WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Mimoza Kusari, ministre e Jashtme ose e MTI-së?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Mimoza Kusari, ministre e Jashtme ose e MTI-së? Empty
MesazhTitulli: Mimoza Kusari, ministre e Jashtme ose e MTI-së?   Mimoza Kusari, ministre e Jashtme ose e MTI-së? EmptyThu Feb 10, 2011 8:10 pm

Mimoza Kusari, ministre e Jashtme ose e MTI-së? E01h88

Prishtinë, 10 shkurt – Tash kur ende nuk dihen me saktësi përbërësit e kabinetit të ardhshëm qeveritar, ose të Qeverisë Thaçi 2, kanë nisur të kalkulohen edhe publikisht emrat konkretë që do të udhëheqin dikasteret e caktuara të Qeverisë.
Mbrëmë në disa media elektronike kosovare, është përmendur emri i Mimoza Kusarit-Lilës si kandidate për ta udhëhequr Ministrinë e Punëve të Jashtme të Kosovës, ose Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI). Këtë informacion Kusari-Lila as nuk e ka pohuar, as nuk e ka mohuar. Ajo vetëm se ka thënë se ende nuk është biseduar asgjë për poste konkrete, ndërkohë që ka pranuar se po bisedohet me PDK-në për koalicionin e pritshëm.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Mimoza Kusari, ministre e Jashtme ose e MTI-së?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: