WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lohan tash akuzohet për vjedhje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Lohan tash akuzohet për vjedhje  Empty
MesazhTitulli: Lohan tash akuzohet për vjedhje    Lohan tash akuzohet për vjedhje  EmptyThu Feb 10, 2011 8:12 pm

Los Angeles, 10 shkurt - Përsëri telashe me gjyqet për aktoren Lindasay Lohan. Ajo është detyruar të merrte sot pjesë në një tjetër seancë gjyqësore në Los Angeles, për vjedhjen e një varëseje të çmuar, ndërsa turma të tërë gazetarësh e ndiqnin nga pas.

Aktorja u paraqit në seancë e veshur me të bardha, ndërsa deklaroi se ishte e pafajshme.

Ajo akuzohet për vjedhjen e një varëse me vlerë 2 500 dollarë në një dyqan të firmës Venice, në Kaliforni. Gjatë seancës, prokurorët i kanë kërkuar gjykatës një analizë të ADN-së së saj, si dhe gjurmët e gishtave. Nga ana tjetër, avokatët mbrojtës të Lohanit deklarojnë se ajo është krejtësisht e pafajshme, ndërsa kanë hedhur poshtë akuzat si të pabazuara në prova.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Lohan tash akuzohet për vjedhje  Empty
MesazhTitulli: Re: Lohan tash akuzohet për vjedhje    Lohan tash akuzohet për vjedhje  EmptyMon Jun 04, 2012 6:34 pm

epo tashi kur je drogaxhie;edhe hajdute mund te behesh

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lohan tash akuzohet për vjedhje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: