkoja drejt e ne shtrat, edhe pse ishte relativisht herët. I hoqa rrobat nga vetja para se të supozoja se Toni ishte afër derës e cila nuk ishte krejtësisht e mbyllur. Une isha e tëra e kallur. E mora gjënë e pare nga garderoba ime të cilën e hasa dhe fillova që të mbulohesha. Gabova. Ishte ajo një baby-doll shumë seksi i përbërë nga një material i zi e i tejdukshëm, të cilin ma kishte blerë burri. Ajo ishte shumë e tejduk-shme, ashtu sic ishin edhe brekët e mia gjithashtu të zeza. Dëshirova që të futesha nën mbulesën e shtratit, kur për një moment ndjeva një dëshirë intensive për urinim. Thjesht, me duhej që patjetër të shkoja ne WC, mu ne ato momente! Dola ne koridor, hasa ne Tonin dhe u orientova kah WC-ja. Me përcolli gjithnjë deri të banjoja, duke u munduar që të ma sqaronte, por edhe me bënte lajka. Bullunga nën pantollonat e tij dukej të ishte e gjatë dhe e fryrë. - Toni, me duhet të urinoj. A do të largohesh, të huciri? - i thash, por ai edhe me tutje qëndronte aty dhe oE vështronte. E vërejta se si po e humbja kontrollin e udunùi, prandaj vetëm i ula brekët dhe u ula ne ulësen e WC-së. Fillova që të urinoja. Ndjenja e lehtësimit isfafe e pabesueshme dhe ndjeva se si nga une, se bashku me urinën, u largua edhe çdo presion që e kisha. Toni m'u afrua dhe u gjunjëza para meje, duke ma marre fytyrën ndërmjet pëllëmbave dhe filloi që të me puthte butësisht. Kësaj hère une iu përgjigja ngro-htësistiL duke e mbështjellur me duar përreth qafës. ©o'ooaoe] Me ne fund, çdo kundërshtim përfundoi dhe Toni, duke qëndruar ende i gjunjëzuar, me ngriti nga ulësja e WC-së. Brekët e mia kishin rêne nën gjunj, kurse pidhi im u gjend mu para hundës se fqinjit tim. Ai e futi fytyrën ndërmjet këmbëve të mia dhe i lëpiu pikat e fun-dit të urines. Une fillova që të klithja. - Oh, Toni, Toni, kaq paturpshëm, oh! Por... mos u ndal! - gjuha e tij e cila ishte futur ndërmjet flegrave të pidhit tim, ishte aq pëmdezëse sa që menjëherë u derd-ha, duke ia shtyrë fytyrën kah pidhi im i flakët. Pas pak ne u gjendëm ne dhomën time dhe ne shtratin tim. të gjitha inhibicionet u zhdukën. të gjitha arsyet për përmbajtje u thyen. Ai me mon ashpërsisht. Kari i tij i madh u iras thellë dhe egërsisht ne pidhin tim të lagësht e të nxehtë, gjithnjë derisa nuk eksplodoi. Sperma e tij u përhap nëpër hapësirën time të brend-shme. Ndjeva njëfarë ngrohtësie të veçantë. Atëherë e kisha radhën une. E shtriva atë ne shpinë dhe nga kari i tij fillova që t'i lëpija lëngjet tona të përziera, e pastaj fillova që t'ia fërkoja xhumbullin e tij i cili ishte ende i forte si gur. Mëpastaj e kalërova, duke e ngacmuar kli-torisin tim me karin e tij dhe rrëshqita ne të, gjithnjë derisa e tërë gjatësia e tij madhështore nuk u gjend ne mua. Lëviza leht lart-poshtë ne karin e tij, duke i lëshuar buzët e mia ne të tijat, duke përjetuar kënaqësi ne ndjen-jën e shtrëngimit të kukave dhe eicave të mija nga ana e duarve të tij të fuqishme. Fillova që të bëja lëvizje të ngadalshme rrethore, aq sa munda të përmbahesha. Me pas fillova që të qihesha vrullshëm, duke u ngulur e ngritur gjithnjë e me shpejt ne hurin e tij, kurse edhe ai me kukat e tij mundohej që edhe koqet të m'i fuste bren-da. Kari i tij monstruoz thjesht ma trandi pidhin tim të zjarrtë. Vazhduam kështu gjithnjë derisa zjarri nën stomakun tim nuk u rrit deri ne atë masë sa që të me shkaktonte një orgazëm ashpërsisht të dhembshëm e të lezetshëm i cili me shtyri që të bërtisja, që të qeshja dhe të qaja ne të njëjtin moment. Dhe, shumë shpejt erdhi momenti kur edhe ai me stërpiku për hère të dytë me spermën e tij të nxehtë, e cila u shpëmda nëpër pidhin tim të gëzuar. Mbase nuk ka nevojë që t'ju tregoj se si i kaluam ditët e mosprezencës se burrit tim. Ato ishin të kurorëzuara me orgji të vërteta. Qiheshim ashpër që nga mëngjesi e deri ne mbrëmje. Çdo gjë ishte e egër, perverse dhe e mrekullueshme. Kaluan disa ditë dhe dikur erdhi burri im. Une tani i kam dy meshkuj të shkëlqyeshëm të cilët kujdesen rreth dëshirave të mia seksuale, njëri ditën e tjetri natën. Une nuk ndjej kurr-farë brejtjeje të ndërgjegjes. Tani jam një dame e mbushur me dy kara, jetoj ne një lumturi të plotë dhe jam e lumtur që arrij t'i kënaq dy meshkuj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptyFri Jan 21, 2011 10:13 pm

Çmenduri seksuale në fshat

Për herë të parë shkova tek tezja në fshat, pasi mbarova maturën. Jo pse unë dëshiroja, por ishte propozim i mamit, sepse ajo i mati e i çmati gjërat dhe më në fund më tha se kështu duhet të bëhet.
- Bijë... nuk ka rrugë tjetër. Pasi babai fitoi një pushim në det nga firma, ku ka të drejtë të shoqërohet edhe nga bashkëshortja, domethënë nga unë, pse të mos e shfrytëzojmë. Ashtu-ashtu, ne nuk do ta shihnim detin me sy, prandaj shko ti në fshat tek tezja, derisa ne të kthehemi – me tha nëna, e cila ishte e gëzuar tej mase për mundësinë që ia kishin ofruar në firmë babit.
Ndonëse nuk ma kënda, u desh të pranoja që të humbisja në atë fshat të largët dhe malorë, ku as dreqi nuk bënte vezë.
Të nesërmen u bëra gati dhe u nisa për në fshat, bashkë me një shoqen time të klasës, me të cilën isha katër vite rresht në një klasë në gjimnazin e qytetit. Prania e saj dhe fakti që edhe atje do të rrinim bashkë, paksa ma lehtësonte mërzinë. Unë nuk isha vajzë që kënaqet me pula, lopë, kuaj etj. Por, për mua ishin dy gjëra që i bëja me kënaqësi; mësimi dhe dashuria. Edhe në shkollë më njihnin si nxënëse të shkëlqyeshme, por edhe si “pidh i fortë”, siç i dëgjoja djelmoshat të komentonin për pamjen time.
Pikërisht këto komente të djelmoshave më shtynë që të mendoj edhe për jetën seksuale, përpos mësimit, të cilit i përkushtohesha tej mase. Njëkohësisht, pamja dhe forma e trupit tim, e cila përcillej me një bukuri të pa rezistueshme, mundësonin që edhe profesorët të më vardiseshin, se jo vetëm nxënësit.
- Ja, këtu banon tezja jote... Natyrisht edhe unë këtu banoj, por shtëpitë nuk i kemi aq afër – më tregoi me gisht Liria, shoqja ime e klasës, derisa minibusi iu afrua fshatit.
Ishte një fshat piktoresk, por i humbur fare në dynja. Nuk e kuptoja se si jetonin këta njerëz në një vendbanim kaq të vogël dhe kaq larg nga qyteti. Me t’u paraqitur në oborrin e tezes Hanemsha, vërejta se ajo mbytej nga punët e shumta që kishte. Në një qoshe lehte një qen, diku më larg pëllisnin lopët, kudo nëpër oborr shëtisnin pulat... Të gjitha këto kërkojnë përkujdesjen e njeriut.
- E mjera tezja, sa shumë punë po bejka këtu – mendoja në vete.
U desh që disa herë të thirr emrin e saj, për t’u paraqitur ajo më në fund para syve tanë. Ishte e veshur me ca rroba të pista, me të cilat punonte në ahur. Me trup dukej e mirë, por edhe fytyra i dukej e bukur, por shumë e skuqur. Ajo nuk bënte grim dhe dallavere të ndryshme, sikurse ne në qytet, por ishte krejt natyrale.
- Pa shihe, pa shihe se kush më ka ardhur... Ahaaaaa... E ke harruar krejt tetën moj Shkurta – fliste teta Hanë, derisa afrohej.
- E po... E din ti moj teta se sa obligimet i kemi ne në qytet! – desha të arsyetohem, sepse vërtetë kurrë nuk kisha shkelur pragun e saj.
Rrethanat kanë qenë të atilla që nuk ndiqeshim edhe aq fort. Megjithatë, i yti kurrë nuk mund të harrohet. Kurë-kurë, pa ia shkelur pragun, nuk ke qare.
Tezja na ftoi brenda, por Liria nuk pranoi. Më premtoi se do të vij pas ca orësh me një shoqe të saj, e cila nuk kishte ndjekur shkollën e mesme, por që fillimisht e ka obligim të paraqitet në shtëpi me kohë. Këtë e kishte rregull shtëpiak, e që çdo shkelje do t’i kushtonte shtrenjtë.
- O zot... Çfarë regjimi paska kjo – mendova për një çast në vete.
E vëreja edhe në shkollë se si rrinte kokulur dhe nuk argëtohej sikurse ne që jemi nga qyteti. Nuk e kuptoja fare këtë mënyrë të jetës, edhe pse e dija që secili do të pajtohej, nëse nuk do të kishte rrugëdalje tjetër.
Pasi i shkëmbyem ca llafe me tetën, ajo më tha se mund të pushoj pak, sepse rruga ishte e mundimshme për mua, ndërsa ajo do t’i përfundoj ca punë rreth kafshëve. Në ndërkohë Liria erdhi me shoqen e saj dhe mua mu qelën pak sytë. Mbetëm të vetmuara në një dhomë, unë, Liria, dhe shoqja e saj, Genta, e cila që në fillim më pëlqeu. Ishte një vajzë e pashme, me trup bombastik, fytyrë të lezetshme dhe sy të shkruar, që i qitnin xixa. Shihej qartë se kjo ishte copë e gjysmë, prandaj nuk ia kanë lejuar shkollimin, sepse do të bënte kërdi në qytet.
- Përshëndetje mike... Uaaaa, çfarë cope... – me foli Genta, e cila dukej të ishte e lirë dhe mjaftë llafazane.
- Përshëndetje Genta... Besoj se nuk kamë nevojë të prezantohem, sepse Liria më ka zënë ndonjëherë në gojë gjatë bisedës me ty, a po jo? – i thash, duke u munduar të paraqitesha sa më e ftohtë për fillim.
- Po si, po si... Më ka treguar se je pidhi më i mirë në shkollë! – ia tufi ajo, pa fije turpi që po fliste më dikë që për herë të parë e takonte.
- Mos ia zë për të madhe... Genta është e tillë... Gjynah që nuk pati mundësi të shkollohej – ia priti Liria.
Pavarësisht shprehjeve të saj, Genta disi mu fut në zemër menjëherë. Për herë të parë mu ngjall një dëshirë që ta përqafoja një femër, të rrija bashkë me të, të shtrihesha në shtrat dhe të flejë e mbërthyer për trupin e saj. Ajo, sikur mi lexoi mendimet dhe mu afrua e më përqafoi, sikur të ishim njohur me vite të tëra, por që një kohë nuk jemi parë. Për një çast më puthi ëmbël në qafë, pastaj në faqe, kur njëra prej puthjeve ishte fare pranë buzëve.
O zot... sa shumë e kam përmbajtur veten, kur në atë çast dëshiroja ta puthja në gojën e saj të lëngshme dhe shumë simpatike.
- Mezi kam pritur të të shohë, sepse Liria më ka folur shumë për ty. Më ka thënë që djelmoshat lëpiheshin sa herë të shikonin, ndërsa profesorët gjatë shpjegimeve, sytë i mbanin shpesh të ngulitur në trupin tënd – fliste Genta, ndërsa unë vetëm i shikoja buzët e saj se si lëviznin ëmbël.
- Më folur kah del shpirti, edhe ti s’po ma lëshojke rrugën ë?!... Më ke mahnitur edhe me trup edhe me bukuri, por edhe me aftësi komunikuese. Nuk e mendoja që një femër fshati mund të jetë kaq inteligjente dhe e fortë – i jepja komplimente Gentës, të cilat vërtetë i meritonte.
Ishte femra e parë që më bëri të mendoj për një aventurë, ndryshe nga që kisha përjetuar në qytet. Nuk e kuptoja vetën se pse më lindi kjo dëshirë.
Se edhe Genta e dëshironte këtë, u vërejt qartë. Sikur mos të ishte Liria me ne, ajo do më vërsulej menjëherë në përqafim dhe puthje. Këtë e dëshiroja edhe unë, por se më duhej të paraqitesha më e matur.
- Më falni, sepse mua më duhet prapë të shkoj në shtëpi... Kthehem përsëri, mos u merakosni – tha Liria, e cila dukej se e kishte kuptuar që ishte e tepërt në mesin tonë.
U mundova ta bind që të rrinte, ndërsa arsyetohesha se pse me këtë Gentën flisja më shumë se me të, por Liria ishte mike e mirë. Ajo dinte të sillej në çdo situatë dhe nuk hidhërohej, edhe nëse i thoja se duhej të më lente vetëm me ndonjërin nga djemtë e shkollës.
Liria doli, ndërsa teta Hanë ende merrej me punët e saj në ahur. Mbetëm të vetmuara unë dhe Genta në dhomë. Sapo u kthyem nga oborri, ku e përcollëm Lirien, Genta më shikoi në sy duke u buzëqeshur ëmbël dhe i shtriu krahët.
- Eja e dashur të të përqafoj përnjëmend, sepse ai përqafim para syve të Liries ishte fals – me tha kuçka fshatare, duke ma mbështjellë belin me krahët e saj të gjatë.
Sapo më shtrëngoi, filloi të më puthë në faqe disa herë, por që gjithnjë e më shumë i afrohej gojës sime. Në një moment, sikur një hajdute dhe me shpejtësi të madhe më puthi direkt në buzë. O zot sa shumë më joshi, sa që edhe unë e putha atë në buzët e shijshme katrore. Kjo i mjaftoi asaj që ta përsëris këtë, por që me mjeshtëri diti t’i shndërroj ato puthje në ndjenjën epshore, e që edhe trupi filloi të dridhej.
Pa vetëdije, ia mbështolla belin e hollë me muskulaturë të shtrënguar, duke e përkëdhelur ngadalë dhe me shije. Më pas i futa duart nën bluzën e hollë, për t’ia prekur lëkurën e bardhë si bora, e cila kurrë nuk ishte ekspozuar në diell.
- Uhhhhh... Sa e bardhë që je... Ta ha krejt trupin – i thash nga ndjenja e kënaqësisë dhe dëshirës që ta kisha krejt lakuriq në shtrat.
- Mi kap cicat e dashur... Mi shtrëngo... Shijoi se sa të forta janë – më urdhëroi Genta, veprim të cilin menjëherë e bëra.
Sapo dora i preki gjinjtë e njomë të Gentës, mu shfaq një dëshirë e pa rezistueshme që t’ia thithë majat. Ishte kjo një përvojë e parë për mua, por njëkohësisht edhe dëshirë e flaktë, e cila kurrë më parë nuk ka ekzistuar në kokën time.
- Oooohhhh... Thithi e dashur... Shtypi... Ndrydhi se janë të kallura – gjëmonte me zë të ulur Genta, nga frika se do na dëgjonte teta Hanë.
Nuk e kishim problem, nëse dikush do të na hynte në dhomë, sepse ne ishim në katin e dytë të shtëpisë, ku shkallet për tu ngjitur lartë ishin jashtë dhe shiheshin nga dritarja jonë.
Edhe për një kohë kemi qëndruar në atë dhomë dhe, pasi teta kishte mbaruar punët dhe u ngjit në dhomën tonë, ne vazhduam muhabetin, e përfunduam edhe darkën dhe tetës ia komunikuam dëshirën tonë.
Ishte një ide që unë të shkoja tek Genta për të fjetur, sepse atje do të argëtoheshim më mirë dhe më lirshëm. Ajo kishte kushte më të mira në shtëpi se sa teta Hanë, e cila nuk e kundërshtoi idenë tonë.
E tani, besoj se do e merrni me mend se si kemi kaluar te Genta gjatë natës. Megjithatë, ju premtoj se do ju tregoj krejt historinë ndonjë herë tjetër.

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptyFri Jan 21, 2011 10:14 pm

Dhimbje dhe kenaqesi

Me sytё e lodhur nga pagjumёsia shihte gotёn me aperitiv Negroni. Gota ishte thuajse bosh dhe ai porositi nje tjetёr aperitiv i cili ose do t’ja freskonte me tepёr kujtimin e largёt qe i kishte pushtuar mendjen, ose do ta bёnte tё harronte gjithçka, ndofta pёrgjithmonё!

Skena nuk ndryshonte shumё nga kujtimi i tij i largёt. Ndryshonin vetem forma e gotave, ngjyrat dhe shija e pijeve.

Dikur gota ishte me madheshtore me birrè bavareze ndersa kёsaj here gota qe mё e vogёl me aperitivin Negroni, ngjyra e tё cilit i shkonte shumё pёr shtat asaj nate tё shtune.

Nuk iu duk aspak se ndryshimi qёndronte tek njerёzit. Nё fund tё fundit ata ishin tё pandryshueshёm ne veset e tyre, pavarёsisht nga origjina , pamja e jashtme apo nga epoka qё jetonin.

“ Ndodh kёshtu prej mijёra vitesh e s’ka pёr tё ndryshuar kurrё asgjё” tha me vete ai kёtё shprehje shumё tё pёrdorur prej tij, por duke qenё se asgjё s’kishte ndryshuar e s’do tё ndryshonte kurrё ndonjeherё, atёherё pёr çfarё arsyeje Atij i nevojitej tё ndryshonte shprehjen e preferuar!?E dashura e tij po bёnte pak a shumё atё qё ai dёshironte tё mos pёrsёritej, por pёr dreq skena po pёrsèritej nё lokalin e natёs. “ tё paktёn tё mos shkoj tek salla e bilardos, sepse do te ishte nje film qè unё e di pёrmendsh” mendoi ai kur pa se ajo fliste pa ndrojtje disa metra larg tij nje djalё tjetёr. Tingujt e muzikёs vёshtirёsonin dialogun dhe njerёzit afronin gojёn tek veshi i tjetrit pёr tu kuptuar. Pa atё tjetrin qё seç po bёnte nё celular e mё pas e kuptoj qё ajo po i jepte numrin e telefonit.Aperitivi i kthjelloj kujtimin e largёt kur ai me nje grup shokёsh kishin shkuar pёr qejf nё nje Disko-Pub.

E dashura e tij e asokohe qe fyer nga sjellja e tij nё pistёn e vallёzimit dhe papandehur pati pёrgatitur hakmarrjen e saj.

“Nuk duhet tё vallёzoje nё ate mёnyrё pranё asaj tjetrёs duke qenё i shoqeruar me femrёn tёnde” i kishte thёnё shoku i tij i ngushtё.

“po ajo s’donte tё kёrcente?” qe shfajёsuar ai.

“S’ka rёndёsi, ti s’duhet tё bёje ashtu, dukej sikur doje t’i haje gjoksin dhe kur u pёrkule pak me ato pёrdredhjet e tua unё mendova se do t’i puthje ose barkun e zbuluar, ose kofshёt qё minifundi i saj nxirrte nё pah.”

Arsyetimi i shokut dukej llogjik deri diku. “ Unё isha gati pёr ta rrahur atё lepurushin, por atё qё bёre ti s’mund tё besoj. Si mund t’i thuash dashnores tёnde: Unё uroj qё ti tё argetohesh e dashur! E kupton qё mё çmende fare?”

“unё dal nga shtёpia pёr qejf dhe jo pёr tё rrahur njerёz. E çfarё do tè fitoja? Do pёrfundoja nё burg dhe ajo do shkonte te argёtohej me atё “lepurushin” siç e quajte ti. S’ke ç’bёn. Do tё thuash ti qё me atё tipin nuk ёshtё e thёne qё ajo tё argetohet, mundet edhe tё vuaj, por ka ca kohё qё nё trurin tim ka lindur ideja se kur njerёzit arrijnё shumё kёnaqёsi me nje partner, ateherё bёn vaki tё shkojnё me njё tjetёr pёr tё vuajtur ose pёrjetuar dhimbje. Ndёrsa kur vuajne me partnerin atёherё kanё edhe me tepёr arsye pёr tё kёrkuar kёnaqёsinё tjetёrkund. Thjesht njerёzit s’kёnaqen kurrё me atё qё kanё”

“Mjaft, me kёto pèrralla, ti je i dehur ose po tallesh me mua!”

“Unё e pranoj qё mund tё jem i dehur, por njekohёsisht e di se gabova me sjelljen time gjatё vallёzimit, por jo kur ajo mё kёrkoj leje pёr tё ikur me atё tjetrin. Ajo kёrkoi leje dhe unё ja dhashё. I çudita tё gjithё dhe akoma mё tepёr vetveten. Unё s’bёra gjё tjetёr veç se pagova gabimin tim”
Kёtu kishte pёrfunduar biseda midis dy shokёve.Ai vёshtroi me bisht tё syrit vajzёn pranё atij tjetrit dhe vendosi te sqarohej me kundёrshtarin, ngaqё s’kishte ndёrmend t’i thoshte vajzёs “unё uroj qё ti tё argetohesh me kёtё mikun”. S’do t’i pelqente te rishikonte te njejten skene si dikur kur ish e dashura pati shqyer syte nga habia. Qe fare e lehte te parashikohej ngjarja, habia, ankthi dhe sherri i pashmangshem. Vetem se ai kesaj here nuk ndihej fajtor si dikur kur e teproi me ate tjetren. Kesaj here ai qe me ndergjegje te qete dhe me nje dhurate te vogel ne makine qe do t’ja jepte ne fund te mbremjes.

:auto:

Nxorri nga kuleta te hollat dhe pagoi pijet e tij dhe te vajzes. Eci drejt atyre te dyve me vendosmёri e befas djali tjetёr iku me ngut I trembur se do hante ndonje grusht turinjve.

- Dёgjo e dashur. A e pe si iku ai miku yt dhe unё s’kisha ndermendje tё bёja sherr. Sonte ti je me mua dhe do qёndrosh me mua deri ne fund. Nesёr bёj çfarё tё duash dhe mos harro qё unё kam njё epёrsi nё kёtё rast. Pasi unё s’kam dёshire tё tё mbush mendjen ty se çfarё ёshtё mё e mira pёr ty. Ti bёj pёrzgjedhjen tёnde pa frikё. Vetёm ti e di nёse tё pёlqen dhimbja apo kёnaqёsia, por kam pёrshtypjen se tё pёlqejnё tё dyja bashkё, tё pandara.- Ai ngriti zerin me shprese qё ajo do tё dёgjonte çdo fjalёVajza degjonte pa folur me sy qё shprehnin habi e moskuptim.

- E mos me thuaj qё jam i dehur apo xheloz i semure, pёr tё gjetur njё justifikim!-

Ai e mbёrtheu nga dora dhe e tёrhoqi jashtё lokalit. Hipёn nё veturёn e djalit dhe rrugёn deri poshte banesёs sё saj e bёnё nё heshtje.

- Kam nje peshqesh pёr ty, ndofta do tё jetё edhe i fundit. – tha ai duke i dhёnё njё pako tё vogёl.

Ajo hapi kutinё me duart e saj tё shkathёta. Ai kishte vёnё re se duart e vajzave bёheshin mё tё shkathёta kur hapnin pakot e dhuratave.

-Wow! O Zot! Çfarё njeriu je? Foli goca mё nё fund e çuditur nga dhurata.

Bёhej fjale pёr njё vibrator pёr kёnaqesira femёrore.

- Unё doja qё ti tё kёnaqeshe dhe …….. ,- tha ai.


- Je shumё i çuditshёm! Mё fal pёr atё qё bёra i dashur.-


- Unё nuk e di nёse ti e meriton faljen time dhe do tё doja tё mendohesha pak. Flasim nesёr se tani dua te fle gjumё.
Ajo ngeli e ngrirё dhe ai e kujtoj se duhej tё zbriste nga makinaNuk di si tё sillesh me njerёzit, mendoi ai pёrgjumshёm nё shtratin e tij.

Ashtu si nёpёr ёndrra iu duk sikur dёgjoi zhurrmёn e vibratorit tё vajzёs e cila po luante.

“ tё paktёn tё mos bёrtasi kur te vij nё qejf, se do mё prishi gjumin. Eh ç’kusur ja kam unё?” Foli pёrçart ai.

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptyFri Jan 21, 2011 10:16 pm

Kur isha e pamartuar, një djalë në fqinjësi më ngacmonte çdo ditë. Unë si fshatare nga një zonë rurale e jugut të vendit, as që guxoja të mendoja për një aventurë seksuale, se lerë më të bëja këtë. Nga ana tjetër, në moshën 20-vjeçare më pat kapluar sikleti dhe nuk duroja dot pa mashkull. U dashke që t’i presë procedurat patriarkale, përderisa të bëhesha gruaja e dikujt që nuk do e njihja fare, deri në martesë.
Ishte fillimi i viteve të nëntëdhjeta. Kohë me krizën më të madhe financiare dhe aq më tepër dashurore. Megjithatë, unë në një festë ia lëshova sytë një djaloshi nga një fshat fqinj dhe, lidhje pas lidhjeve, e bëra atë për veti. E mashtrova lehtë që të më grabiste, gjoja se familjen e kam të vështirë dhe nuk do më fejonte për të. Ashtu edhe vepruam, disa muaj më vonë. Nata e parë ishte fenomenale, por paksa me droje, megjithatë. Ku e dija se si do t’i dukesha atij djali, i cili nga ajo natë e deri më sot është burri im! Pasi më kaluan ato ditë të para, gjatë të cilave ndjeja nga pak dhimbje, kuptova se nuk ishte edhe aq i fortë si mashkull. Kishte një penis të vogël, diku 13 cm. Unë gjithnjë e më tepër dëshiroja diçka që do të më mbushte plotësisht meskëmbëshin tim të etur në çdo çast për mashkull. Kaluan ca vite dhe ne i bëmë dy fëmijë. Atëherë ndjeja edhe më shumë nevojë për “diçka” të madhe.
Harrova të them se, para se të na lindnin fëmijët, burrit ia mbusha mendjen se nuk jetohet me familjen e tij. Prandaj, pasi u bë ai lesh me ta, vendosi të shkonim në kryeqytet. Aty gjeti një banesë shumë të mirë dhe në një lagje, paksa të fshehtë, sikur të më kishte pyetur mua. Vend fenomenal për ta shijuar unë atë që më mungonte kaherë, sidomos pasi linda fëmijët.
Një burrë, i cili kishte vetëm një fëmijë, ndërkohë që gruan e kishte jashtëzakonisht të shëmtuar dhe të trashë, ia vura syrin menjëherë. Nuk ishte kushedi se sa i bukur, por kishte një stil që më përshtatej mua. Buzëqeshja e tij, kur më përshëndeste gjatë “ndeshjes” nëpër shkallë apo edhe në shitoret, me flakëronte. Ai e kish nuhatur këtë ndjenjë time dhe filloi aksionin.
- Sa shumë më pëlqen, nuk e ke idenë. Do të dëshiroja të të kem vetëm njëherë, e pastaj le të vdesë – më tha prerazi dhe u largua.
Unë fillova të mendoja në çdo kohë për këtë “ofertë” nga ai. Ta pranoj, mos ta pranoj. Të nisi këtë lojë që dëshiroja shumë vite, apo jo! Do të ishte rrezik, apo jo!
Kaluan edhe ca ditë dhe ja, papritur u takuam me Demirin në bodrumin e ndërtesës, ku ne ruanim zarzavatet dhe drutë.
- Nuk është fer të mos më përgjigjesh. Nëse e meritoj, më qo në Rr. S. Por, më beso se ti më pëlqen dhe nuk e kam me të keq – më fliste pa ndërprerë ai, ndërkohë që afrohej gjithnjë e më pranë meje.
Unë vetëm e shikoja, por që goja mu frenua krejtësisht. E shihja se njëra do të ndodhte me mua, rreziku ose kënaqësia e shumëpritur. Megjithatë, qëndroja e stepur, përderisa ai mu afrua dhe ma hodhi krahun në sup, ndërkohë që fjalët nuk i ndalte. U bëra sikur pula në shi... as të tërhiqesha, as të qëndroja aty. Por, Demiri ishte ekspert i këtyre punëve. Më shikoi drejtë e në sy dhe mi ngjiti buzët për buzët e mia. Unë fillimisht nuk reagoja, por më vonë ia ktheva edhe unë, pasi harrova se ku ndodhesha dhe me kë. Më rrëmbeu për vithe dhe më ngjiti për trupin e tij. O zot sa i forte ishte... i fortë ishte edhe në mashkullorin e tij, sepse e vëreja kur më fërkonte mbi pantallonat e holla që kisha në atë çast. Nuk e di se kurë e kishte nxjerrë jashtë aletin e tij, por e hetova kur ma kapi dorën dhe ma shpuri në të.
- Ahhh... ky është kar – arrita të lëshoja vetëm këtë zë, i cili atij ia ndezi të gjitha dritat e gjelbra. Tani ai më nuk kishte aspak frikë, sepse unë humba fare në duart e tij. Me shpejtësi ma futi dorën mes këmbëve dhe filloi të më fërkonte. O sa shuplakë të madhe dhe të fuqishme që kishte. Ma kapi “peshkun” tim dhe filloi me mjeshtëri ta fërkonte, përderisa u bëra qullë. Në çastin kur më ktheu, për të ma futur nga mbrapa, u dëgjua dera e bodrumit dhe ne u ndamë më shpejtësi. Unë shkova në bodrumin tonë, e ai u fsheh diku që as unë nuk do e gjeja dot, se lerë më komshiu plak, i cili kishte zbritur për punët e veta.
Sapo është ngjitur ai plak i mallkuar lartë, Demiri doli nga vendi ku ishte fshehur dhe qeshte.
- E sheh se kenë ka na bëjnë hora e zezë – më tha, duke qeshur tamam si një dashnor i vërtetë.
Kjo fjalë e tij më bëri që mos të vazhdoj më tej, por i thash se mund të më vij në banesë të nesërmen në mbrëmje, sepse burri më shkonte për një dokument në fshat dhe do të qëndronte atje një natë.
Kështu edhe ndodhi. Sapo është qetësuar çdo gjë, ai erdhi në banesë dhe unë mbeta si qyqajkë. Nuk dija se çfarë të mendoja, vetëm se i “kërceva” si kuçedër në qafë. Ashtu e ngatërruar në të, u ndodha në dhomën time të fjetjes, të cilën do e ndaja për herë të parë me një mashkull tjetër.
Demiri mi hoqi ato pak lecka që kisha dhe, ahhhh... sa lezet filloi të më lëpinte. Këtë burri im kurrë nuk e bënte, për asnjë çmim. Ç’është e vërteta, unë kam parë nëpër filma, por edhe mua më është dukur si një veprim shtazarak. Por, ky komshiu më bëri që ta shijoj edhe këtë kënaqësi.
- Ahhhh... Nuk kam ditur se është kaq lezet... Ti qenke mjeshtër i pidhit... Ashtu... Ohhhh. – ulurisja si kudër.
Demiri fare nuk bënte zë, por vetëm llapërçiste edhe më fortë, e që mua më bëri të arrij orgazmën e parë. Në atë çast, mi ofroi te fytyra koçet e tija shumë të mëdha. E kapa për huri dhe për herë të parë putha majën e tij. As këtë me burrin nuk e bëja, thjeshtë, sepse këto veprime ai i konsideronte si anormale.
Nuk e di as vetë se si më kaploi dëshira që të përpij të tërin atë alamet kari, edhe pse nuk ishte e mundur, sepse ishte shumë i madh.
Sapo e kam mbështjellë majën e tij më buzë, Demiri eksplodoi. Për pak sa nuk ma mbushi gojën. Këtë nuk mundja ta bëja, që ta përpija atë lëng, por e tunda fortë me dorë, duke e parë për herë të parë se çka do të thotë vullkani i vërtetë. Me dorën tjetër ia ndrydhja koçet, e që Demiri lëshonte zëra të pakuptueshëm në atë çast.
- Ashtu... Shtrydhe... Nxjerrja lëngun... Ohhhh... – bërtiste komshiu im i dëshiruar në atë çast, më shumë se çdo gjë tjetër.
Pasi jemi shterë mirë e mirë, shkuam në banjë, ku edhe aty përjetova diçka për herë të parë. Sa me mjeshtëri dinte të më shkumoj dhe të më fërkoj tërë trupin, sidomos cicat dhe meskëmbëshin. Shpesh ma fuste gishtin në bythë, e që e kuptova se ai e dëshironte edhe këtë birë, por që nuk kisha guximin ta provoj.
Në një çast ma ofroi topuzin e tij afër pidhit, i cili shumë lehtë depërtoi në të. Shpesh e nxjerrke dhe ma fërkonte për bythë. Kjo më pëlqente, por kur tentonte të depërtoj, e tërhiqja, duke e lutur që mos ta bëj këtë.
- Ani zemër, ka kohë edhe për këtë. Do të shohësh se me kohën do ta përpijë edhe kjo birë – më pëshpëriste ai, duke qenë i sigurt se unë do të vazhdoj lojën me të deri në pafundësi.
E bëmë edhe një tur të lezetshëm në banjë dhe u shtrimë në shtrat. Fëmijët flinin rehat në dhomën e tyre, sikur të solidarizoheshin me mua. Shkova që t’i kontrolloja ata dhe ta qoja djalin deri në banjë, sepse ai dinte shpesh të ma fëlliqte shtratin, edhe pse kishte pesë vjet në bythë.
Me t’u kthyer në shtratin e burrit, ku tanimë kisha diçka shumë më të mirë se ai vet, Demirin e pashë duke e lëmuar rroçkën e tij, sikur të mos ishte shterë dy herë pakë kohë më parë.
- Ende je i uritur? – e pyeta.
- Po zemër... Ti nuk e ke idenë se sa bythë të shijshme ke. Mua më mungojnë ato bythë, sepse te gruaja ime as që i shikoj. Është krejt stërvinë – ma ktheu.
Në atë çast ndjeva keqardhje për gruan e tij, sepse jam paksa feministe. Por, megjithatë, vetveten e doja më shumë. Dëshiroja që ta shfrytëzoj deri në pafundësi këtë mbrëmje madhështore.
- Mi jep të lutëm ato bythë, se nuk po ngopem dot me to – më tha komshiu im i dashur dhe i uritur, por edhe goxha i fortë.
Ashtu si ishte i shtrirë, e kalërova mbi fytyrë, ndërkohë që unë u gjenda ballë për ballë me rroçkën e tij të fortë. Kësaj radhe, pasi e kisha larë mirë e mirë, me endje e lëpija, e fusja në gojën time të vogël, e që mi lodhte fulqitë. Vërtetë ishte kar i trashë, sa që habitesha se si po e pranon aq lehtë kjo macja ime.
- Ahhh sa mirë po e trajton këtë pisin tim, i cili po vuan për një gjë të tillë – thoshte ai, ndërkohë që iu vërsulke pidhit edhe më shumë, si i çmendur.
E vëreja se ai meritonte që t’ia trajtoj koçet dhe karin e mrekullueshëm edhe më mirë. Bile t’i bëj diçka që mua nuk më pëlqente, por që atë e përndezke shumë.
Pas ca kohësh, ai më kapi fuqishëm për bythë dhe më nguliti në kar. Oh sa lezet ishte kjo pozitë... E ndjeja thellë në brendi atë alametin e tij, ndërkohë që koçet më qëndronin si jastëk ndër vithe.
Pasi të gjitha këto pozita ishin të paprovuara ndonjëherë për mua, unë nuk duroja gjatë. Arrija orgazëm shumë lehtë, por që edhe Demiri eksplodonte. Sigurisht se as ai nuk i duronte pulsimet dhe shtrëngimet e pidhit tim, derisa u shtersha.
Me shpejtësi më ka shkulur nga kari, se ndryshe, unë isha lëshuar kënaqësisë dhe as që mendoja nëse do më mbushte brenda apo jo, edhe pse nuk isha fare e mbrojtur.
U gjuajtëm sërish në shtrat dhe për një kohë nuk flisnim. Në një çast ai e shikoi orën dhe mbet i shtanguar.
- Ueeee... paska ikur ora bre... Me duhet të shkoj tani se zoti e di se çfarë do më thotë gruaja – filloi të “pendohej” Demiri për kohën e humbur me ma.
- Fare mos shko, nëse e din që s’do ta hapte derën – i thash me shaka, duke ia tërhequr vërejtjen se, nëse kthehet prapë, nuk do ja hap derën.
- Je vërtetë fantastike zemër... Ti meriton shumë më tepër, por nuk e di pse ai qyqani yt nuk ta di vlerën – më tha Demiri, derisa po vishej me shpejtësi.
Nuk e di pse jam e tillë, por në atë çast më erdhi inat që mi tha burrit qyqan. Ndjeva një dozë faji, sepse burri im nuk e meritonte një grua të tillë, por ja që kureshtja më bëri të provoj diçka më shumë.
Kushedi, ndoshta një ditë do të ngopem me Demirin, por edhe më nja dy të tjerë që kam filluar së voni, dhe do t’i kthehem vetëm burrit!
Ndoshta.

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptyFri Jan 21, 2011 10:17 pm

Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodhi në jetë, ndonëse ëndërroj të më përsëritet. I mbaj në mënd fjalët e pleqve kur thoshin: “Vera njëherë vjen kah dera”. Vërtetë u binda para një dekade, se çka të sillet rreth hundës njëherë, vështirë është të përsëritet. Fati im ishte që arrita ta shijoja deri në maksimum atë rast, për të cilin kisha dhënë gjithçka, që të më përsëritet edhe njëherë.
Ndonëse tani jam i martuar dhe kam fëmijë, e kujtoj me endje vitin 1997, kur për herë të parë e kuptova se çka është dashuria dhe çka është seksi i vërtetë. Si fshatar i pa dalë nëpër dynja, e kuptova se përpos sakrificës për të fituar para, që në atë kohë mendoja se është gjithçka në jetë, ekziston edhe diçka që të bën të ndihesh më i lumturi në botë, edhe kur nuk e ke në xhep asnjë metelik.
Në banesën që zura me qira në kryeqytet, ditët e para më dukeshin sikur të isha një i burgosur. Pata mësuar vetëm një rrugë... banesë – punishte. Mbrëmjeve ndihesha sikur i plagosur dhe mezi prisja të shtrihesha në krevat. Punën që ma kishte gjetur vëllai im i madh, nuk ishte punë, por një torturë e vërtetë. Megjithatë, duhej ta bëja sepse kjo ishte mënyra e vetme për të mbetur në kryeqytet dhe jo të kthehesha në fshat, për t’u marrë me bagëtinë dhe punët e fushës.
Një pasdite, derisa unë shtrihesha në krevat, sepse kisha lënduar paksa këmbën dhe kisha ca ditë pushim, më trokiti në derë një vajzë e pashme, për të cilën më vonë mësova se ishte banuese, nja dy numra më larg shtëpisë ku banoja unë.
- Mirë dita... Ju shqetësoj, ndoshta? – mu drejtua vajza.
Unë mbeta i stepur. Ishte kontakti i parë që kisha në kryeqytet me një femër si kjo. Nga të nxehti, pothuajse tërë trupin e kishte të zbuluar. Edhe aty ku kishte mbulojë, i shihej çdo gjë, sepse ai fustan që kishte veshur, ishte jashtëzakonisht i hollë dhe pa asnjë problem i dukej gjoksorja dhe brekët me tentene. O zot, mendoja në vete, ku e paska krijuar perëndia këtë femër kaq të formuar! Kishte këmbë të gjata, edhe pse vet nuk dukej të ishte më e gjatë se 170 centimetra. Vithet i dukeshin të lëmuara, pa asnjë gram celulit. Gjoksi, sikur donte ta shpërthente atë gjoksore të hollë nga mëndafshi. Për pak sa nuk më ra të fikët, sepse kurrë nuk kisha pasur femër në jetë. Isha i njomë dhe i virgjër, edhe pse kisha mbushur nëntëmbëdhjetë vjet. Jetë fshati më... Nëse nuk zbrazeshe me dorë, s’ta qante kush hallin, nëse je pjekur apo jo, para se të martoheshe.
- Unë jam Ganimetja... Nëna më dërgoi që të ju lus për një ndihmë të vogël. E di që ju punoni, por rastësisht ju pamë nga tarraca jonë se jeni sot në shtëpi – më trazoi vajza nga hutia që isha zhytur nga bukuria e saj.
- Po... Po... I lirë jam... Urdhëroni – iu përgjigja, disi duke belbëzuar.
Vajza e hetoi se m’i kishte marrë mënd, por si dukej i pëlqente kur mashkulli lëpihej pas saj. Pranoi të ulej për një çast, gjoja sa për të më treguar se çka i nevojitesha nënës së saj, por që me lëvizjet dhe përdredhjet e trupit, ma luante trurin nga koka. Herë vente njërën këmbë mbi tjetrën, e herë i ndërronte, duke ekspozuar gjithnjë e më tepër pjesën e brendshme të kofshëve. E gjora, nuk e dinte se unë kurrë nuk kam pas një femër aq të zbuluar dhe aq pranë vetes!
Pasi më sqaroi se nëna e saj kishte një punë fizike, të cilën e bën vetëm dora e mashkullit, siç u shpreh ajo, ikëm bashkë në drejtim të shtëpisë së tyre.
- Ja mami, ta prura këtë që kërkove – i tha Ganimetja nënës së saj dhe iku në dhomën e vet.
Me zonjën biseduam për ca dru, që ia zinin një cep të oborrit. Duhej t’i çaja dhe t’i palosja në bodrum, ndërkohë që ajo do më paguante mirë. E pranova atë punë, jo shumë me dëshirën se do të fitoja ca para, sa për faktin që të jem afër Ganimetes, në të cilën u dashurova që në shikim të parë. Përderisa nuk e shihja atë, sytë më iknin te nëna e saj, e cila dukej të ishte një zonjë që kujdesej shumë për trupin dhe pamjen e saj. Sikurse e bija, edhe ajo kishte veshur një fustan të hollë, i cili i mundësonte syrit tim që ta shikoj formën e trupit të saj. Fundja, unë nuk isha në gjendje që të zgjidhja shumë. Por, edhe i pa parë femër me sy edhe të kisha punë me këto hyjni, më bënte që të ndihesha më i lumturi në botë. Mjaftonte t’i shikoja, e në mbrëmje planifikoja t’i mëshoj me dorë.
Ato dru që kisha për detyrë t’i çaja dhe t’i palosja, nuk kishin qenë ndonjë gjë e vështirë. Por, zotnillëku i qytetarëve kuptohej pikërisht në këtë, ku asnjë gjë fizike nuk punonin, pos nëpër zyrat e tyre.
Përderisa unë punoja, në tarracë doli edhe Ganimetja, e cila bashkë më nënën më shikonin muskujt në pjesën e sipërme të trupit, të cilin e kisha lakuriq, dhe fuqinë që demonstroja me ato dru. Dukej qartë se pamja ime i joshte, pavarësisht pozitës që kisha si fshatar i thjeshtë dhe punëtor krahu.
- Eja pusho pak... Ganimetja të paska sjellë një lëng molle, i cili do të freskoj dhe do marrësh mjaftë vitamina – më tha zonja.
- Ç’i duhen këtij vitaminat... E sheh se sa i fortë që është – ia priti me shaka Ganimetja.
Ndenjëm një kohë së bashku, duke e shfrytëzuar kohën për t’u njohur më mirë, si fqinj të rinj që ishim. Unë iu sqarova tërë historinë time. Iu tregova se jam nga një fshat i thellë në jug të vendit dhe se kisha ardhur në kryeqytet për të punuar, sa për të fituar sadopak për nevojat e familjes. Ato e kuptuan se unë jam vërtetë i virgjër në çdo aspekt, por që gjithnjë e më tepër vërehej se iu pëlqente ky fakt.
Përderisa i palosja drutë në bodrum, zonja shpesh qëndronte pranë meje, duke më sqaruar se ku dhe si t’i vendosja ato dru. Shpesh ulej për të larguar ndonjë gjë nga ai vend, por që më kallte, kur bythët mi ekspozonte aq mirë, sa që i shikoja se si brekët i futeshin në të qarën e saj midis këmbëve. Duke u ankuar se në bodrum ishte freskët, shkonte lartë në dhomë, por sërish kthehej. Kur në përfundim e sipër të punës u duk përsëri në bodrum, vërejta se i kishte hequr brekët fare dhe gjatë përkuljes në tokë, qartë e shihja pidhin e saj përmes atij fustani të hollë.
O zot – mendoja në vete – kjo do më alivanos me këto sjellje. Nuk guxoja të bëja ndonjë veprim, nga frika se do të humbisja çdo shans, edhe pse e nuhata qartë se ajo dëshironte një koqe të mirë. Pas pak e thirri Ganimeten nga dritarja dhe i dha një detyrë, që të shkonte diku. Ky ishte edhe sinjali i qartë për mua se kishte ardhur koha që për herë të parë në jetë ta ngjyej karin, edhe atë shumë fortë!
- Ta pastrojmë pak këtë vend dhe e përfunduam krejt punën, sepse sytë mi qorronin çdo ditë këto tollovia midis oborrit – më tha ajo, e cila angazhohej me të madhe në pastrimin e dyshemesë së bodrumit, me gjasë, vetëm për të qenë më eksituese për mua me ato bythë gjigante.
Duke u ballafaquar me pastrimin, në një çast ajo mi mbështeti bythët për karin tim, i cili donte të fluturonte jashtë nga trajnerkat e holla që kisha në trup. Si duket, e hetoi mirë që aleti më ishte bërë dru dhe se nuk kisha çfarëdo aleti, por një topuz të fortë. Ajo e pa se nuk kisha ndërmend të bëj ndonjë “marri” dhe se isha frikacak në këtë drejtim, prandaj gjithnjë e më shpesh, kinse pa dashje, mi fërkonte bythët për kari. Mua më pëlciti truri dhe në një çast e rrëmbeva për vithe me dy duart.
- Sa e fortë që jeni moj zonjë – i thash.
- Vërtetë?! Të pëlqejnë bythët e mia? – më pyeti me një shprehje të kënaqësisë.
Edhe pse u skuqa i tëri, duart lëvizën pa kontroll mbi trupin e saj. Zonja, pa një e pa dy, më rrëmbeu karin, i cili ishte në botën tjetër.
- Ohoooooo... po ti paske alet se jo mahi – me tha, duke e nxjerrë me shpejtësi nga trajnerkat.
Kur e mori me dy duar, asaj i mjaftoi që të dorëzohej e tëra, duke u shndërruar në një bushtër dhe jo të ishte një zonjë intelektuale. Filloi ta lëmoj me mjeshtëri, duke e puthur kohë pas kohe kokën e tij, përderisa nuk e futi në gojë me afsh. Në atë çast unë eksplodova... nuk dija se çka po ndodhë me mua.
- Unë... Ohhhh... Unë nuk muj më... Ahhhh... – gjëmoja pa kontroll, duke dashur ta paralajmëroj zonjën që ta heq nga goja.
Ajo e kishte hetuar para meje se unë po eksplodoja, sepse mi mbante më një dorë koqet, ndërkaq me tjetrën e lëmonte karin, sa herë që e nxirrte nga goja. Shpesh e shikonte me admirim dhe e fuste me zell në gojë, sa që mendoja se do ma përpinte të tërin. Pavarësisht paralajmërimit që ia bëra, zonja e thithte edhe më shumë dhe e fuste gjithnjë e më thellë në fyt.
Nuk kisha rrugëdalje, pos ta lejoja që ajo të bënte çka të dëshironte me karin tim. Ishte mbretëreshë e kësaj loje të çastit, por të planifikuar shumë mirë nga ajo.
Pasi e përpiu tërë lëngun që shpërtheu nga koqet e mia, zonja e lëmoi edhe pak karin, duke ia puthur majën e kokës dhe menjëherë mi ktheu bythët, ku kërkonte që t’ia fusja fortë. I vuri duart mbi turmën e druve që sapo i kisha palosur dhe filloi t’i dridh vithet, duke shprehur padurimin që t’ia përmblidhja gjokun tim, i cili kurrë s’kishte shijuar ndjenjën e të qenurit në thellësi të femrës.
- Ohhhhh... Çuni im i lezetshëm... Ma rras të tërin... ma mbush pidhin që po digjet për një koqe si kjo e jotja – fliste ajo, duke më urdhëruar që ta qija fortë.
Fjalët dhe gjëmat e saj më eksitonin aq fortë, sa që mundohesha ta shqyej atë pidh të shijshëm zonje, e cila më bëri që ta harroja edhe Ganimeten, në të cilën më mbeti syri që në shikimin e parë. Fundja, me siguri se zonja e din më mirë “punën” se sa vajza e saj që dukej të ishte paksa më e ngurruar.
- Sa bythë të nxehta dhe të shijshme që keni zonjë! Më duket se po ma tretin karin, sepse... E dini... E dini... Unë... Unë kurrë në jetë s’kam qi – arrita t’ia thosha të vërtetën, e që zonja u shkri në ato çaste nga orgazmat që përjetonte, pasi dëgjoi se ma kishte “marrë virgjërinë”. Në atë çast unë eksplodova, sepse pidhi i saj ma shtrëngonte aq shumë karin, sa që mu duk se po ma thithte me gojë, sikur pak më parë që e bëri.
- Ohhhhh... Më qij fortë... Ma trus deri në fund... Më tund mirë çuni im i virgjër... Ashtu, ashtu – gjëmonte si pelë zonja, përderisa unë e mbushja me llavat që buronin nga thellësia e koqeve.
Pasi ia nxora nga pidhi, ajo ma rrëmbeu me duar dhe filloi ta thithë, ashtu i lagur që ishte nga orgazmat që përjetuam bashkë.
Pasi e përgatiti edhe për një turr, u dëgjua zëri i Ganimetes, e cila sapo kish hyrë në oborr. Zonja më urdhëroi që të vishesha shpejtë e shpejtë, por të mos dilja nga bodrumi, përderisa nuk do të qetësohesha nga entuziazmi që më pat kapluar.
Ajo u ngrit, lëshoi fustanin, i rregulloi flokët me gishtat e hollë dhe u nis drejtë Ganimetes, e cila po e thërriste.
Unë, pasi e mora veten, dola nga bodrumi dhe i raportova zonjës për punën e përfunduar. Në atë çast ia lëshova sytë Ganimetes, e cila, megjithatë, më nxiti që të lëpihesha. Zonja vërtetë më pagoi mirë, duke më dhënë edhe para shtesë, gjoja se punën e kam bërë “hakikat”. Nga ajo ditë, sa herë që zonja ndiente nevojë, më gjente ndonjë punë, sa që u bëra punëtor ndihmës i asaj shtëpie. Vonë e kuptova se ajo nuk kishte burrë fare, prandaj me ftonte shpesh. Por sot, ah... vetëm mund ta ëndërroj atë periudhë disamuajshe, sepse ndryshuan shumë gjëra, me fillimin e vitit 1998.

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptyFri Jan 21, 2011 10:23 pm

Une jam nje vajze 23 vjeqare dhe jam nga nje qytetet i Kosoves. Historia ime është e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj këtë llojë realiteti. Unë jam martuar qe 5 vite dhe në shtëpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan kaluar nje kohe ne martes kur seksi ishte super me burrin tim, dhe kalonim për mrekulli mbas një viti martese, gjërat fillojn të ndryshojn në mes meje dhe burrit tim, Ai shkonte dhe punonte dhe nganjeher me muaj të tërë nuk bënim seks. Një ditë në oborrin e shtëpis duke biseduar me kunatin i cili në atë kohë jetonte në një shtëpi me ne, fillova të fantazoja për të dhe sa herë e shihja lagesha bohesha ujë në mes të këmbëve. Shpesh herë kur isha vetem në shtëpi masturboja duke futur gishtat në vaginin time, dhe imagjinoja se po boja seks me të dhe shpërtheja në orgasm të madh. Një ditë derisa po kalonte ai nga dhoma aty me degjoj duke bërtitur dhe hyri brenda e më pyeti cka kishte ndodhur dhe për fatin tim isha mbuluar me një batanije dhe i thashë se kisha parë një ëndërr të keqe. Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj. Disa muaj më vonë ndodhi një konflikt financiar në mesin e vllëzërve dhe ata u ndan njëri me tjetrin dhe ai kaloj në një shtëpi tjëter që ishtë pronë e familjes. Dhe brenda një viti ai u martua. Edhepse kaloj një kohë e gjatë deri sa burri im dhe ai u pajtuan njëri me tjetrin unë përseri nuk mund ta harroja atë dhë nuk mund ta harroja ftyrën e tij. Kishte pasur poashtu shpesh herë raste kur edhe ëndërroja se po boja seks me të.
Pas pajtimit shkova ta vizitoj kunaten time të re. Dhe kaluam një kohë shumë të mirë së bashku por ai nuk ishtë aty ishte në një udhëtim dikund. Dhe derisa po qëndronim në shtëpi tek kunata aty ajo po mi tregonte disa fotografi të martesës dhe poashtu disa foto tjera. Kur e shihja pidhi më digjej flakë i tëri.

Nga ajo visit kaluan edhe disa muaj dhe mandej shkova për të dytën herë për visit kësaj radhe ishte ndryshe kur shkova në shtëpin e tyre mora vesh që kunata nuk ishtë aty por kishte shkuar për visit tek familja e saj dhe do të kthehej në mbrëmje dhe Ai kunati më tha pasi shtëpia ime ishte larg shumë të rrija aty dhe ta prisja. Kur më tha ta prisja aty ishte duke u përgatitur të dal më shokët e tij. Dhe më tha mua kunat ndoshta ti nuk mërzitesh nëse të lë vetëm për disa orë në shtëpi. Unë i thashë që nuk ka problem fare. I tash por a bon me lëshu televizorin dhe kishte aty një DVD dhe kishtë një numer të madh të filmave tha nuk ka problem dhe shkoj në banjo të vazhdoj përgatitjet dhe derisa po shikoja tek filmat që kishte në DVD pashë një film që më ra shumë në sy, shkruante dicka në Frengjisht dhe nuk e kuptoja, e mora CD a futa në DVD dhe kur u hap filmi kuptova që ishte seks. Thash ai është në banjo ndoshta mo nuk vjen në dhomë të ditës por shkon drejtë jashtë. Mbas dikund 20 minutave e kam parë kur hyri brenda ishte veshur dhe më tha ika unë shkova dhe sytë e tij shkuan drejt televizorit dhe shikoj dhe filloj të qesh. Drejtoj sytë nga unë e më tha të për ta ulur zërin pak televizorit dhe pastaj më pyeti a të pelqejn filmat porno edhe ty a. Dhe për shkak se nuk kisha parë asnjëher më përpara i tash në hajgare, JO mua më pelqen kur e boj vet jo kur e shoh. Filloj të qesh dhe iku dhe tek dera duke veshur patikat sportive të tij. Vrapova e I tash prit një minut a ka mundësi të më tregosh ku mund të gjej shampon për flokë të femrave sepse dëshiroj me bo një dush derisa ju të dy të vini më tregoj dhe mandej iku. Pasi filmi mbaroj unë hyra në banjo dhe po boja një dush. Dhe pa më ra ndërmend fare se ai është kthyer dola nga banjo e zhveshur për të shkuar tek rrobat e mia të cilat i kisha lënë në dhomen e ditës. Dhe kur dola nga banjo dola në korridor dhe mandej shkova në dhomen e ditës dhe ai ishte aty duke shikuar futboll në televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tëra dhe ai po më shikonte dhe dola jashtë duke mbuluar gjinjtë e mi dhe i thash thash më zë të lartë të lutem bjeri rrobat e mija në banjo. Dhe ai mbledhi të gjitha rrobat e mia dhe erdhi në banjo dhe filloj ti kaloj tek dera duke futur doren. Mbasi u vesha hyra në dhomen e dites ku filloj të tallej me mua duke më përshkruar gjëndjen time të ftyrës kur jam future në dhomë e zhveshur. Pasi u tall pak më pyeti për CD seks dhe poashtu i shtoj pyetjes edhe këto fjalë. Cili pozicion në film ishte më I miri dhe unë i thash se nuk dua ta komentoj. U ngrit dhe tha shkova në dhome të fjetjes të pushoj sepse ishte tha i lodhur. Deri ngritej i thash të rri edhe pak dhe mandej le të shkoj tha jo jo dhe derisa po ngritej i thash rri për momentin dua të tregoj dicka por që do të jetë secret në mes të atij dhe asaj përgjithomë dhe fillova ti tregoj për fantazit e mia. Dhe pasi i tregova për dikund nga 15 minuta e vrejta se kari i tij ishte quar dhe i shihej shume qart në tuta. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam. I thash të kthehet kendej tha jo jo mire jam dhe mandej shkova afer tij dhe e ktheva nuk e di si por e kam kapur koken e tij dhe përnjë moment buzet e tij u afruan me të mijat dhe fillova ta puth dhe gjuha e tij po levizte nëpër gojen time dhe mbrenda dy minutave dora ime me shkoji tek kari i tij i cili ishte bërë aq i fortë. Dhe fillova të desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit të tij dhe fillova të lepije k***n e tij si akulloren. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Disa minuta më vonë ai më kthej mbrapa ku më futi k***n e tij të trashë dhe të madh. Në levizjen e dytë që bëri duke nxjerr dhe duke future shpërtheva në orgasm dhe mbas nja pesë minutave ai e nxjerri jasht k***n dhe më leshoj tërë spermen në gojë dhe e gëlltita të tërë dhe menjëher e kthej k***n përseri në pidhin tim dhe filloj të vazhdonte të më qinte dhe unë nuk kisha përjetuar kurrë ndonjëher të qihem pa pushuar gati 3 orë e gjysm ai e derdhi dy herë dhe kari tij përseri nuk ulej. Dhe keshtu vazhduam për 4 orë të tëra dhe mandej më that ash duhet të ndalemi sepse mund të vij ndokush i tash të lutem vetem edhe një dhe ai tha OKEJ vetëm me një kusht nëse shkoj në banjo e marr do pomade dhe e lyen k***n tim më të dhe mandej unë e lejoj për të qi në byth sepse bytha ime i pelqente. I drejtova bythen nga ai e I tash te lutem më lage dhe ai filloj të ma lepinte bythen më gjuhen e tij dhe mandej ngadal me shume kujdes ma hupi virgjinitetin edhe në byth o cfarë kënaqsie ishte kurrë nuk do ta harroj. Por ajo që ndodhi është që ai nuk dëshiron më të këtë seks me mua dhë më shmanget tërë kohën. Edhepse unë nuk do të heq dorë por do të vazhdoj ta provokoj dhe të kur më bije shansi përseri dua të qihem më të.

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptyMon Feb 07, 2011 10:37 pm

Ndodheshin te dy ne nje Parkim ku naten shkonin çiftet e te dashuruarve.
Atje kishte pak liri, prej kohesh Policia mbyllte nje sy per te lene te qete dashnoret ne defrimin e tyre .Veturat ishin zakonisht te shumta ku neper muzg mund ta dalloje qe ishin ne pergjithesi çifte te reja qe kryenin marredhenie dhe nuk mungonte ndonje burre qe kalonte per te pare. Ishin ata maniaket qe shqetesonin
te dashuruarit me shikimet e tyre etj.

Ai e ledhatoj te pubisi lehtesisht dhe ajo beri te njejten gje me organin e tij seksual. Vazhdoj ta ledhatonte te klitori pa humbur durimin, derisa ajo filloj lagej.
-Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij.I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te “vezèt” e tij dhe buzet e saj qe ” arrestonin” koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te organit seksual nga goja e saj e thelle. Perdorte gjuhen e pastaj e thithte krejt duke i kushtuar shume vemendje ” vezève” te djalit, te cilat nuk i linte te qeta me doren e djathte.

Degjoheshin zhurma makinash qe leviznin rreth e rrotull. Ata te dy nuk shiheshin nga jashte ,ashtu siç ishin shtrire e perkulur ,dhe ishte ky momenti ku burrat ” spektatore” nxeheshin nga zilia ose eksitimi !!
Nje veture ndaloi prane tyre ne momentin qe ai ishte prane arritjes se kulmit te kenaqesise dhe pa nje drite t’i verbonte .

Ajo e nxorri nga goja ate, tamam kur s’duhet t’a nxirrte dhe ai e perfundoj me dore “çeshtjen” . Po ,tamam çeshtje ishte shnderruar ngaqe per kenaqesi as qe behej fjale duke pare nje person me drite dore qe leshonte rreze drite drejt pjeses se trupit te djalit te sapodale nga goja e asaj.
E fshiu ate me shami shpejtesisht dhe ende me pantallona te zberthyera zbriti nga vetura per t’i dhene nje mesim te mire ” spektatorit” te paftuar.
U drejtua drejt atij me ulerima, kur shtangu komplet.
Ishte makina e Policise . Askush nuk e priste mberritjen e policise ne ate “zone te lirè”, por shteti herè pas here tregonte forcen e tij.

-Po bejme nje kontroll – tha polici duke treguar me gisht nje kolegun e tij qe po ndriçonte me drite dore makinen e nje çifti tjeter.
-Me jep dokumentet dhe mberthe pantallonat! urdheroj Polici i cili tashme e kishte rifituar kontrollin qe mund t’a kishte humbur per pak sekonda nga eksitimi i mundshem i shkaktuar nga skena erotike.
Pas disa minutash policet u larguan pa harruar t’i thoshin çiftit se here tjeter do te merrnin masa te rrepta, ngaqe ligji e ndalonte seksin ne ambjente te hapura ku cilido mund te shihte skena te turpshme.

Pas nje jave Ata te dy shkuan ne nje hotel te vogel jashte qytetit. Deshironin te benin dashuri per se mbari e panderprerje .
Pasi hengren dreke u hynè ne dhomen e tyre.
Vajza D nuk kishte durim dhe donte t’i tregonte menjehere veshjet e saj intime te cilat i kishte zgjedhur per ate takim .
Ai e admiroj zgjedhjen e saj dhe e puthi te gjinjte pa i hequr mbajtesen e gjirit. E puthi edhe poshte mbi mbathjet e saj, dhe e eksitoj aroma qe vinte nga vagina e vajzes. Ne disa raste ishte ere e keqe , ne disa te tjera ishte arome jo e kendshme , por sidoqofte shume eksituese. I spostoj pak mbathjet e zeza asaj per
te perfituar nje puthje nga buzet e organit femeror.
U terhoq ngaqe era e saj jo e pelqyeshme qe la pak pa fryme, por kjo ja shtoi me teper deshiren.

Shkuan ne banje per te bere dush se bashku ,dhe ajo qeshi me te madhe kur ai plot çiltersi tha ” hera e pare qe bej dush me nje vajze”.
-pse qesh ? pyeti ai
-je shume i sinqerte, urrej djemte qe krenohen kot, Edhe per mua eshte hera e pare qe …. e bej ne dush- tha ajo e pa u zgjatur me tej filloj t’a perqafonte …………

Shtrati ishte shume i pershtatshem. Po rrinin te shtrire e ajo kishte vendosur kryet mbi gjoksin e tij duke perkedhelur ato qe ajo adhuronte me shume ” vezèt mashkullore” .
Ai i beri propozim per te bere nje pozicion te bukur sa per fillim -rifillim .
Pa kthyer pergjigje Ajo u vendos siper tij duke zgjatur gjuhen e saj te koka e penisit i cili tashme i lare mire ia shtonte oreksin ……….
Ai drejtoi vithet e saj drej fytyres se tij, i puthi pak e me vone i lepiu vaginen, ndersa ajo njekohesisht i thithte organin gjenital. Po kryenin ate shume spektakolarin per disa persona ; pozicioni 69 .
Ky pozicion kishte disa avantazhe .Te dy ishin shume te eksituar e asnjeri nuk tregohej egoist .

Vajza e eksituar ne kulm nga lepirjet e tij po tregohej e zjarrte ne thithjet e saj, por e humbi disi kontrollin kur ai i thithi me buze majen e klitorit i cili pas lepirjeve dhe thithjeve po i dhuronte vajzes emocione tronditese.
AI pati deshire t’a depertonte, prandaj e ktheu vajzen per ti dhuruar nje tjeter emocion, ate me rraskapitesin, orgazmen e perlotur.
Ishte ajo qe tunde koken si cmendur, e dikur shpertheu ne lot . I trembur, ai mendoj se po i shkatonte dhimbje, prandaj u terhoq pak, por ajo i mbertheu koken me kembet e saj duke i bertitur ; Vazhdo ,jepi !!
Pas loteve ajo qeshi e lumtur
- asnjehere s’kam qarè, nuk jam perlotur nga kenaqesia – tha ajo .

Dikur u kujtuan qe duhet te iknin nga hoteli.
Ate dite ishte shume bukur e sigurisht qe do te riktheheshin atje per te gezuar momente te tjera, te cilat dashuria i ben te paharrueshme.
Ishin dy te rinj te kushtuar njeri-tjetrit. Ishte i rralle shqetesimi i secilit per partnerin, donin te kenaqnin me çdo kusht njeri-tjetrin, nuk ishin egoist , ngaqe egoizmi nuk paguan askend. Kushedi nese AJO do te perjetonte te tjera Orgazma pèrlotèse ……………..

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptyMon Feb 07, 2011 10:38 pm

Une vij ne vendin e takimit me makinen time dhe ju mar te dyve brenda. Esht me mire qe makines t’i japi nje nga ju te dy qe te duket sikur me keni rrembyer se me eksiton kjo ide. Me merrni dhe me coni ne nje motel ne periferi te qytetit. Zeme nje dhome qe te kete dhe ballkon. Sa hyjme ne dhome mbyllni deren me celes dhe menjehere me kapni te dy me force dhe me futni duart gjithandej. Une ndjej se si m’i shtrengoni gjokset dhe me fusni duart neper kofshe mollaqe dhe deri ne vagine qe ka filluar te lengezoje dhe nje njolle lageshtire perhapet n breckat e mia prej tyli. M’i hiqni rrobat me agresivitet dhe me lini lakuriq fare vetem me cizmet e mia te vogla me taka te holla. Breckat m’i hiqni me force duke i grisur fare dhe copa elastike e brackave qe shkeputet me force nga vithet dhe vagina me eksiton dhe me shume. Ti qe ke zene merak me vaginen time fillon ta lemosh me llape ndersa vellai yt eshte ulur siper fytyres sime dhe ma ka futur ne goje. Pastaj ju te dy shtriheni ne krevat dhe une siper jush filloj t’ju thith me radhe peniset e trashe te forte dhe te nxehte. Pasi i shijoj mire dhe nga ferkimet e buzeve te mia peniset tuaj jane bere te hekurt, me kapni dhe me vendosni ne pozicion kafshe me kater kembe dhe ty t’a mar ne goje ndersa vellai yt me fut ngadale penisin ne vaginen e cila kullon ne lengje.
Oh sa te mire e paske dhe vellain me pompoka embel, po tani po fillon te egersohet dhe po ma ngjesh fort dhe shpejt por nuk kundershtoj dot se ma ke taposur ti gojen me penisin tend te shijshem, pastaj nderroni rolet, ti ma fut ne vagine ndersa vellai yt me ben te ndjej shijen e vagines time duke provuar penisin e tij. Nderkohe vellai me shkarkon ne goje gjith spermen e tij dhe me ben ta gelltis. Me zor te madh shijoj dhe gelltis ate leng te trash dhe te kripur pak i hidhur dhe shume i veshtire por nga eksitim i madh e gelltis te gjith faren dhe vazhdoj te gelltis dhe spermen tende. Kjo ishte vetem nxemja, tani ju keni nedermend te hidheni si ujqer te uritur vetem mbi anusin tim te gjore sikur nuk ju mjafton vagina ime e embel por ju doni te me poshteroni dhe te me trajtoni si **** sepse e dini qe kjo gje me eksiton me shume se penetrimi i thjeshte ne vagine.
Tani po shtini tek a cift se kush do ma cvirgjeroj bythken time te bardhe e te mendafshte. Shortin e fiton ti dhe une gezohem. Perpara teje une sevir ate bythe te paster ne te cilen kam bere tere ato lavazhe me uje me presion per te hequr cdo papasterti dhe tani zorra e byckes sime eshte me e paster se cdo gje tjeter dhe ti kete e provon duke futur njehere gishtin dhelle dhe kur e nxjerr gishti eshte jo vetem i paster por dhe i parfumuar. Ty nuk te pritet me dhe nis ngadale te me hysh ne anus. Une shtrengoj fort carcafet, nderkohe vellai yt kenaqet duke ma perplasur penisin e madh ne fytyre. Ti mundohesh akoma ta fusesh por as fortesia e penisit tend nuk vlen para nje bythe te virgjer e cila eshte tkurrur instiktivisht. Penisi yt edhe se i forte fillon te harkohet ngaqe nuk futet dot, por me ne fund une arrij ta liroj pak vrimen e ngushte dhe ne ate moment ti perfiton duke ma futur menjehere deri tek gjysma, dhimbja eshte e madhe dhe une kerkoj ta shtrengoj perseri bythen por tashme ti ke hyre deri tek gjysma dhe se ke problem ta shtysh deri ne fund. Tani ti fillon ta pomposh me pak veshtiresi kanalin e ngushte anal por nuk e din dhimbjen qe perjetoj une e gjora e cila shperthej ne ulerima dhe lot, por vellai yt agresiv ma fut penisin e tij deri ne gryke dhe me kap nga mbrapa kokes duke me pompuar. Ti vazhdon ta shijosh ate bythe te paster e cila shkelqen nga jarget e tua qe i perdore fillimisht per te ma lubrifikuar anusin.
Kur vellai yt e kupton se po i vjen serish sperma ma heq nga goja sepse kerkon te ma derdhi ne anus por > aty je ti akoma qe po pompon keshtu qe vellai pushon se prekuri penisin e tij dhe fillon te me godasi me shpulla ne faqe. Ti me ne fund shkarkon duke uleritur spermen tende ne zorren time. Tani vjen vellai yt i cili ma fut menjehere duke me shkaktuar nje dhimbje te madhe. Me shtrin dhe me ngjesh pas dyshekut pastaj me ngjeshet pas kurrizit dhe nis te me pompoj me shpejtesi dhe force duke tundur gjith krevatin. Nga shtytjet e dhunshme anusi im shqyhet dhe nis te nxjerri gjak por edhe se nuk e perballoj dot dhimbjen jam e eksituar pa mase dhe vagina ime buron ne orgazma te njepasnjeshme. Por vellai yt nuk kenaqet se do te me shijoj te teren dhe me trengon fort gjoksin dhe me kafshon ne qafe. Pastaj para se t’i vije sperma, me vendos perseri me pozicion kafshe dhe gerric me thonj mollaqet pastaj me gjuan siper tyre duke me share me fjale te pista dhe me fut nje goditje finale deri ne rreze duke ma leshuar me presion gjithe faren brenda zorres e cila mbushet me sperme. Pas 1 ore seksi pa pushim shlodhemi te tre per te marre pak veten.
Me pas rifillojme serish dhe kesaj radhe me nxirni ne ballkon lakuriqe ndersa ju keni veshur kemisha dhe pantallona. Nisni te ma beni ne syte e nje fshatari i cili po kullot lopet reth 30m larg. Ma rrasni nje ne goje dhe nje ne vagine duke me poshteruar ne syte e fshatarit i cili therret dhe shoke qe te shikojne. Behet nje shfaqe per te argetuar fshataret e eksituar qe shikojne live. Edhe se e poshteruar jam perseri e eksituar. Pasi ma derdhni te dy ne fytyre me fusni brenda para se te na shikoje pergjegjesi i motelit. Pastaj ti shtrihesh ne krevat dhe une mbeshtetem siper teje ndersa vellai yt qendron siper dhe nis te me penetroje ne anus nderkohe une pres qe ti te ma fusesh ne vagine por e kuptoj qe kam rene ne gracke sepse ti me vellain keni komplotuar qe me pabesi te ma fusni te dy ne bythe dhe ndjej qe dhe penisi yt tenon te futet ngadale ne anus. Ne fund ia arrini te dy dhe me pomponi te dy ne anusin i cili nuk eshte me i ngushte por i caplyer dhe nis te qaj perseri por zerin e kam te ngjirur dhe jam e lodhur nga abuzimet seksuale qe bete ndaj meje.
Vazhdoni te me perdhunoni qe te dy dhe une jam ne kufinjte e kenaqesise dhe dhimbjes, por megjithate arrij te shijoj dhe te kenaqem. Por per fatin e keq te anusit tim ky pallim eshte me i gjate sepse ju e keni mbaruar gjithe rezerven e spermes dhe duhet nje kohe e gjate sa te derdhni orgazmen tuaj te katert. Une ju pergjerohem qe te mos ma demtoni me anusin por ju jeni te pameshirshem dhe i qendroni besnik regullave qe vume para se ta benim qe te mos e nderpreni edhe po t’ju lutem. Atehere e kuptoj gabimin tim por eshte vone, tani duhet te shijoj sa me shume dy peniset ne bythe edhe se mund te kem pasoja me vone, por nuk dua t’ia di, dua te ma beni deri ne vdekje. Pas 4 oresh seks te terbur marrim nje sy gjume dhe zgjohemi pas 5 oresh gjume dhe ka rene nata.
Vellai yt del nga dhoma per te na sjelle ushqime dhe pasi hajme ju jeni rigjeneruar nga gjumi dhe ngriheni te dy ne kembe perballe njeri tjetrit me peniset e drurosur. Me kapni dhe me ulni siper peniseve tuaj, nje ne vagine dhe nje ne anus duke ma bere perseri. Me pas vazhdojme tere naten deri sa ne mengjes une jam e raskapitur. Me merrni ne krahe sepse nuk eci dot dhe me fusni ne makine duke me cuar deri ne shtepi. Oooohhhhhh zooootttt…..!!! Nuk ishte e lehte ta imagjinoja tere kete. I kam breckat qulle nga eksitimi.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptyFri Aug 05, 2011 9:30 pm

Ishte Vera dhe vendosem te shkonim me 2 shoqe ne Pushim ne Turqi por nuk u realizua dëshira qe te shkonim ne Turqi dhe vendosem te shkoni ne Ulqin, se paku te rrezitem me një det.
Shkuam ne Ulqin une dhe 2 shoqet e mia, nuk kishim as një Shok me vete dhe mendonim qe te bënim ndonjë shok ne Ulqin,. Në Ulqin nuk kishim rezervuar ndonjë hotel dhe u vendosëm në një shtëpi Private, kur mbërrimë ne Ulqin morëm nje Taksi dhe na la ne nje lagje dhe tha këtu do te gjeni sigurisht një shtëpi per te banuar, kur po shikonim te nje shtepi ishte nje njeri i shtrir ner nje hije ne Oborrin e ti i cili kishte marrë ngjyrë kafe ,i gjatë, i Bukur dhe unë po e pyesja a mundet qe te na ndihmoj të kërkonim nje shtepi per ti kaluar pushimet 2 Javore, ai mendoj dy minuta dhe na Ftoj qe te banojmë tek aj mbase kishte nje shtepi te bukur dhe vet ishte i Bukur nuk mundem te refuzojmë dhe u vendosem i kishim 2 dhoma , kurse na ishim 3 veta dhe e pyetem nese ka mundesi qe te 3 ta marri 1 dhomë ai na tha jo se janë shumë te vogla nuk kishte vend ne dhomë edhe per nje shtrat tjeter. Pranuam 2 dhoma dhe mbas 15 minutave dolëm ne oborr ku ishte aj i shtrirë qëndruam pak dhe na luti per te pir diqka pitem diqka dhe biseduam një kohë, ku edhe na tregoj se mbas ores 6 i vjen gruja ne shtepi etj.. ne dulem pak per te shetit, dhe keshtu vazhdoj deri te dita e 3 dilshim ne Plazh dilshim ne Mbrëmje vinim ne shtepi pa kurr far Problemi, ne diten e 4 erdhem prej Plazhit dhe un erdha vetem me Bikini dhe aj po mi shikon Cicat e mija se te gjith me thoj se i kam si te Pameles, un e verejta qe po me shikon dhe vazhdova drejt ne banjo. bana dush mbasi dola prej Banjosh aj ish zhveshur tersisht dhe e pritke qe te hynte ne banjo kur e pash un u habita, dhe ma shum me habiti Kari i ti i madh i trash, qe ishte ba dru, dhe aj me tha ah me fal dhe hyni ne banjo. por deren nuk e mbylli e la hapur, dhe e leshoj dushin dhe po bente ohhh ohh un vazhdoja ta degjoja te dera sa kisha dal prej banjos. se me la pershtypje Kari i madh dhe trupi i tij. Mendoja te futem ne Banjo me të po kisha Frik, dhe shkova ne dhomën time te nesërmen ne mengjes ju thash shoqve te mija qe nuk do te shkoja ne Plazh me to se me kishte djeg dielli, Dhe keshtu veprova nuk shkova ne Plazh se kisha deshir qe ta kem at karë temash dhe të bukur ne Pidhin tim, Ishte Ora 11 dhe ne Korridor kishte nje tavolin te vogel dhe un isha ulur kur po zbriste aj te Poshtë, dhe me Pyti nuk keni shku ne Plazh thash jo se mu ka djegur dielli lëkurën, me tha Eja un kam nje Krem qe ta lyej shpinën dhe Pranova Ok thash po te pres ne dhomën time shkoj aj e murr kremen dhe erdhi tek dhoma ime ishte ne kemb dhe un ne kemb dhe vazhdoj me duart te Bukura te ma lemont shpinen kur mi heki edhe jelekt per meme ferkuar ma mir dhe vazhdoj cicat te me ferkoj dhe un me njenen dor ja Lemova Karin e ti pak. dhe aj beni ohhhhhfffff dhe un i thash shtrengomi cicat edhe pak ma shum dhe ai vazhdoj kurse un vazhdoja tja lemoja karin e tij nuk e si se qka me gjeti dhe ia futa doren nen brekë dhe ja Preka Karin e ti te vertet dhe aj me tha me kalle. un ja ktheva thash edhe ti mu po me ktheu nga ana e vet dhe filloj te mi thithte cicat the un vetem beja ohh ma shum prej kënaqësisë, dhe Kari i ti ju trash ju qua ju be si Dru., kur me uli dhe ma shtini ne goj dhe ja thithja karin ja thithja, dhe me gjuajti ne shtrat dhe filloj me gjuhen e ti te me Puthte dhe te mi shtrengojke kofshet e mija, un isha shum e nxet dhe ja kapa njeren dor dhe ja qita te pidhi im i thash lemoma pidhin pak se me plasi, aj ma lemoj dhe lagu Pidhin tim dhe e futi Guhen e gjatë qe e kishte ne pidhin tim dhe ma lepike pidhin dhe unë u shkriva nga kënaqësia , asnjëherëë nuk kisha perjetu at kënaqësi deri sa vazhdojke me gjuhë te ma lepinte Pidhin me njeren dor mi shtrengojke cicat, dhe pastaj ma qiti karin e vet ne fetyren time dhe un ja morra ne goj e bem pozitën 69- pastaj i thash ma shtin Karin ne Pidh se mu kall pidhi. me tha jo nuk do ta shti dhe vazhdoj me dor te ma lemoj , unë isha e djegur e etur per karin e ti dhe e lusja te ma shtinte sa ma shpejt ne pidh, ai u qua ne këmb un mendova qe me ne fund do te me qinte dhe ai iku dul nga dera dhe me la ashtu, mendova qe shkoj kur erdh prap i thash ku ishe me tha ta mbyllja deren, dhe kur erdh u shtri ne shtratin tim dhe me tha hypi karit, ja ku e ke.. dhe u qova dhe ashtu veprova i hipa karit te tij te madh e te trash, kurse ai me thoshte ma shpejt ma shpejt dikur me kapi me 2 duart dhe me gjujti ne shtrat dhe mi qiti këmbët e mija ne qaf te atij dhe ma rrasi karin,. dhe me nje shpejtësi shumë të madhe ma futke dhe nxjerrte karin në pidhin tim të bërë qull deri sa me lodhi . U derdhem disa her. dhe e lutsha te me leshon kurse aj me kapi per flok dhe me tha jo se tash esht ma lezet ashtu u qimë disa herë në ditë . Shoqeve të mija nuk u tregofsha për qirjet dhe karin e madh që e provofsha une aty . Atë kar të madh une e kisha çdo nat per sa nejta ne ulqin- ishte kënaqësi e vertet te qihesh me nje njeri te fort edhe pse ishte 12 vite ma i vjeter se un. ishte shum i mir dhe ju them te gjithave vajzave nese doni te keni sex vertet te mir qihuni me me te vjeter.

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptySat Aug 06, 2011 10:02 pm

Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje fytyre te mprehte esmere e gjate trup elegant na pershendet edhe ne e pershendesim ,i jepte nje audi a4 ngjyre hyri sa hap e mbyll syte u zhduk me nje shpejtesi te madhe ia bej me shenje shokut tim se dicka eshte ne kete mes .
ditet kaluan dhe nuk po e shihja komshien time te preferuar , ishte e premte kishim per te festuar mbarimin e shkolles dhe menduam qe te shkojme ne club , me te thene te drejten dicka po ndieja nejse hyme brenda atmosfere e ngrohte ca njerez qe po kercenin aty ne mes te clubit pas ca birrash sillem verdalle shkeputem nga shoqeria dhe po hidhja nje sy papritmas si ne film kalojne 3 vajza para meje dhe kjo e fundit ishte komshia nuk me vuri re ,mua me ishte fiksuar fytyra e saj prej pofesionisteje , i ndjek pas dhe afrohem tek bari dhe e pershendes : a njihemi bashke e pyes , ajo me kthehet me duket se je komshiu im po i them i ofroj per te pire ishte veshur shume sexy saqe kur e hodha doren time ne shpatulla rreshqiste ne lekuren e saj te bute ngjyre bronxi leshova nje (oh )brenda vehtes pasi nderruam ca muhabete ajo iku me shoqet e saja u ndjeva i penduar .
Nje dite kisha dale ne park dhe po luaja futboll pasi mbarova lojen drejtohem per nga shtepia diku atje tej dalloj nje vajze qe ishte shtrire ne barin e gjelbert qe e ndriconte dielli , i afrohem dhe per cudi komshia e enderrave te mia shfaqet para syve te mi ishte gjoja duke studiuar : a mundem te ulem e pyes po tha ajo me kenaqesi dhe e pyes per jeten e saj me tregon cdo gje me intimitet per jeten e saj shkembyem numrat dhe me tha se nuk duhej ta shqetesoja naten se ajo jetonte me dike tjeter ok i them te them te drejten nuk e mora parasysh qe ajo jetonte me dike tjeter .
nje mengjes me fton ne shtepine e saj per kafe ishte ora 10 paradite isha pak i ndrojtur , i bie ziles dhe hapet dera ajo me fton te hyj brenda mezi po flisja me ofron dicka per te pire kafe ulem ne divanin e saj prej lekure ulet dhe ajo prane meje nje zjarr i vertet me ndizet nga brenda nuk duroja dot dhe i ngjitem siper dhe filloj ta puth ajo po ashtu si e cmendur po vepronte un isha shume i eksituar penici im kishte mare nje force te madhe sa nuk duroja dot doja taja fusja dirkte, por ajo me tha se eshte heret ok i thash, pas pak i thashe qe te me tregontee dhomen e saj te gjumit por ajo refuzoi iu luta dhe ngjitem shkallet nderkaq penici im ishte bere shume i forte i nxehet si zjarr me tregon me dore nga dhoma dhe refuzon qe te hyje brenda atehere e kapi nga mbrapa dhe e hedh drejt e ne krevat ajo u shtri krejt dhe dora ime u fut poshte tek kofshet saj ohhhh un nuk durija dot isha shume i nxehte,i heq minin qe kishte veshur dhe i largoj me gisht tangat qe kishte veshur e kap penicin tim me dore dhe e afron drejt vegines se saa qe digjej nga kenaqesia
Filloj ta pompoj isha shume i eksituar pas pak ndalon dhe nderojme pozicion fillon duke me puthur nga gjoksi dhe ulet poshte tek penici qe ishte lagur me lengun e vegines te saj o zot ndjeja mornica kishte nje stil te te marrit me goje ndryshe nga ato te tjerat e fuste komplet ne goje dhe e levizte gjuhen rreth e perqark penicit kisha pasur edhe raste te tjera por si kete rradhe ishte shume profesionale ishte koha qe te provoja veginen e saj te lengshem qe ishte qullur nga sexi atehere i propozova 69 shtrihem posht edhe ajo me drejton veginen e saj drejt e tek gjuha ime qe e priste me padurim ate qast qe e kisha enderruar prej shume kohesh
Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin tim me nje afsh qe nuk kishte fund. pasi mbaroj erdhi koha qe te iki se edhe ajo kishte ca shoping per te bere , isha shume i lumtur o zot.......

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptySat Aug 06, 2011 10:03 pm

Me kujtohet fare mirë sikurse te kishte ndodhur sot kjo ngjarje ,kjo qe tani po e paraqes është një ngjarje e vërtet 100% për ata qe duan ta besojnë .
Vitin e kaluar një shok I imi me luti qe te I beja shoqëri për te shkuar deri ne portin Durrësit pasi qe ai kishte për te marr një makinë te cilën ia kishte sjell vëllai I tij me një traget nga Italia.
Fillimisht refuzova kur kuptova se duhej te udhëtonim me autobus dhe se kishte shumë vizitor te plazheve te Durrësit nga Kosova qe udhëtonin për atje ,por pas lutjeve te tij qe te shkojmë bashkë pranova.
Te nesërmen dikund pas dite deri sap o paguanim biletat e autobusit vërejta se Shoferi I autobusit ishte një shok I imi I cili posa me vërejti me tha te ulem pas tij menjëherë dmth ku ai mbante te rezervuara ulëset e para ne autobus.

Pas një pritje dhe vendosja neper vende ne autobus vërejta se bashku me ne po udhëtonte edhe një grua e moshës dikund 40 vjeçare por me te ishin edhe dy vajza shumë te bukura .

Ato për çudi time ne bazë te rezervimeve qe kishin ber duhej te ulen menjëherë pas karriges time ndërsa gruaja pak me e moshuar u ul ne anën e kundërt pra ne rendin tjetër.

Pasi qe unë mbaj një pozitë shumë te rëndësishme ku punoj se bashku me kolegun dhe shoferin filloi biseda për punët dhe hallet e ndryshme dhe pakëz me vonë pas një udhëtimi prej një ore deri ne kufirin e par ne Prizren u ndalem për te pushuar pakëz qe pastaj te vazhdoj rruga tutje.
Gjersa ne po bisedonim ulur ne një kafene afër kufirit vërejta se Vajzat qe udhëtonin me ne ishin fare pran tavolinës sonë dhe po bisedonin me zë te ngritur qe ti dëgjojmë edhe ne kinse muzika po mungon ne autobus ,atëherë unë ktheva kokën ti shikoj dhe njëra qe ishte bionde me luti qe nëse ka mundësi te ndryshojmë muzikën duke menduar se unë jam njeri nga punëtoret e autobusit .

I ktheva se do ta luti shokun tim ta bej një gjë te tillë pasi qe edhe unë jam udhëtar I njëjtë sikurse ju. Me falënderoi dhe pas disa çasteve vazhduam .
Vajza qe ishte ulur pas meje me falënderoj edhe një herë pasi qe tani ndihej një atmosfera tjetër tani ,I thash se ska gjë e ajo ma ktheu se nuk qëndrohet për dymbëdhjetë or rrugë ter natën kështu ne heshtje pasi qe sipas saj ajo nuk mund te flinte kur udhëtonte, nuk e di por fillova te ndiej diçka për ketë vajzë e cila kishte një shtat te lart flok te gjata dhe një pamje mahniste ,trupi I saj shkëlqente pasi qe kishte te veshur një bluz te shkurtet dhe te hollë lehtë mund te vëreheshin gjinjtë e saj sikur topa te shtrënguar .Ajo buzëqeshi kur me vërejti se kisha ngulitur sytë ne drejtim te saj .
Menjëherë ajo filloi bisedën me mua dhe pastaj ngadalë u involvua edhe motra e saj me ere duke me pyetur se ne cilin vend do te vendosesha ne Durrës ,unë fillimisht kuptova se ato shkonin ne Motelin Dardania pasi qe edhe autobusi shkonte atje dhe udhëtimin nga plazhi deri ne banesë e kishin gratis,tani unë shfrytëzova rastin dhe u thash se ende nuk kam vendosur se ku do te qëndroj pasi qe nuk do te rri gjatë ne Shqipëri.
Pas kësaj bisede vazhduam me kolegun tim te bisedojmë për temë te tjera dhe ne bisedë e sipër shoku im me tha se kjo vajza ulur prapa nesh është duke biseduar me motrën e saj diçka dhe po pëshpëritin emrin tënd,fillova qe disi mos te bëhem rehat dhe tentoja me çdo kusht te vazhdoja bisedën me to por kisha frik nga gruaja qe I shoqëronte.


Pas një rrugëtimi me duket katër orësh arritëm ne Kalimash dhe shoferi kërkoi te bej një pauzë te shkurtër e pastaj te vazhdojmë ,ne deri sa po pinim kafe se bashku me shokun dhe shoferin vërejtëm se duke hip ne autobus gruaja qe I shoqëronte vajzat e lëndoi këmbën dhe posa ne vazhduam rrugën vërejta se ajo kishte dhimbje ne këmbë ne shputën e saj dhe kërkonte nga vajzat diçka .
Pasi qe duhani ishte I ndaluar ne autobus vendi I vetëm ku pihej duhani ishte te shoferi I autobusit ,unë ndeza një cigare dhe po zhvilloja bisedë me shoferin ne ato qaste vërejta se ajo vajza biondin po vinte ne drejtim tonin dhe na u lut se a mundet edhe ajo ta ndez je cigare aty pran nesh ,shoferi pohoi me kok se mundet dhe unë u ngrita ti liroj vendin kurse ajo me tha se jo do ulemi bashkë ta ndajmë karrigen dhe ndodhi ashtu posa u ul fare pran meje ndjeva një ngrohtësi nga trupi saj dhe gjatë lëvizjeve te autobusit ne kthesat e asaj rruge disa herë vajza me kapej për trupin tim

kurse unë ne mënyrë qe te mbaja baraspeshën ne at karrige rastësisht e preka ne cicat e saja dhe kur prita te me thotë diçka ajo përkundrazi mu afrua edhe me afër ,kuptova se ajo dëshironte qe tutje te vazhdonte biseda me shoferin,,pasi qe dritat Brenda ishin te fikura ne autobus dhe ishte vështir te me vërej dikush vendosa te shkoj tutje ,duke u paraqitur se nuk po mundesha te qëndroj kështu futa dorën time nga mbrapa dhe vendosa kinse ne mbajtëset e karriges por ishte beli I saj dhe kur vërejta se ajo nuk reagoi fare nuk lëviza dorën .vazhduam edhe për një kohë ashtu dhe herë herë lëvizte qëllimisht duke me provokuar mua ,vendosa te rrezikoj tutje dhe fillova te lëviz dorën time ne bel për çka nuk pati kurrfarë reagimi por tani vajza disi ishte si e humbur dhe frymëmarrja I ishte shpejtuar .
Organi im gjenital tani nuk me linte rehat ishte ne kulminacion por pasi qe kisha te veshura pantallona te shkurtra nuk vërehej.
Kur ne mendje filluan te me sillen vërdallë shumë mendime nga frika se mos do te gaboj diçka u ngrita nga karrigia dhe u ulu pas shoferit me shokun tim.
Vërejta se vajza biondin me shikoi me ironi por rruga vazhdoi tutje dhe disa herë bëmë pauza dhe disa herë ndizem cigare ne te njëjtin stil si me herët .
Diku pas mesnate gruaja qe I shoqëronte vajzat kishte dhimbje te madhe ne këmbë dhe ne ato momente mu kujtua se kisha dy shishe ujë mineral te ngrira dhe I propozova te I vendos ne këmbë sepse I ndihmojnë për qarkullim me te mirë te gjakut çka edhe pranoi ,kjo pat një efekt tek gruaja dhe me falënderoi e po ashtu edhe dy vajzat qe ishin me te ,tani filluam lirshëm te bisedojmë edhe me gruan ku kuptova se ajo ishte tezja e dy vajzave dhe se ne Durrës do ti takonin e dhe prindërit e vajzave qe do te vinin nga Gjermania pasi qe ata jetonin atje.

Aty kah ora 03:00 e mëngjesit kur te gjithë po flinin unë isha duke dëgjuar një muzikë te lehtë me zë te ulur kur vërejta se biondina u ngrit nga karrigia e saj dhe me tha se a mund te ulej me mua pasi qe nuk mund te flinte pohova me kok se po pasi qe edhe shoku im flinte ne anën tjetër,me tregoi se quhej Rrezarta dhe ishte nga Prishtina biseduam gjithë çka për jetë ne qytet dhe unë gradualisht po lëshoja dorën ngadalë ne këmben e saj por ajo nuk reagoi fare vëreheshin majat e cicave sikur donin ta shpërthenin brusëhalterin ,pastaj ngadalë lëshova dorën time te poshtë prapë te këmba dhe tani vajza me kapi dorën dhe kur po mendoja qe do ta largoj për çudi time vendosi aty tek macja e saj e cila tani ishte qullur ,vazhdova ashtu mbi brekët saj ta lëmoja dhe pas pak I shtyra ne një an dhe fillova te luaj me klitorin e saj I cili ishte ber Val vullkani .
Kapa dorën e saj dhe vendosa mbi penisin tim I cili ishte gati te eksplodonte dhe unë po ndieja dhimbje ne organe gjenitale kisha nevojë te zbrazem.


Ishte shumë vështir te veproja diçka me shumë dhe nga frika pas shumë ledhatimeve vërejta se vajza lëshoi një krik oh çka kuptova se ajo tani përjetoi orgazëm,dhe pas një momenti ajo sikur mbylli sytë kinse flinte.
Me luti te takohemi ne Durrës por si ti them se unë duhej te shkoj ne port për te marr një veturë te shokut me te cilin udhëtoja.
Herët ne Mëngjes arritëm ne Durrës dhe ne ora 06:00 autobusi do te zbrazej ne disa vende e pastaj se fundi ne parkingun e hotelit Dardania ,I shpjegova ne shpejtësi shokut për atë çka kishte ndodhur gjersa flinte ai dhe e luta te qëndrojmë dy dit pasi qe ishim lodhur nga rruga e gjatë dhe pagjumësia .
U befasova kur shoku im tha se do te vendosemi pra edhe ne këtu ne ketë motel pasi qe paska vende te lira ,isha njeriu me I lumtur tani .
Gruaja qe ishte me vajzat me falënderoi për ujin me akull qe sipas saj I kishte ndihmuar dhe kur unë I thash se nuk ka gjë nëse te nevojitet ndihmë do te qëndroj dy dit këtu ne ketë restorant edhe ajo u gëzua por unë kisha frik nga ajo.


Shumica e udhëtareve shkuan te flinin ndërsa një pjesë drejt e ne plazh kurse unë nuk kisha fare dëshirë te iki nga hoteli dihej arsyeja edhe pas insistimit te shokut tim te I bashkohem ne plazh nuk pranova .
Mora një kafe dhe një pije te ftohtë dhe gjer sa po qëndroja ne hollin e hotelit vërejta se vajza bionde po përcillte motrën dhe tezen për ne plazh kurse ajo arsyetohej se është e lodhur nga rruga dhe do te pushoj por qe do te u bashkëngjitet pas dite.


Po sa I dëgjova këto fjalë ktheva shpinën qe te mos me vërej mua qe isha prezent ,ato dolën nga holli dhe vazhduan
Pas pak vërejta se kombi busi ishte mbushur me udhëtar te cilët I transportonte për ne plazh dhe posa lëvizi ne drejtim plazhe unë si I tërbuar vazhdova drejt dhomës ku ishte e vendosur vajza ,shtyva derën dhe për çudi ishte e hapur kurse e shtrirë ne shtrat po qëndronte vajza bionde e cila me tha eja jam Rrezarta .

Filluam te putheshim me afsh dëshiroja ta përpij te teren duke e puthur dhe ledhatuar si I çmendur ne ter trupin I a hoqa brusëhalterin dhe para meje u shfaqen cicat e saja impozante ,fillova ti lëpij si I tërbuar kurse ajo me shtrëngonte flokët,vazhdova kështu duke e puthur dhe me ne fund arrita te macja e saj I hoqa brekët e lagura nga lëngjet e pidhit te saj dhe fillova ta lëpij ndërsa ajo lëshonte rënkime oh oh shpirt pastaj u ngrita dhe ajo me një shpejtësi te madhe mi hoqi pantallonat e shkurtra dhe brekët ku K*** im ishte ber hell akulli, filloi ta lëpinte me mjeshtri duke me shkaktuar një kënaqësi te paparë ndërsa me dorën tjetër fërkonte pidhin e saj dhe ulërinte nga kënaqësia .

E ngrita prapë ne këmbë dhe I hapa këmbët, prapë fillova te ia lëpij klitorin dhe pidhin e saj te skuqur kurse ajo ulërinte duku mu lutur ,fute te lutem ne pidhin tim qijem te lutem ,atëherë e shtriva ne shtrat dhe ngadalë fillova ta qiej ne misionin klasik ,fillimisht nga dal depërtova e pastaj gjithnjë e me shpejt ajo ulërinte nga kënaqësia ndërsa unë vazhdoja duke I ndërruar pozicionet ,fillova ta qij me një ritëm te shpejt dhe vala e par e orgazmës e përfshiu shpejt duke u shtanguar fare por duke me lutur qe mos ta nxjerr K***n tim nga vagjina e saj e djegur flakë. Tani edhe unë isha afër qe te përfundoj dhe nxora K***në tim dhe I u afrova te goja ajo e futi me dorën e saj ne gojë dhe filloi ta përpinte te terin derisa valë te nxehta te sperme ia mbushen gojën e saj por për çudi e përpiu te terin .
Vazhdoi ta lëpinte K***në tim dhe pas disa çasteve ai prapë mori pozitën si me par ishte ne ereksion te plot dhe vazhdova tani ta pompoj nga mbrapa kurse ajo ulërinte vazhdo shpirt oh me kënaqe gjë qe me çmendte fare mua.
Fillova ta pompoj me një ritëm te shpejt dhe me njërin gisht fillova te depërtoj edhe ne vrimën anale duke e zgjeruar .
Pas pak I thash se dua ta qi edhe ne anus ,fillimisht nuk pranoi me arsyetim se I dhemb dhe se nuk e ka provuar asnjëherë por pas insistimit tim se do ta bej nga dal pranoi fillova ngadalë te depërtoj por me vështërsi pasi qe ajo rënkonte nga dhimbja dhe kur unë desha te heq dorë me tha te lutem vazhdo por nga dal dhe pas disa çasteve K*** im depërtoi deri ne gjysmë te vrimës anale fillova ta pompoj secilën herë e me tepër por butësisht deri sa hyri I teri atëherë shpejtova ritmin ,ishte diçka e papërshkrueshme tani dhimbjet I kishin kaluar dhe kur unë njëherë e nxora K***në tim nga vrima anale ajo menjëherë me dorën e saj e ktheu prapë dhe me tha vazhdo te lutem shpirti im me kënaqe oh ohhhhhhh ohhhhh .

Kështu vazhduam për tri or qirje ne çdo mënyrë deri sa përfundimisht me luti te pushojmë se ishte e lodhur e edhe unë tani isha I relaksuar nga kjo qirje fantastike.
Te shtrirë afër njeri tjetrit po bisedonim kurse unë po luaja me majat e cicave kurse ajo me K***në tim po i bënte masazh me luti te bëjmë një dush dhe te ikim për ne plazh nga frika se mos po vjen tezja e saj pranova dhe hymë se bashku te bëjmë dush fillova ta ledhatoj ter trupin e saj ajo menjëherë u ul dhe filloj ta puthte dh ta gëlltiste prapë K***në tim duke me shkaktuar një kënaqësi prapë e kapa për vithe dhe ashtu nen ujin e nxehtë fillova ta qiej egërsisht duke ndier qe te dy një kënaqësi te pa par gjer me tani .

U ndamë atë dit qe te takohemi prapë dhe ndodhi kështu prapë ne mbrëmje por vetëm puthje pasi qe tani mundësia pir qirje ishte e vështir ngase ishin se bashku me tezen dhe motrën
Te nesërmen u takuam ne plazh dhe aty nga mesdita dhe ram dakord qe prapë te takohemi ne restorant por ajo duhej te arsyetohej tek motra dhe tezja kinse kishte harruar diçka ne restorant me qellim qe te takohej me mua pasi un atë dit duhej ne mbrëmje te udhëtoja për Kosovë .Jemi takuar ne hotel dhe kjo ka qen një qirje fantastike te cilën s’do te mund ta harroj kurrë.

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptySat Aug 06, 2011 10:04 pm

Ne vazhdim do mundohem tua sqaroj cfare me ka bere vaki nje here.... para dy viteve ne vitin 2004.... Po kaloja me nje vajze quhej Zana edhe te them te drejten une u kallsha pas saj kishte nje trup shume seksi dhe kishte nje prapanice nga ato qe thojne "pika e prapanices"... por, kishte edhe gjinje te medhenje e te mrekullueshem...

keto dy pjese jane edhe dobesi e imja... por, edhe ajo digjej pas meje por asnjehere nuk ma kishte shfaqur kete edhe pse kishim kohe qe njiheshim dhe 1 muaj qe kalonim se bashku... nuk e di por gjithmone me mua rrinte si e ndrojtur nuk e di kishte frike nga une apo kishte respekt nuk arrij ta dalloj... por, me vone do tregoj se si ajo ma shfaqi kete...

Qe kalonim se bashku une edhe Zana e dini thuajse te gjithe po ashtu edhe familja e saj... andaj nje dite po shkoj ta marre dhe te dalim pak ne mbremje... kur shkova ne shtepi ajo kishte dalur deri ne dycan dhe ne shtepi ishte vetem nena e saj... te them te drejten edhe pse nena e saj kishte 40 vjeq ishte shume seksi... se cfare trupi qe kishte... edhe pse ne kete moshe ende gjinjet e saj mbanin arom natyrale dhe ajo qe me eksitone ishte buzekuqi i saj qe e kishte vendosur per mrekulli... aho filloi te me provokoj duke me pyetur nese ndonjehere kisha bere dashuri me te bijen dhe s'dija si te pergjigjesha ngurroja shume kisha turp ishte mamaja e vajzes qe cmendesha pas saj... por, ajo dalengadale filloj te hiqte rrobat mendova mos eshte cmendur gje e pyeta por ajo kembengulte qe ta prekja trupin e saj - kembet... gjinjet... vithet....

dhe mednova me vete I cmendur se i cmednur me shume se kjo nuk do cmendem... fillova kete ritual nderkohe qe ajo u zhvesh e tera... si thashe me heret cfare arome kishin gjinjet e saj... me kapi per koke dhe me nje shtrengim.... qe kurre se kisha perjetuar... ma kapi koken dhe ma drejtoi ke pidhi dhe fillova t'ia thithja... nderkohe qe ajo bertiste dhe ulurinte nga eksitimi... pastaj u zhvesha edhe une dhe te dy lakuriq... te vetem ne dhomen e gjumit te saj... e kishte pidhine rruar dhe edhe njehere ia lepiva per pak minuta dhe penisi im tani ishte bere i forte dhe qull dhe ngadale duke uluritur fusja *in tim ne pidhin e saj ndersa ajo po kafshonte gishterinjet e mij... dhe ashtu si ishte e shttrire ajo hypa mbi te dhe e fusja penisin mbi gjinjet e saj te medhenje dhe cfare kenaqesie qe ndjeja... ohhhh zot.... dhe pastaj *in tim ia dhashe ne goje ohhh si mi lepinte qoqet...ohhhh....

dhe cfare ndodhi per te mire... asaj i erdhir orgazma dhe une fillova te derdhesha.... por, nuk mbaj mend se sa rrutullime kemi bere ne shtrat apo ne parket ngaqe eksitimi ishte i papershkrueshem... kete se kisha ndier me pare... dhe .... gjersa po derdheshim nderruam pozite une ofrova koken time ke pidhi i saj nderkohe qe ajo koken e saj ke *i im... filluam ne fund me te madhe tia merrnim ne goje per here te fundit... dhe ajo se si tere *in tim qe e kam 29 cm te gjate dhe sa nje top tenisi i gjere... te terin arrinte ta fuste ne goje... dhe une po merrja orgazmen e saj dhe e perpija edhe ajo spermen time duke me shtrenguar duke uluritur.... ohhhhhhhhhhhhh zotttt....

qim qim qim ... bertiste..... dhe perfundo kjo aventure e shkelqyer seksuale... te them te drejten nuk e dija ne ate qast qe pranova te beja seks me "vjeherren" nuk e di nese me kishin ikur apo me kishin ardhur mendet... por, tani e kuptoj qe me kishin ardhur... ngaqe me kishin ikur kur per here te pare kisha bere dasuri ne te njejten menyre me Zanen, vajzen e saj....

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptySat Aug 27, 2011 2:02 am

Qirje sikur ne endrra

Në korridor një qetësi varri.
Dera gjysmë e hapur ishte treguesi më i qartë i një mbretërie heshtjeje, sa edhe frymëmarrjet tona ndiheshin aq qartë sa dukej sikur ishim një trup.
- Mos doni t’ju çoj me makinë në shtëpi? - më shkoi goja në të kundërt të mendimit.
- Jo, kam kohë. Sot jam beqare, fëmijët me burrin janë nisur në mëngjes për në Gjirokastër. Kthehen në darkë. Duke ngritur vetullat harkpërpjetë dukej sikur më thoshte: Nuk të pëlqen?
Humba çdo lloj gjykimi. Instinktivisht dora më shkoi te çelësat që i kisha vendosur mbi syprinën e tavolinës. Me dy hapa u gjenda te dera. E rrotullova vrullshëm çelësin te brava sa ajo mori rrotullimet e mbylljes së plotë. Fika dritën e zyrës. Ajo ra menjëherë në gjysmerrësirë. Ermira më shihte me po atë qëndrimin e mëparshëm. Sa e bukur dukej! Sa delikate dhe provokuese! Organi im mashkullor kishte marrë përmasat më të plota të ngasjes. Si asnjëherë në jetën time nuk isha ndierë kaq i etur dhe i papushtetshëm përpara një gruaje dhe logjikës sime të ftohtë. E kapa për beli me të dyja duart sa m’u duk se e këputa në mes. Pastaj fillova ta mbuloja me të puthura ku të mundja. Buzët e mia nuk reshtën për mëse dy minuta duke u ngulur me kënaqësinë më të madhe epshore në ballë, në sy, faqe e gushë e në buzët e saj qumështore. Ajo nuk po bënte asnjë veprim. Qëndronte ashtu, më këmbë, ende me buzëqeshjen dhe indiferentizmin epshor që zor ta komandosh në të tilla raste. Unë hoqa kollaren dhe e hodha mbi karrige. Zbërtheva këmishën dhe e shtrova në shesh si çarçaf. Të njëjtën gjë bëra edhe me kanotierën. Në dyshemenë e zyrës u formua një lloj qilimi improvizues në gjatësinë e trupit të Ermirës. Ajo rrinte po ashtu, duke parë po me atë indiferencë veprimet e mia. Pastaj u sula tek ajo. I hoqa fustanin dhe para meje u shfaq si në përralla ajo grua gjysmëlakuriq. Dukej si statujë. Në atë gjysmerrësirë, ai trup i bardhë të ndillte afshin shtazarak të jetës. Ia hoqa mbathjet dhe sytienat aq rrufeshëm, sa ajo atëherë më pa me çudinë e saj karakteristike, që e shprehte me mbledhjen e vetullave dhe hapjen paksa të gojës.
E shtriva në dysheme. Mjekrën time e vendosa në fillimet e fundkofshëve, duke puthur atë pjesë të trupit ku brisku pastërtor merr atë pjesë që ndodhet vetëm disa milimetra larg organit aq të pushtetshëm të femrave. Mjekra ime filloi të ngjitej lart me gjithë gjatësinë e trupit që pushtohet nga vendosja e parë e mjekrës deri në buzët e hajthme. Te trupi i saj ndjeva vetëm disa drithërima, por ajo nuk kreu asnjë lëvizje me duar apo me gojë mbi trupin tim. Ekstaza ime kishte kaluar në brimat e shejtanit. Çdo gjë përreth më dukej e errët, si një natë dimri në mes të pyllit. Organi im mashkullor depërtoi në oazin e saj të paqtë me një rebelim komiti, që zbret nga mali prej vitesh të tëra në parajsën e krevatit dashuror.
- Oh! - dëgjova nga goja e saj. Një “oh”
si përkëdhelje puhize detare në mesditën pranverore. Asgjë tjetër. Ajo rrinte si statujë, duke mos bërë as lëvizjen më të vogël. Një statujë e mermertë si ato të Butrintit, që të provokojnë t’i shohësh, por jo t’i prekësh. Unë as që mendoja për të, pasi çdo pikë mishtore e trupit tim kishte marrë zjarrminë e ngjizjes brenda trupit të saj. Fillova të lëvizja, ta mbështillja rreth vetes, ta shtrëngoja, ta ledhatoja, ta puthja, ta lëpija, ashtu si kisha lexuar apo parë në filmat pornografikë. Ishte hera e parë që bija si një lugat mbi një qenie kaq delikate. Në filma çdo gjë më dukej e pështirë dhe ofezë për personalitetin tim, nëse do të veproja në jetë në atë mënyrë. Kurrë nuk e mendoja veten në ato raporte ku po bëhesha eksploruesi dhe i pangopuri i një femre. Frymëmarrja po më shpejtohej. E ndjeva se pas disa sekondash nga organizmi mashkullor do të rridhte ai lëngu i bardhë, i trashë, që të jepte kënaqësinë më të magjishme mashkullore. Këtë e kisha provuar në adoleshencën time, kur masturbohesha netëve në dhomën time sekretmbajtëse. Frymëmarrja po arrinte kulmin e shpejtësisë. Fillova të rënkoja paksa. Kur ja… Në ato momente ajo më dha një të shtyrë dhe u çua në këmbë. Penisi im, nga ai ndryshim i menjëhershëm i temperaturës, u tkurr menjëherë në momentin më delikat, kur kënaqësia përjashton hidhërimin, kur në kanalet e veçanta të orgazmës qumështi im i bardhë mashkullor kishte arritur afërsisht në pikën e zbrazjes.

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptySat Aug 27, 2011 2:03 am

E tradhtova burrin “në pleqëri”

Pjesa 1:


Bëra 20 vjet martesë, dhe e tërë kjo kohë më shkoi duke përcjellë burrin në rrugëtim dhe duke e pritur se kurë po vjen. Profesioni i tij prej shoferi ma gërditi edhe jetën. Si për sherr, kur unë isha e nxehtë dhe më nevojitej burri, ai ishte në rrugëtim me kamionin e tij autobot. Kur mua nuk ma kojke hiq, ama bash hiq, burri më vinte në shtëpi, edhe atë krejt duart e nxira, ndonjëherë edhe fytyrën, se për rrobat as që mos të flasë. Gjithnjë kishte probleme me një kamion të vjetër dhe, sikur ai të ishte mekanik dhe jo shofer.
Kurrë nuk më shkonte mendja të flladitesha me ndonjë mashkull tjetër, pavarësisht se sa isha e kallur. Gjithnjë gjeja ndonjë punë nëpër shtëpi, sa për ta harlisur mendjen.
Pas luftës, burri sikur vonohej më shumë në rrugëtimet e tij dhe gjithnjë e më pak vinte në shtëpi i nxirë katran. Ndonjëherë më shkonte mendja, nëse ai po drejton kamion, apo ndonjë veturë luksoze! Ditë pas dite e javë pas jave, dyshimi në besnikërinë e tij ndaj meje shtohej, e bashkë me të edhe dashuria ndaj tij zbehej.
Një ditë, derisa ai ishte në rrugëtim, unë i futa rrobat e zhyllosura të tij në koritë, sepse atëkohë nuk kisha makinë rrobash. Duke ia kontrolluar xhepat, jo pse jam idiote, por është rregull që t’i kontrollosh xhepat, para se ti fusësh rrobat në ujë, sepse më ka ndodhur njëherë që ia kam “larë” 1000 dinarë të asaj kohe. Në xhep ia gjeta një kondom... Mbeta gojëhapur, por nuk e prisha disponimin. Vetëm mendoja se si të veprojë, kur ai të kthehej.
Herët në mëngjes, burri i botës u kthye në shtëpi. Për çudi, ishte i pastër dhe kishte një dozë parfumi. Ndoshta hunda e tij ishte mësuar me atë aromë dhe nuk e ndjente, por unë e nuhata menjëherë, bile e kuptova se ai parfum ishte i femrave dhe nuk ishte nga ato që kishim ne në tualet. Edhe pse isha e zgjuar, nuk bëja fare zë, për të parë nëse do të më ngacmonte. Burri i botës u fut me kujdes në shtrat që mos të më trazoj gjumin dhe menjëherë ia krisi gjumit. I shkreti ishte i rraskapitur fare. Herëve tjera kur vinte, më zgjonte ngadalë, duke mi futur këmbët mes këmbëve të mia dhe bënim dashuri të mrekullueshme, sepse edhe ashtu mua më pëlqen dashuria në mëngjes. Sapo u thellua në gjumë, unë u ngrita dhe ia nuhata edhe më shumë rrobat, ku u vërtetova se përmbajnë parfum femrash.
Në drekë u zgjua “zotnia” dhe më kërkonte një kafe. Ia solla si përherë, por bashkë me kafenë edhe kondomin.
- Ja, merre këtë se për pak sa nuk e kam futur në ujë – i thash, paksa me qortim.
- Nuk është e mundur... Nuk e di, nuk e di se nga ky nalet në xhepat e mi! - u shpreh si me habi, por që fytyra i humbi fare.
- Nuk kërkova sqarime se nga ky nalet në xhepin tënd, por vetëm të tregova se e shpëtova nga uji. Tjera here, kujdes xhepat ë!? - i flisja sikur të isha një damë e vërtetë. Në fakt unë edhe jam e tillë, por pse fati ka dashur që të martohesha herët dhe të jetoja gjithnjë në krah të burrit, unë nuk kam faj.
Ditët në vazhdim hetoja se ai sillej më ndryshe. Sikur e ndiente një barrë të rëndë mbi supe. Por unë, as që ia zeja në gojë këtë ngjarje. Thjeshtë, sillesha sikur nuk ka ndodhur asgjë. Por, gjatë gjithë kohës u vërtetova se ai po ma luante lojën!
Nga kjo ditë, fillova të mendoja edhe për nevojat dhe kënaqësitë e mia, pavarësisht nëse kjo do të ndodhte me të apo me ndonjë mashkull tjetër. Fundja, kisha shumë oferta, por që asnjëherë nuk e kam “ngrënë”. Menjëherë mendja më ka shkuar tek një djalosh, i cili ishte 20 vjet më i ri se unë, por që shpeshherë i lëpinte buzët kur takoheshim në tregun e perimeve, apo në shitore.
- Do ta provoj me të! - i thash vetvetes.
Edhe pse nuk kisha gjë për të blerë, një ditë u vesha top fare dhe dola në treg. Sikur të më kishte përcjellë frajeri, u gjend afër meje, që në kontaktin e parë që bëra me shitësit.
- Jam në banesë, krejt vetëm sonte. Po ti? - më tha si hajdut djaloshi që shumë kohë më vardisej.
- Tung Luan, çka po bën? - ia ktheva, sikur të mos e kisha dëgjuar se çka më tha.
- Unë veç këtë desha të të them, sepse ika ta kryej një punë. Të presë në banesë, sapo të bie terri - tha shkurt frajeri dhe u largua.
Nuk e kuptoja pse ky djalosh i ri më ishte lyer pikërisht mua, kur e di se ka shumë femra të gjeneratës së vet. Megjithatë, nëpër kokë më silleshin lloj-lloj mendimesh. Ishte vështirë ta luftoja dëshirën që pikërisht me të të shtrihesha në shtrat, ndërkohë që fakti i besnikërisë ndaj burrit plotë 20 vjet, më frenonte fuqishëm. Mendoja, nëse kaq kohë nuk i kam hyrë kësaj loje, s’po i hyj fare.
Megjithatë, dëshira sikur mbizotëronte. U ktheva në shtëpi dhe fillova edhe më tej të ballafaqohesha me ofertën që më ishte fare pranë. Në mbrëmje, rreth orës 22:00, u përvodha dhe shkova te djaloshi im që vërtetë e dëshiroja, por mosha e tij e re, pothuajse djali im, dhe fakti që kurrë skam qenë me mashkull të huaj, më kishte penguar të takohesha.
Sapo i jam afruar derës, ajo u hap. Ai më kishte pritur krejt kohën në derë.
O zot... sapo e ka mbyllë derën, më ka rrëmbyer aq fortë, sa që u ndjeva e ligshtë në duart e tij.
- Zonja ime e ëndrrave... a e din se çdo natë të imagjinoja në shtratin tim? A je e vetëdijshme se sa herë i kam mëshuar me dorë, duke menduar në ty - fliste si i humbur Luani, duke më mbështjellë me duart e njoma dhe të fuqishme, tamam si një luan i vërtetë.
- Ja ku më ke... të shoh se çka do bësh tani - ia ktheva duke belbëzuar.
Më rrëmbeu fuqishëm dhe më dërgoi në dhomën e fjetjes së prindërve të tij, sigurisht për ta shfrytëzuar shtratin e tyre komod për këtë punë. Me shpejtësi filloi të mi heq rrobat, pa demonstruar ndonjë paralojë, apo romantizëm. I hoqi edhe rrobat e veta shpejtë e shpejtë dhe mu fut mes këmbëve. Unë nuk ndërmerrja asgjë. Thjeshtë, isha e shtangur dhe ende ballafaqohesha me mendimet, nëse po bëj “punë” të mirë.

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptySat Aug 27, 2011 2:04 am

E tradhtova burrin “në pleqëri”

Pjesa 2:Përderisa mendoja unë, ai ma palosi në vendin e duhur “rroçkën” e tij goxha të madhe dhe të njomë.
- Ahhhhh... O zot sa i shijshëm që je... Ashtu zemër... - fillova të gjëmoja, duke harruar në gjithçka tjetër, për t’iu dhënë kënaqësisë momentale.
- Dridhu zonja ime, dridhu... shijo mashkullin e vërtetë... Ti meriton më shumë kënaqësi - më thoshte Luani, gjithnjë duke i shpejtuar ritmet e tij pompuese.
U bëra çikërr në koçen e tij, që kisha fat ta ndieja brenda meje. Sa më shumë që gjëmoja, ai më shumë më rrëmbente, më shtrëngonte dhe e shpejtonte ritmin, sikur dëshironte të ma gjej fundin. Gjithnjë më fliste se si zonjat e kallin dhe se unë isha në shënjestrën e tij për shumë kohë. Fliste kështu dhe, si për inati që nuk ia kam dhënë deri më tash, më qinte edhe më fortë.
- Ashtu... ashtu çuni im... sa i fortë qenke - murmurisja duke qenë në trans dhe në kulmin e kënaqësisë, të cilën shoferi im për 20 vjet nuk ma kishte ofruar.
- Zonjë... kojshike... të mbusha.... të mbushaaaaaa - bërtiste, pa u hamendur nëse po e dëgjon kush.
- Lirisht... më mbushë... më mbushë... ohhhh lumja unë për ty që të kam kojshi - ishin fjalët e mia gjatë përjetimit të orgazmit të parë.
Jemi gjuajtur bashkë si të vdekur në shtrat dhe për disa minuta nuk kemi folur fare. Unë disi nuk besoja se më ndodhi kjo që më ndodhi, ndërsa ai qëndronte, sikur të ishte penduar që e kishte tradhtuar fqinjin e vet, burrin tim.
- Nuk e di pse, por femrat më të moshuara, sidomos zonjat më çmendin... Sa e sa herë i kam mëshuar me dorë, vetëm kur të imagjinoja në shtratin tim - më fliste Luani.
- Nuk je ti i pari... Një ditë, derisa isha ulur në një kafene, disa djem aty afër meje shikonin femra nga terasa dhe komentonin. Sa u çudita kur më tepër ata i dëshironin ato që ishin më të vjetra - i thash atij.
- O zonja ime... Nuk ka djalosh që të paktën një herë nuk është dashuruar në ndonjë femër më të madhe, qoftë në mësuesen, shefen apo ku ta di unë - ma ktheu Luani im.
U desh ta porosisja që kjo që ndodhi mes nesh, ta mbaj shumë sekret. Por ai djalosh vetëm më shikoi dhe filloi përsëri të më përkëdhelte, duke më thënë se pikërisht këtë e dëshiron edhe ai vet. Filloi të mi thithë ngadalë majat e cicave, pastaj edhe stomakun. Unë u ngjalla edhe njëherë nga epshi, por kësaj radhe e rrëmbeva atë dhe ia puthja gjoksin, pastaj qafën. Përsëri gjoksin dhe në një çast u gjenda tek huri i tij beqar, të cilin e rrëmbeva me dy duart dhe fillova ta përkëdhelja me buzë. Gjatë këtij akti, Luani filloi të shkrihej dhe mi futi dy duart, duke mi rrëmbyer vithet. Pastaj me ma futi kokën mes këmbëve. Ah, sa mirë dinte të më eksitoj. Gjuha e tij u bë si e gjarprit, edhe e gjatë edhe e shpejtë. Për këtë eksitim, unë nuk ia kurseja koçet, e as qyskinë e trashë. Me mjeshtëri dhe afsh e fusja deri në fyt dhe e thithja me krejt fuqinë, derisa e nxirrja nga goja. Luani çmendej nga ky veprim, por nuk më mbeste borxh. Gjithnjë e më fortë mi thithte buzët e pidhit, e që kjo më shpuri në prag të orgazmit të dytë.
- Mjaftë loçkë... mjaftë se më çmende... Eja ma trus fortë se po e lyp - i thash, sikur të isha duke qarë. Pa bërë zë, Luani më ktheu nga prapa dhe... o zot, sa forte më ka shtrënguar për vithe.
E ujdisi mirë majën dhe, qysh e kishte bërë qullë paraprakisht me gjuhë, i rrëshqiti dhe sikur dem ma trusi deri në koçe. Sa herë më kujtohet kjo skenë, më kaplojnë edhe ethet e kënaqësisë. Më ka pumpatur edhe një kohë ashtu furishëm dhe, kur e kam dëgjuar se filloi të ulërij, u përgatita që ta pranoj edhe një mbushje të fortë.
- Ahhhh zonja ime e shtrenjtë... shtrëngoi vithet se të shqeva... Uhhhhh kojshike, sa e nxehtë që je - bërtiste dhe eksplodoi për së dyti thellë në brendinë time.
Unë vetëm i dridhja kukat, duke i ndihmuar që të depërtoj sa më thellë në mua. Në atë çast edhe unë u derdha, sapo e ndjeva llavën e vullkanit të tij.
Gjithmonë e kam imagjinuar një mashkull më të ri se vet, por assesi nuk kam guxuar të marr një vendim të tillë. Kam menduar që ka mbaruar koha e dashurive të tilla për mua. Por, kësaj radhe jam bindur se kurrë nuk është vonë për dashuri, pavarësisht moshës.
Tash e kam ndërprerë me Luanin, sepse më vinte keq t'ia humbja kohën. Mendoj se ai duhet ta gjej një femër më të re dhe të martohet, se përndryshe ai nuk do të ndiente nevojë. Më thoshte se, po qe se unë pranoj të vazhdoj këtë dashuri, ai do ta vazhdonte shumë gjatë lidhjen me mua, pa i shkuar në mendje për martesë.
Kjo ndoshta është histori e turpshme, por ja që më ka ndodhur. Fundja, burri mi ka fajet. Kurrë nuk do e shlyej atë kujtim, i cili më ka ndodhur nga dashuria e Luanit ndaj “plakave” dhe dëshira ime për të përjetuar diçka të këndshme, pasi që e kuptova se burri po më tradhtonte.
Prandaj, asnjë femër apo mashkull nuk e akuzoj, nëse dëfrehen duke ndjerë dashuri reciproke. Njerëz jemi, edhe pse jemi të martuar. Mund të dashurohemi, pavarësisht që kemi dikë afër. Luani më ktheu edhe njëherë në zemër ndjenjën. Për të cilën kam menduar se ka marrë fund për mua

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptySat Aug 27, 2011 2:16 am

Ndodheshin te dy ne nje Parking ku naten shkonin çiftet e te dashuruarve.
Atje kishte pak liri, prej kohesh Policia mbyllte nje sy per te lene te qete dashnoret ne defrimin e tyre .Veturat ishin zakonisht te shumta ku neper muzg mund ta dalloje qe ishin ne pergjithesi çifte te reja qe kryenin marredhenie dhe nuk mungonte ndonje burre qe kalonte per te pare. Ishin ata maniaket qe shqetesonin
te dashuruarit me shikimet e tyre etj.

Ai e ledhatoj te pubisi lehtesisht dhe ajo beri te njejten gje me organin e tij seksual. Vazhdoj ta ledhatonte te klitori pa humbur durimin, derisa ajo filloj lagej.
-Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij.I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te “vezèt” e tij dhe buzet e saj qe ” arrestonin” koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te organit seksual nga goja e saj e thelle. Perdorte gjuhen e pastaj e thithte krejt duke i kushtuar shume vemendje ” vezève” te djalit, te cilat nuk i linte te qeta me doren e djathte.

Degjoheshin zhurma makinash qe leviznin rreth e rrotull. Ata te dy nuk shiheshin nga jashte ,ashtu siç ishin shtrire e perkulur ,dhe ishte ky momenti ku burrat ” spektatore” nxeheshin nga zilia ose eksitimi !!
Nje veture ndaloi prane tyre ne momentin qe ai ishte prane arritjes se kulmit te kenaqesise dhe pa nje drite t’i verbonte .

Ajo e nxorri nga goja ate, tamam kur s’duhet t’a nxirrte dhe ai e perfundoj me dore “çeshtjen” . Po ,tamam çeshtje ishte shnderruar ngaqe per kenaqesi as qe behej fjale duke pare nje person me drite dore qe leshonte rreze drite drejt pjeses se trupit te djalit te sapodale nga goja e asaj.
E fshiu ate me shami shpejtesisht dhe ende me pantallona te zberthyera zbriti nga vetura per t’i dhene nje mesim te mire ” spektatorit” te paftuar.
U drejtua drejt atij me ulerima, kur shtangu komplet.
Ishte makina e Policise . Askush nuk e priste mberritjen e policise ne ate “zone te lirè”, por shteti herè pas here tregonte forcen e tij.

-Po bejme nje kontroll – tha polici duke treguar me gisht nje kolegun e tij qe po ndriçonte me drite dore makinen e nje çifti tjeter.
-Me jep dokumentet dhe mberthe pantallonat! urdheroj Polici i cili tashme e kishte rifituar kontrollin qe mund t’a kishte humbur per pak sekonda nga eksitimi i mundshem i shkaktuar nga skena erotike.
Pas disa minutash policet u larguan pa harruar t’i thoshin çiftit se here tjeter do te merrnin masa te rrepta, ngaqe ligji e ndalonte seksin ne ambjente te hapura ku cilido mund te shihte skena te turpshme.

Pas nje jave Ata te dy shkuan ne nje hotel te vogel jashte qytetit. Deshironin te benin dashuri per se mbari e panderprerje .
Pasi hengren dreke u hynè ne dhomen e tyre.
Vajza D nuk kishte durim dhe donte t’i tregonte menjehere veshjet e saj intime te cilat i kishte zgjedhur per ate takim .
Ai e admiroj zgjedhjen e saj dhe e puthi te gjinjte pa i hequr mbajtesen e gjirit. E puthi edhe poshte mbi mbathjet e saj, dhe e eksitoj aroma qe vinte nga vagina e vajzes. Ne disa raste ishte ere e keqe , ne disa te tjera ishte arome jo e kendshme , por sidoqofte shume eksituese. I spostoj pak mbathjet e zeza asaj per
te perfituar nje puthje nga buzet e organit femeror.
U terhoq ngaqe era e saj jo e pelqyeshme qe la pak pa fryme, por kjo ja shtoi me teper deshiren.

Shkuan ne banje per te bere dush se bashku ,dhe ajo qeshi me te madhe kur ai plot çiltersi tha ” hera e pare qe bej dush me nje vajze”.
-pse qesh ? pyeti ai
-je shume i sinqerte, urrej djemte qe krenohen kot, Edhe per mua eshte hera e pare qe …. e bej ne dush- tha ajo e pa u zgjatur me tej filloj t’a perqafonte …………

Shtrati ishte shume i pershtatshem. Po rrinin te shtrire e ajo kishte vendosur kryet mbi gjoksin e tij duke perkedhelur ato qe ajo adhuronte me shume ” vezèt mashkullore” .
Ai i beri propozim per te bere nje pozicion te bukur sa per fillim -rifillim .
Pa kthyer pergjigje Ajo u vendos siper tij duke zgjatur gjuhen e saj te koka e penisit i cili tashme i lare mire ia shtonte oreksin ……….
Ai drejtoi vithet e saj drej fytyres se tij, i puthi pak e me vone i lepiu vaginen, ndersa ajo njekohesisht i thithte organin gjenital. Po kryenin ate shume spektakolarin per disa persona ; pozicioni 69 .
Ky pozicion kishte disa avantazhe .Te dy ishin shume te eksituar e asnjeri nuk tregohej egoist .

Vajza e eksituar ne kulm nga lepirjet e tij po tregohej e zjarrte ne thithjet e saj, por e humbi disi kontrollin kur ai i thithi me buze majen e klitorit i cili pas lepirjeve dhe thithjeve po i dhuronte vajzes emocione tronditese.
AI pati deshire t’a depertonte, prandaj e ktheu vajzen per ti dhuruar nje tjeter emocion, ate me rraskapitesin, orgazmen e perlotur.
Ishte ajo qe tunde koken si cmendur, e dikur shpertheu ne lot . I trembur, ai mendoj se po i shkatonte dhimbje, prandaj u terhoq pak, por ajo i mbertheu koken me kembet e saj duke i bertitur ; Vazhdo ,jepi !!
Pas loteve ajo qeshi e lumtur
- asnjehere s’kam qarè, nuk jam perlotur nga kenaqesia – tha ajo .

Dikur u kujtuan qe duhet te iknin nga hoteli.
Ate dite ishte shume bukur e sigurisht qe do te riktheheshin atje per te gezuar momente te tjera, te cilat dashuria i ben te paharrueshme.
Ishin dy te rinj te kushtuar njeri-tjetrit. Ishte i rralle shqetesimi i secilit per partnerin, donin te kenaqnin me çdo kusht njeri-tjetrin, nuk ishin egoist , ngaqe egoizmi nuk paguan askend. Kushedi nese AJO do te perjetonte te tjera Orgazma pèrlotèse ……………..

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike EmptySat Aug 27, 2011 2:19 am

Dhimbje dhe kenaqesi

Me sytё e lodhur nga pagjumёsia shihte gotёn me aperitiv Negroni. Gota ishte thuajse bosh dhe ai porositi nje tjetёr aperitiv i cili ose do t’ja freskonte me tepёr kujtimin e largёt qe i kishte pushtuar mendjen, ose do ta bёnte tё harronte gjithçka, ndofta pёrgjithmonё!

Skena nuk ndryshonte shumё nga kujtimi i tij i largёt. Ndryshonin vetem forma e gotave, ngjyrat dhe shija e pijeve.

Dikur gota ishte me madheshtore me birrè bavareze ndersa kёsaj here gota qe mё e vogёl me aperitivin Negroni, ngjyra e tё cilit i shkonte shumё pёr shtat asaj nate tё shtune.

Nuk iu duk aspak se ndryshimi qёndronte tek njerёzit. Nё fund tё fundit ata ishin tё pandryshueshёm ne veset e tyre, pavarёsisht nga origjina , pamja e jashtme apo nga epoka qё jetonin.

“ Ndodh kёshtu prej mijёra vitesh e s’ka pёr tё ndryshuar kurrё asgjё” tha me vete ai kёtё shprehje shumё tё pёrdorur prej tij, por duke qenё se asgjё s’kishte ndryshuar e s’do tё ndryshonte kurrё ndonjeherё, atёherё pёr çfarё arsyeje Atij i nevojitej tё ndryshonte shprehjen e preferuar!?E dashura e tij po bёnte pak a shumё atё qё ai dёshironte tё mos pёrsёritej, por pёr dreq skena po pёrsèritej nё lokalin e natёs. “ tё paktёn tё mos shkoj tek salla e bilardos, sepse do te ishte nje film qè unё e di pёrmendsh” mendoi ai kur pa se ajo fliste pa ndrojtje disa metra larg tij nje djalё tjetёr. Tingujt e muzikёs vёshtirёsonin dialogun dhe njerёzit afronin gojёn tek veshi i tjetrit pёr tu kuptuar. Pa atё tjetrin qё seç po bёnte nё celular e mё pas e kuptoj qё ajo po i jepte numrin e telefonit.Aperitivi i kthjelloj kujtimin e largёt kur ai me nje grup shokёsh kishin shkuar pёr qejf nё nje Disko-Pub.

E dashura e tij e asokohe qe fyer nga sjellja e tij nё pistёn e vallёzimit dhe papandehur pati pёrgatitur hakmarrjen e saj.

“Nuk duhet tё vallёzoje nё ate mёnyrё pranё asaj tjetrёs duke qenё i shoqeruar me femrёn tёnde” i kishte thёnё shoku i tij i ngushtё.

“po ajo s’donte tё kёrcente?” qe shfajёsuar ai.

“S’ka rёndёsi, ti s’duhet tё bёje ashtu, dukej sikur doje t’i haje gjoksin dhe kur u pёrkule pak me ato pёrdredhjet e tua unё mendova se do t’i puthje ose barkun e zbuluar, ose kofshёt qё minifundi i saj nxirrte nё pah.”

Arsyetimi i shokut dukej llogjik deri diku. “ Unё isha gati pёr ta rrahur atё lepurushin, por atё qё bёre ti s’mund tё besoj. Si mund t’i thuash dashnores tёnde: Unё uroj qё ti tё argetohesh e dashur! E kupton qё mё çmende fare?”

“unё dal nga shtёpia pёr qejf dhe jo pёr tё rrahur njerёz. E çfarё do tè fitoja? Do pёrfundoja nё burg dhe ajo do shkonte te argёtohej me atё “lepurushin” siç e quajte ti. S’ke ç’bёn. Do tё thuash ti qё me atё tipin nuk ёshtё e thёne qё ajo tё argetohet, mundet edhe tё vuaj, por ka ca kohё qё nё trurin tim ka lindur ideja se kur njerёzit arrijnё shumё kёnaqёsi me nje partner, ateherё bёn vaki tё shkojnё me njё tjetёr pёr tё vuajtur ose pёrjetuar dhimbje. Ndёrsa kur vuajne me partnerin atёherё kanё edhe me tepёr arsye pёr tё kёrkuar kёnaqёsinё tjetёrkund. Thjesht njerёzit s’kёnaqen kurrё me atё qё kanё”

“Mjaft, me kёto pèrralla, ti je i dehur ose po tallesh me mua!”

“Unё e pranoj qё mund tё jem i dehur, por njekohёsisht e di se gabova me sjelljen time gjatё vallёzimit, por jo kur ajo mё kёrkoj leje pёr tё ikur me atё tjetrin. Ajo kёrkoi leje dhe unё ja dhashё. I çudita tё gjithё dhe akoma mё tepёr vetveten. Unё s’bёra gjё tjetёr veç se pagova gabimin tim”
Kёtu kishte pёrfunduar biseda midis dy shokёve.Ai vёshtroi me bisht tё syrit vajzёn pranё atij tjetrit dhe vendosi te sqarohej me kundёrshtarin, ngaqё s’kishte ndёrmend t’i thoshte vajzёs “unё uroj qё ti tё argetohesh me kёtё mikun”. S’do t’i pelqente te rishikonte te njejten skene si dikur kur ish e dashura pati shqyer syte nga habia. Qe fare e lehte te parashikohej ngjarja, habia, ankthi dhe sherri i pashmangshem. Vetem se ai kesaj here nuk ndihej fajtor si dikur kur e teproi me ate tjetren. Kesaj here ai qe me ndergjegje te qete dhe me nje dhurate te vogel ne makine qe do t’ja jepte ne fund te mbremjes.

:auto:

Nxorri nga kuleta te hollat dhe pagoi pijet e tij dhe te vajzes. Eci drejt atyre te dyve me vendosmёri e befas djali tjetёr iku me ngut I trembur se do hante ndonje grusht turinjve.

- Dёgjo e dashur. A e pe si iku ai miku yt dhe unё s’kisha ndermendje tё bёja sherr. Sonte ti je me mua dhe do qёndrosh me mua deri ne fund. Nesёr bёj çfarё tё duash dhe mos harro qё unё kam njё epёrsi nё kёtё rast. Pasi unё s’kam dёshire tё tё mbush mendjen ty se çfarё ёshtё mё e mira pёr ty. Ti bёj pёrzgjedhjen tёnde pa frikё. Vetёm ti e di nёse tё pёlqen dhimbja apo kёnaqёsia, por kam pёrshtypjen se tё pёlqejnё tё dyja bashkё, tё pandara.- Ai ngriti zerin me shprese qё ajo do tё dёgjonte çdo fjalёVajza degjonte pa folur me sy qё shprehnin habi e moskuptim.

- E mos me thuaj qё jam i dehur apo xheloz i semure, pёr tё gjetur njё justifikim!-

Ai e mbёrtheu nga dora dhe e tёrhoqi jashtё lokalit. Hipёn nё veturёn e djalit dhe rrugёn deri poshte banesёs sё saj e bёnё nё heshtje.

- Kam nje peshqesh pёr ty, ndofta do tё jetё edhe i fundit. – tha ai duke i dhёnё njё pako tё vogёl.

Ajo hapi kutinё me duart e saj tё shkathёta. Ai kishte vёnё re se duart e vajzave bёheshin mё tё shkathёta kur hapnin pakot e dhuratave.

-Wow! O Zot! Çfarё njeriu je? Foli goca mё nё fund e çuditur nga dhurata.

Bёhej fjale pёr njё vibrator pёr kёnaqesira femёrore.

- Unё doja qё ti tё kёnaqeshe dhe …….. ,- tha ai.


- Je shumё i çuditshёm! Mё fal pёr atё qё bёra i dashur.-


- Unё nuk e di nёse ti e meriton faljen time dhe do tё doja tё mendohesha pak. Flasim nesёr se tani dua te fle gjumё.
Ajo ngeli e ngrirё dhe ai e kujtoj se duhej tё zbriste nga makinaNuk di si tё sillesh me njerёzit, mendoi ai pёrgjumshёm nё shtratin e tij.

Ashtu si nёpёr ёndrra iu duk sikur dёgjoi zhurrmёn e vibratorit tё vajzёs e cila po luante.

“ tё paktёn tё mos bёrtasi kur te vij nё qejf, se do mё prishi gjumin. Eh ç’kusur ja kam unё?” Foli pёrçart ai.

_________________
Tregime Erotike W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Sponsored content

Tregime Erotike Empty
MesazhTitulli: Re: Tregime Erotike   Tregime Erotike Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tregime Erotike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SEKSI / EROTIKA (¯`♥´¯) :: EROTIKA-
Kërce tek: