WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Fundjava e Çilit te Magazina

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Fundjava e Çilit te Magazina  Empty
MesazhTitulli: Fundjava e Çilit te Magazina    Fundjava e Çilit te Magazina  EmptyThu Feb 10, 2011 8:14 pm

Fundjava e Çilit te Magazina  Neg6rp
Tiranë, 10 shkurt - Çiljeta Gjilaga e ka kaluar fundjavën te Magazina, një vend në fakt që ka nisur ta frekuentojë shpesh muajt e fundit. Ajo ka qenë e rrethuar nga shoqet në shumicën e kohës, ndërsa i dashur i saj, Aleksandri është postuar në një tjetër tryezë me miqtë e tij.

Flitet se marrëdhënia e tyre shkon për bukuri, e ndarja në lokal ka qenë thjesht rastësore, pasi atyre i duhej të respektonin dhe t’i jepnin pak kohë edhe shoqërive të veta.

Me Çilin ka qenë dhe Skandinava, modelja e njohur, e cila është mike me këngëtaren. Çili në fillim nuk lëvizte nga tryeza e saj e zakonshme dhe ka kënduar prej aty, më pas mori mikrofonin dhe doli në skenë. Edhe pse e veshur me të zeza komplet, duket sikur ka marrë pak peshë, atë që humbi gjatë verës, megjithatë kjo tregon një lloj rehatllëku që e ka kapur, shkruan BW.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Fundjava e Çilit te Magazina  Empty
MesazhTitulli: Re: Fundjava e Çilit te Magazina    Fundjava e Çilit te Magazina  EmptyMon Jun 04, 2012 6:34 pm

mire mo te pakten e paska ber dicka te hajrit

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fundjava e Çilit te Magazina
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: